Horoskop Ryby marec 2021

Na marec si nič mimoriadne neplánujte, pretože už tak budete mať čo robiť, aby ste svoj život ukočíroval. Ryby majú pred sebou veľa pracovných i rodinných udalostí, takže im neostane takmer žiadny priestor na ďalšie aktivity. Nastal čas porovnať si priority a uvedomiť si, že vždy nemôžete mať všetko, čo chcete. V kariére sľubuje marec Rybám spustu udalosti. Naskytnú sa zaujímavé obchodné príležitosti a bude na vás zvážiť, či sú skutočne výhodné. Môžete tak stáť pred závažnou dilemou. Pokiaľ si nebudete vedieť dať rady, nebojte sa požiadať kolegu alebo blízkeho priateľa o radu, nie je to predsa žiadna hanba.k30.3.
Horoskop marec 2021 Ryby podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Pokiaľ váš vzťah nefunguje dobre, je tu veľká možnosť na zlepšenie. Priaznivú energiu treba vysielať najprv zo svojho srdca. Partnera však do ničoho nenúťte. Iného človeka totiž ťažko nasilu zmeníte, ale seba áno. Skúste si prečítať pár kníh o vzťahoch. Pomôže aj rozhovor s kamarátom, ktorý niečo podobné prežil. 

Peniaze a práca

Všetko začína v mysli. Treba si viacej veriť, hlavne, ak máte neblahé skúsenosti z minulosti. Skutočnosť môže byť ešte sľubnejšia, ako si myslíte. Ak budete ozaj chcieť, tak pochopíte zákonitosti fungovania vesmíru. Dostanete to, čo najviac potrebujete, teda i vynikajúce miesto, či dobrú pozíciu v súčasnej robote. Chce to však aj dávku trpezlivosti a dobré naplánovanie.

Krása

Pokiaľ človek žije, má šancu zlepšiť vzťah k svojmu telu i psychike. Čo vám bráni v tom, aby ste začali optimisticky myslieť? Netrápte sa zbytočnosťami, ktoré sú pre váš život nepodstatné. Žite tu a teraz! Spoznajte však aj svoje tienisté stránky, aby ste ich vedeli presvetliť a zmeniť na pozitívne.

Láska

Nezadané Ryby, ste pracovití a veční rojkovia. Preto väčšinou sa zaľúbite na pracovisku. Ak už niečo takéto vo vašom živote prebieha a nevedie to k žiadnemu reálnemu vývoju, tak sa otraste, lebo vám beží čas a môžete minúť niekoho, kto je blízko vás a vy si ho kvôli svojim vzdušným zámkom nevšímate. Zadané Ryby, zamestnáva vás množstvo pracovných aktivít a vy to chcete zvládnuť na každom fronte. Domov sa vracia len niekto unavený a možno aj namosúrený – máte šťastie, lebo váš partner je chápajúci a milujúci. Ale aj tak by ste mali nabrať silu a urobiť si harmonogram, aby v partnerskom a rodinnom živote prúdila vyvážená energia beriem – dávam…

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti vám začína po narodeninách mimoriadne plodná etapa. Všetkému sa bude dariť ako šibnutím čarovného prútika. Budete vedieť zarobiť aj väčšie finančné položky, ktoré by ste však mali do niečoho investovať, aby sa vám nerozkotúľali. Nepreháňajte to však a neprečerpajte svoje sily na úkor svojho zdravia.

Zdravie

Psychika a nervozita sa môžu podpísať na vašom tráviacom trakte. Nepodceňujte bolesti, dbajte na vyváženú a najmä na teplú stravu. V prípade väčších problémov navštívte lekára.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Ryby január 2022

Ryby môžu počítať s tým, že ich začiatok roka bude pokojný a vyvážený. Január vám …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *