Horoskop Ryby september 2021

S nástupom septembra si dávajte pozor, aby ste neprecenili svoje fyzické sily. Ako Ryby ste od prírody veľmi citliví, a ak by ste sa počas prechodu na jeseň príliš preceňovali, mohlo by sa to podpísať na vašom zdraví. S prácou ani so športom to skrátka príliš nepreháňajte a doprajte si dostatok odpočinku. Vďaka vplyvu Venuše budú Ryby aj v septembri prikladať veľkú váhu vzťahom. Ste ochotní urobiť všetko preto aby boli harmonické a pozitívne. V Partnerskom spolužití sa vám bude dariť dobre, avšak problémy môžu nastať v rodine. Pravdepodobne sa nevyhnete ani hádke. Obe strany si našťastie skoro vedomia, že išlo iba o malichernosť.Ryby október >>
Horoskop september 2021 Ryby podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Vodná princezná vnímavo a nežne prináša lásku a cit k tým, ktorí sú ochotní mať niekoho radi. Samozrejme, ide to aj bez karty, veď ony sú len barličky pre toho, kto má problém, alebo chce niečo riešiť. Skúste byť nežnejší, oceňte pôvaby života i svojej partnerky, či náklonnosť partnera. Pochopte jeden druhého, aj napriek tomu, že ste si v minulosti ublížili. 

Peniaze a práca

V robote tiež dobre padne, ak sú k sebe ľudia milší a vychádzajú si v ústrety. Ak nie ste spokojní s prácou, skúste si na nej nájsť aj niečo milé a pozitívne. Nevrlá kolegyňa má možno doma problémy, alebo si namýšľa, že ju nemáte radi. Milý úsmev, ktorý jej darujete hneď ráno, urobí zázrak. 

Krása

Pohľadom na kartu plávajúcej ženy sami uznáte, čo je liekom na zlú náladu, depresiu alebo choroby pohybového ústrojenstva. Plávanie v bazéne, rieke či dokonca mori, to je ten správny liek pre vás! Pobyty pri mori sú už teraz aj lacnejšie, ako počas prázdnin.

Financie a kariéra

Aj keď ste v letnom období trošku pokrivkávali a v pracovnej oblasti sa veľmi nič nedialo, jesenné obdobie vám to vynahradí, idú vám nové ponuky a práce. Podnikateľov budú preferovať ľudia, ktorí boli s ich prácou spokojní. Tí, ktorí sú na stabilných miestach, môžu mať nové predĺžené zmluvy, môžu byť povýšení. Znamenie Rýb v jesennom období určite nájde istotu, radosť a finančné zadosťučinenie v kariérnej oblasti.

Zdravie

Dávajte si pozor na zápal dutín, alergie a odporúčala by som prečistiť aj krv vhodnými bylinnými čajmi.

Ryby na mesiac september – Odkaz vašej víly

Zázračné uzdravenie V tomto období vám víly odkazujú, že všetko, čo vás doteraz trápilo a bolelo, sa vymaže (či je to fyzicky, alebo psychicky) a čakajú vás krásne udalosti, ktoré uzdravia nepeknú a ťažkú minulosť.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Ryby marec 2021

Na marec si nič mimoriadne neplánujte, pretože už tak budete mať čo robiť, aby ste …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *