Horoskop Škorpión 2022 – láska, peniaze

Učte sa brániť agresívnemu správaniu okolia tým, že nebudete naň reagovať. Potrebujete si to osvojiť väčšmi, než čokoľvek iné. Uvedomujete si to, po mnohé roky už, že vám to ubližuje, i to, že druhých nezmeníte. Nikoho neodsudzujte, cibríte svoje myšlienky, snažte sa byť v čo najväčšom kľude, harmónii. Nápravu urobte tiež v užívaní tekutín, inak si svojim pitným režimom, tak nedbalým, akým ten váš donedávna bol, zdravotne skutočne ublížite. Len tak môžete opäť nadobudnúť stratený životný elán a optimizmus. Nemusí sa, ani vaša empatia, nachádzať neustále na vašom maxime, myslite konečne aj na seba.
Horoskop 2022 Škorpión podľa tém: kariéra, peniaze, zdravie, rodina, láska, vzťahy, krása, práca.

Zdravie

V tomto 2022 neprepínajte sily, pozor však na zdravie. Strážte si krvný tlak, inzulín a cholesterol. Isté problémy s nespavosťou, ktoré vás sprevádzajú už dlhší čas, sa začiatkom roka mierne zlepšia. V jarných mesiacoch vás môžu sužovať bolesti kĺbov. Držte ich preto čo najviac v teple. V lete sa venujte cykloturistike a prechádzkam, ktoré vám pomôžu aj po psychickej stránke. Chúlostivé orgány máte v panvovom dne, vylučovacie a pohlavné. Myslite na ich regeneráciu. Zárodky baktérií vám vnikajú do tela nosom, hrdlom, močovým i vylučovacím systémom a genitáliami. Ak chcete schudnúť, obmedziť by ste mali hlavne tvrdý alkohol.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2022

Urán

Planéta zvratov Urán sa od jari 2022 bude pohybovať sedem rokov v znamení Býka, ale ten s vami veľmi neladí. Dlhodobo vám môže priniesť väčšie komplikácie v oblasti lásky i v materiálnej, finančnej sfére. Mnohé staré sa pozmení alebo skončí. Dospejete k vážnejším, logickejším prehodnoteniam. Obdobie je však veľmi vhodné pre štúdium nových oblastí poznania aj ezoteriky.

Magický vplyv Mesiaca

  • Spln Mesiaca v znamení Škorióna nastane 18.5.2021 a prinesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy, dohody, a všetko nevyhovujúce.
  • Nov Mesiaca v znamení Škorpióna nastane 28.10.2021 a prináša ohromnú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu, vrhnúť sa do nových plánov a aktivít.

Ročný Horoskop 2022 ŠKORPIÓN

Škorpión sa môže tešiť na dosť aktívny rok. Určite sa nudiť nebude, pretože ho čaká veľa práce a vzdelávania, čo platí najmä pre pracovné záväzky.
Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2022 4.3., 12.5., 20.8., 15.10.
Šťastné čísla na rok 2022 15, 24, 48, 82, 100
Šťastný mesiac pre rok 2022 Marec

Láska a vzťah

V roku 2022 spoznáte lepšie svojho partnera a váš vzťah sa obohatí o pôvodné i nové záujmy. Snažte sa o zhodu nielen s nadriadenými, ale aj rodičmi a osobami, ktoré posilňujú vašu autoritu.
Budú vás napadať myšlienky, ktoré sa iným zdajú utopické a nereálne. Akákoľvek povrchnosť, prílišná tolerancia a veľkorysosť by sa vám mohli vypomstiť.
Teraz sa často domnievate, že to, čo dostávate späť, neodpovedá tomu, čo dávate. Myslíte si dokonca, že osoby, ktoré milujete, vás nechápu, ba dokonca klamú. Znie to tvrdo, ale mali by ste sa najprv pýtať samých seba, či vyzdvihovanie menších problémov nie je útek od problémov omnoho závažnejších.

Financie a kariéra

Vyskakovať si nebudete, čo sa financií týka, ale ani suchoty vás nečakajú. Naučíte sa držať strednej zlatej cesty. Občas sa uskromníte, rozvážnejšie budete míňať. Na poli práce sa tento rok nič výrazne nezmení, ani vaša pozícia, ani vaša obľúbenosť. Najdôležitejšie je, že môžete robiť to, čo vás baví.

Na čo si dať pozor v roku 2022

Hádky a nepríjemnosti vás čakajú preto, že neriešite svoje financie, a to, že ich môžete mať viac. Všetko sa vyrieši, ale pozor si dajte na to, že v oblasti práce musíte pracovať sami na sebe, len to vám prináša pohodu a kľud.

Peniaze a práca

Pokiaľ odhodíte v roku 2022 svoje zlozvyky, môžete sa dočkať úspechu pri uskutočňovaní svojich perspektívnych plánov. Hlavne technické hobby môže mať teraz pre vás zvláštny pôvab vynaliezavosti a tvorivej aktivity.
Využite prvý polrok k tomu, aby ste upevnili svoju spoločenskú pozíciu a postavenie v zamestnaní. Dôvera v osvedčené metódy a trpezlivosť, s ktorou budete konať, vám zaručí dlhodobejší úspech.
Môžu byť na vás kladené aj náročné úlohy, ale musíte ich zvládnuť, aby ste dosiahli potrebné uznanie a ocenenie. Pod veľkým finančným tlakom v skutočnosti nie ste, a tak by ste sa mali venovať i iným veciam, ako len práci.

Čo vám rok 2022 prinesie

Stratíte trpezlivosť, ale to pre vás bude výhodné, pretože získate viac nových vecí a budete vo svojej práci a živote plodnejší, ako ste kedy boli. Ako žena môžete tiež otehotnieť.

Škorpión: ročný horoskop 2022

Kvôli silnému vplyvu Saturnu bude mať Škorpión horoskop 2022 ako na horskej dráhe – raz bude dole a za chvíľu zase hore. Samotní zrodenci tohto vodného znamenia, ktorému vládne planéta Mars, bývajú veľmi rôznorodí, takže sa medzi nimi nájdu aj tí najláskavejšou ľudia, ktorých môžete stretnúť, tak aj tí najprotivnejší. Pre väčšinu z nich však platí to, že majú silnú vôľu a jasnú predstavu o tom, čo vlastne chcú.Od januára až do marca 2022 sa Škorpión nebude cítiť príjemne prakticky v žiadnej spoločnosti, či už pôjde o priateľov, partnera či rodinu. Na obzore sú veľké zmeny a v súvislosti s nimi vás budú prepadať negatívne myšlienky, ktoré spôsobí, že vás ohromne otrávi aj ten najmenší problém, ktorý vám príde do cesty. V tejto dobe sa určite vyhnite zakladaniu spoločnosti, investíciám aj zmene zamestnania. S postupným príchodom jari sa situácia začne obracať k lepšiemu. Všetky vaše problémy sa rozplynú a vy tak opäť získate späť svoju čistú myseľ. Horoskop radí, aby ste toto obdobie využili k osobnostnému, duševnému i kariérnemu rastu. Práve teraz totiž dokážete plne načúvať svojej intuícii, a tak z každej príležitosti vyťažíte úplné maximum. Obzvlášť sa vám bude dariť pri práci v tíme, kde budete prirodzeným a schopným lídrom. Leto pre vás bude ideálnou dobou na to, aby ste pracovali na svojich vzťahoch, najmä tých partnerských. V tomto období sa Škorpión so svojou drahou polovičkou na všetkom hravo dohovorí, čo v ňom pravdepodobne prebudí aj jeho zmyselnosť, ktorá už dlho čakala na signál. Podľa horoskopu vás v práci žiadne nepríjemné prekvapenia nečakajú, takže ak by ste si radi vyrazili na romantickú dovolenku, tak s chuťou do toho. Jeseň a koniec roka 2022 si užije najmä každý nezadaný Škorpión. Hoci vonku mrzne, vás rozpáli každá zaujímavá osoba, ktorá vám vstúpi do života. Ak sa vám niekto už dlho pozdáva, tak je najvyšší čas konať. Za celý rok ste nabrali veľa sily a vytrvalosti, a ak ju teraz využijete, mohlo by to skončiť láskou, o ktorej ste vždy snívali.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Škorpión november 2021

Počas chladných a krátkych dní, ktoré so sebou prinesie mesiac november, sa len máloktorý Škorpión …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *