Horoskop Ryby jún 2021

S nástupom leta by sa Ryby mali stiahnuť skôr do ústrania. Jún rozhodne nie je vhodnou dobou na veľké zmeny, a to hlavne v kariére. Preto urobíte najlepšie, keď si udržíte vaše súčasné tempo. Svoj čas radšej venujte partnerovi, priateľom alebo rodine. Vaše city budú hlboké, takže budete vo svojom živle. Mesiac jún bude veľmi pozitívne obdobie pre osobný život Ryby. Očakávať môžete šťastnú novinku, vďaka ktorej sa potom poveziete na vlne eufórie. Jedinci, ktorí sú v dlhodobom vzťahu, teraz majú šancu si svoje puto upevniť. Nemali by ste zabúdať taktiež na svoju fyzickú kondíciu, zacvičte si napríklad jogu.<< Ryby máj
Horoskop jún 2021 Ryby podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Moc a sila peňazí sú pojmy pominuteľné. Na druhý svet si nič hmotné so sebou nevezmeme. Ak sme zneužívali svoju dočasnú moc nad niektorými ľuďmi, čo ostane po nás, aká spomienka? Chce to však poriadnu dávku úprimnosti. V partnerskom vzťahu má mať svoju najväčšiu moc láska a jej pevné puto. Uvoľnite zo svojho srdca viac lásky! 

Peniaze a práca

Osvedčené tradície treba síce dodržiavať, ale nelipnite na starých a prekonaných predstavách o svete. V práci je potrebné občas zaviesť nejaké novoty, ktoré vám prinesú zisk. Dokonca, čím viac investujeme do školení a modernizácie svojho pracovného prostredia, tým máme väčší finančný prínos aj na účte. Ak dáš, dostaneš! Táto veta platí nielen v práci!

Krása

Investujte peniaze do zdravej stravy a dovolenky. Vyplatí sa vám to. Pobyt v horách, či dokonca niekde pri mori, sa vám vráti. Nebudete toľko maródovať. Nezabúdajte ovládnuť moc nad svojimi nekalými vlastnosťami, ktoré má každý, len si ich treba uvedomiť. Vo vašom prípade pozor na závislosť. 

Zdravie

Ak v tomto období pociťujete bolesti členkov, môže to znamenať pocit záťaže z prílišnej zodpovednosti. Naberáte si príliš veľa záväzkov a potom sa cítite, akoby ste mali členky zviazané reťazami.

Ryby na mesiac jún – Váš amulet

Náhrdelníky, náramky, náušnice, brošne, figúrky a prívesky z akvamarínu, lazuritu, či tyrkysu.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Ryby marec 2022

Na marec si nič mimoriadne neplánujte, pretože už tak budete mať čo robiť, aby ste …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *