Horoskop Škorpión apríl 2021

Nastupujúca apríl bude priať predovšetkým nezadaným Škorpiónom. Ak ste o dlhodobom vzťahu ešte len snívali, vyzerá to, že vám hviezdy do cesty prinesú potenciálneho partnera – a nielen jedného! Dajte však pozor, aby vám láska príliš nestúpla do hlavy a neodlákala vás od práce. Uľívania by sa teraz určite neobišlo bez povšimnutia. V kariére Škorpiónov teraz čaká upokojenie. Aj keď ste od prírody ambiciózni, uvedomíte si, že nie je zlé čas od času poľaviť. Svoj voľný čas tak v apríli konečne môžete venovať tomu, čo máte radi. Spokojní teraz budete v známom prostredí, napríklad v rodine. Čo sa zdravia týka, čaká vás stabilné obdobie.
Horoskop apríl 2021 Škorpión podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Prešli ste skúškami, z ktorých sa treba poučiť. Partnerský vzťah, má teraz šancu dostať sa do lepšej formy. Pozor však na unáhlenosť! Karta skôr radí postupnosť a uváženosť, ako jednať bez rozmyslu. Držte si svoje animálne chúťky na uzde, hlavne mimo vzťahu, aby ste nimi nedali dôvod na zostup o pár schodov nižšie a nie vyššie. 

Peniaze a práca

Karta naznačuje pomalý, ale istý prísun peňazí. Vaša práca bude možno priaznivo ohodnotená. Budovanie kariéry bude asi postupné, ale isté. Skúste pouvažovať, či by nebolo dobre investovať trochu peňazí do nejakého kurzu, ktorý vám pomôže postúpiť vo vašej kariére.

Krása

Pokiaľ máte zdravotné problémy, postupne sa ich zbavíte, ak budete pracovať na svojom duchovnom raste. Na trhu je dosť literatúry o príčinách chorôb a holistických metódach liečenia. Spomínaná liečba celého človeka, akou je napríklad homeopatia, je síce pomalšia ako alopatická, ale nezaťažuje tak organizmus. 

Láska

Možno ste si mysleli, že v láske a vzťahoch vám je všetko jasné a že vás už nič nemôže prekvapiť, ale tento mesiac vám ukáže, že všetko môže byť aj úplne inak. Prekvapenia vás čakajú aj v intímnom živote – môžete sa tešiť… Niektoré veci vás však môžu aj trochu zaskočiť a všeobecne vo vzťahoch môžete zažiť veľa šťastných chvíľ, ale aj sklamania… Apríl je skrátka mesiac, keď sa o mnohých a o mnohom dozviete pravdu. Nenamýšľajte si však, že len vy máte problémy a že iní majú na ružiach ustlané. Pravda je taká, že problémy sú aj inde, ale nie všetci o nich hovoria. A ešte niečo: Vážte si to, čo máte a ak aj vidíte nejaké chyby na svojom partnerovi, nenamýšľajte si, že partner či partnerka vašich priateľov či susedov sú bez chyby! Ak ste napriek tomu presvedčení, že iní majú doma ideál, kým vy sa trápite s niekým menej dokonalým, čoskoro príde chvíľa pravdy a vy uvidíte realitu bez ružových okuliarov.

Financie a kariéra

Vaše pracovné aktivity v tomto čase naberajú na rýchlosti, stále sa niečo deje a vy chvíľami ani neviete, čo by malo mať prioritu a čo by ešte mohlo počkať… Niekedy je toho tak veľa, až vás to ubíja a premýšľate nad tým, či by nebolo treba zmeniť zamestnanie. Momentálne sa však zdá, že by to nebolo najlepšie riešenie a že na lepšiu prácu si budete musieť počkať. Snažte sa teda dopriať si príjemné veci a zážitky aspoň mimo práce a pokúste sa oddeliť prácu od voľného času. Pozor na rovnováhu medzi príjmami a výdajmi!

Zdravie

V apríli by vás nič nepríjemné nemalo prekvapiť, ale hviezdy radia, že by bolo dobré nájsť si čas na preventívnu prehliadku. Svojmu zdraviu prospejete, ak si trochu upravíte životosprávu – jedzte zdravo, viac spite a nezabúdajte na primeraný pohyb.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Škorpión január 2022

Škorpión sa môže pripraviť na to, že začiatok roka prežije skôr v pokojnej nálade. Po …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *