Horoskop Ryby november 2021

Prichádzajúci november vo vás najskôr prebudí tendencia k majetnickému alebo dokonca žiarlivému správaniu. To by Ryby mohlo rozptyľovať v zamestnaní, hoci im chuť do práce rozhodne nechýba. Prestaňte sa v tom šťourat a radšej skúste prísť na iné myšlienky, treba pri športe. Ten navyše posilní vašu kondíciu i celkové zdravie. Ryby sa tento mesiac môžu tešiť na zberanie plodov, ktoré priniesla ich snaha v zamestnaní. Tým, ktorí sú čerstvo zamilovaní, horoskop radí, aby sa v novembri príliš nenechávali unášať do sveta fantázie. Je na čase vystúpiť zo svojej ,,dokonalej“ bubliny a začať sa na svet pozerať realisticky.
Horoskop november 2021 Ryby podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Usilujete o harmóniu vo vzťahu? Malé nevinné prekáračky nevadia, skôr posilnia komunikáciu obidvoch. Skúste si spolu zašportovať len tak pre radosť! Nepustite však medzi vás a partnera nikoho iného. Niekedy to ľudia, ktorí sa zamiešajú do iného vzťahu ani nemyslia zle, ale už v ňom nebudete len vy dvaja. Hovorí sa, že mnoho kuchárov pokazí aj jednoduchú kašu. 

Peniaze a práca

Skúšaní odvahou a trpezlivosťou sme často. O to viac nás robota baví. Prácu si v dnešnej dobe treba vážiť, hlavne ak máte dokonca na výber. Nechajte si pri rozhodovaní svoj zdravý sedliacky rozum. Buďte prístupní i novým myšlienkam a tvorivosti. Vložte viac úsilia tam, kde to práve škrípe. Nech však ide ruka v ruke zdravá hravosť a radosť zo súperenia medzi vami i kolegami. 

Krása

Po práci si zaslúžite oddych, najlepšie aktívny. Pomáha odbúrať nerváky či stresy, ktoré si zdravo vybijete z tela i z hlavy. Na dôvažok pôjdu dole kilá, ktoré máte navyše. Vhodné je plávanie, korčuľovanie či bicyklovanie. 

Kariéra a financie

Vaše pracovné záležitosti sa konečne pohli žiadúcim smerom a vy sa začínate stretať s tými správnymi ľuďmi, ktorí vám môžu pomôcť pohnúť vaše veci a plány tak, ako si to predstavujete. Okolo vás začína prúdiť množstvo dobrých energií, začína sa vám dariť  a vy si začínate zvykať aj na nové kontakty a pracovné väzby. Využite tento čas a vychutnajte si, že aj vám sa môže dariť!

Zdravie

Po celoročnom silnom pracovnom vypätí môže sa začať prejavovať únava a vyčerpanie. Doprajte si dostatok spánku a nepremáhajte sa, keď cítite, že si potrebujete oddýchnuť – dodá vám to potrebnú energiu. Ak by sa vás náhodou chytali pochmúrne myšlienky, vyberte sa do prírody.

Ryby na mesiac november – Kúzlo so sviečkou: Peniaze

Ak pociťujete, že vám to jednoducho s peniazmi nevychádza, zažnite si, tak často ako sa to len dá, zelenú sviečku a želajte si, aby sa vaša finančná situácia zlepšila. Takto vyšlete vesmíru správu o tom, že potrebujete zlepšiť svoju finančnú situáciu.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Ryby január 2022

Ryby môžu počítať s tým, že ich začiatok roka bude pokojný a vyvážený. Január vám …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *