Horoskop Ryby máj 2021

Máj si užijú predovšetkým nezadané Ryby, do cesty im totiž pravdepodobne vstúpi zaujímavá osoba. Iskrenie medzi vami bude cítiť na míle ďaleko, takže sa milostnému romániku len tak neubránite. Nedovoľte, aby emócie úplne zatienili vašu kariéru. Ak nepovolíte, budete za vašu snahu riadne odmenení.Čo sa dlhodobých vzťahov týka, máj bude pre Ryby naďalej pozitívnym obdobím. Venovať by ste sa podľa horoskopu mali taktiež svojej rodine. Vo vašom okolí sa objaví niekto, kto bude potrebovať pomoc, aj napriek tomu, že ju možno bude odmietať. Snažte sa získať dôveru takéhoto človeka. Láskavosť, ktorú mu preukážete, sa vám mnohonásobne vráti.
Horoskop máj 2021 Ryby podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Utekáte, lebo vami niečo otriaslo? Sú predstavy a skutočnosť o vašom partnerovi rozdielne? Zrútil sa vám partnerský život ako domček z karát? Uvedomte si, že čo ste budovali na slabých základoch, bez istoty a lásky, musí zákonite padnúť. Touto kartou prichádza osvietenie, niekedy menej príjemnými zážitkami. Nakoniec sa človek aspoň dozvie pravdu, ktorej sa netreba báť pozrieť do očí. 

Peniaze a práca

Sledujte pozorne normy a predpisy. Ak ste si neboli dať skontrolovať firemné auto, neodkladajte prehliadku. Predpisy nás nepustia, ale nie každý ich dodržuje. Pozor na pracovné úrazy, buďte opatrní. Je jedno na akom pracovisku človek robí. Ruku si môžete zlomiť, aj keď neopatrne prekračujete prah vašej kancelárie či dielne. 

Krása

Chrbtica je pilierom nášho tela. Zacvičte si jógu alebo iné cviky posilňujúce oporu nášho tela. Pre celkové ozdravenie tela i duše je vhodné aj plávanie, ktoré ju pomáha udržiavať v správnom stave. Voda vám dokonca odoberie aj emocionálny stres. Vzdajte sa rigidných predstáv. 

Láska

Nezadané Ryby, v tomto období ste už veľmi vyhladované po láske a citoch. Touto energiou aj budete priťahovať pozornosť opačného pohlavia, ale pozor: Nesmiete sa dať veľmi rýchlo chytiť na udicu a záujemcu o vašu osobu tlačiť hneď do plánovania vašej spoločnej budúcnosti. Všetko má svoj čas, držte sa príslovia: „Pomaly ďalej zájdeš“. Šťastie nenechá na seba dlho čakať. Zadané Ryby, ak sa v tomto období cítite neisto v trvalých partnerských vzťahoch, nekombinujte vo vašich predstavách, že je tam možno niekto tretí… Nehľadajte tajný dôkaz v mobile vášho partnera a hlavne nehľadajte problém v tom, že ho už fyzicky nepriťahujete. Stačí otvorený úprimný rozhovor a vy sa dozviete, že pravda môže byť niekde úplne inde. Partnera môžu trápiť úplne iné veci ako tretia osoba… Ak sa budete držať príslovia: „Dvakrát meraj a až potom rež“, môže vo vašom partnerskom vzťahu nastať obdobie bezvetria a pokoja.

Financie a kariéra

Vaše postavenie v pracovnej oblasti, kde momentálne pôsobíte, je stabilné. Môže sa vám stať v tomto období, že dostanete nečakanú lákavú ponuku. Vy si však musíte do detailov zistiť, aké sú plusy a mínusy v tejto novej pracovnej oblasti a správne sa rozhodnúť. Lebo do pol roka, ak by ste si zvolili túto novú možnosť, by ste mohli ostať rozčarovaní a ťahalo by vás to naspäť, do starého zamestnania. Ináč, tento rok sa vám bude dariť. Držte sa skôr toho, čo  máte a poznáte.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Ryby november 2021

Prichádzajúci november vo vás najskôr prebudí tendencia k majetnickému alebo dokonca žiarlivému správaniu. To by …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *