Horoskop Ryby október 2021

Október pre vás bude istým vyslobodením. Ako v práci, tak aj doma budú mať Ryby konečne pokoj, a tak sa im dostane priestoru na to, aby sa venovali samy sebe. S týmto časom najlepšie naložíte, keď sa obzriete za uplynulými udalosťami a pokúsite sa z nich čo možno najlepšie poučiť.Čo sa kariéry týka, Ryby sa teraz nemajú čoho obávať. Nie je sa kam ponáhľať, a vy si pokojne môžete dovoliť poľaviť vo svojom tempe. Pokiaľ však premýšľate nad pracovným postupom, mali by ste byť naopak aktívny. Podajte napríklad pomocnú ruku kolegovi v núdzi, alebo si vezmite na starosť nový projekt.
Horoskop október 2021 Ryby podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Príjemné chvíle vo vzťahu nemusia byť náhodné. Občas si ich treba pragmaticky naplánovať. Pozor si však dajte na to, aby ste sa neukazovali v lepšom svetle, v akom ste. Partner si to iste všimne, preto buďte úprimní v svojom prejave k nemu. Láska nemusí byť len cukríkovo romantická, môže mať aj rozumnejší podtón. 

Peniaze a práca

Ukážte svoju dobrú vôľu i na pracovisku. Môžete urobiť aj nejakú dobročinnú akciu, ale bez okázalej pompéznosti. Problémy z minulosti by mali byť zažehnané. Ak to myslíte s vašimi kolegami úprimne, iste sa vám to neskôr zúročí v podobe dobrého pocitu. Ruka v ruke s tým prídu i financie. 

Krása

Doprajte si vitamíny vo forme živej stravy a zdravé doplnky výživy, bez zbytočných chemikálií. Užite si dostatok pohybu pri potulkách jesennou prírodou. Organizmus si oddýchne a vám sa bude dariť. 

Financie a kariéra

Pokračujte v starých zabehaných koľajach, dávajte si pozor na transakcie s vysokými finančnými nákladmi, hlavne od subjektov, ktoré nepoznáte. Vy, ktorí pracujete, môžete nečakane postúpiť a finančne si prilepšiť. Podnikatelia budú mať síce menšie zákazky, ale bude ich o to viac. Dôležité však je, že výsledná suma honoráru za prácu ich poteší.

Zdravie

Nepodceňujte kŕče, ani prudké bolesti v oblasti žlčníka a možnosť pruhu. Ak sa vyskytnú tieto symptómy, vyhľadajte odborníka!

Váš oltárik

Na kovový tanierik položíme striebornú sviečku,  vyrezávanú tekvičku, znak pentagramu, trochu citrónovej kôry napichanej klinčekom a ako kadidlo použijeme majoránku  Po tri večery od Samhainu budeme páliť na uhlíku vždy malú štipku majoránky.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Ryby marec 2022

Na marec si nič mimoriadne neplánujte, pretože už tak budete mať čo robiť, aby ste …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *