Horoskop Ryby júl 2021

Ak plánujete vyraziť na dovolenku, pamätajte na to, že júl nebude priať žiadnym rizikovým lokalitám. Ryby by sa radšej mali držať toho, čo dobre poznajú, ideálne v rámci Slovenska alebo klasických zahraničných miest, ako je Chorvátsko či Taliansko. Rozhodne sa odpočinku nebojte, v práci sa bez vás iste zaobídu. Júl môže pre Ryby znamenať isté spomalenie v ich ambíciách. Planéty v tejto chvíli nie sú v príliš výhodnom postavení. Pokiaľ stojíte pred náročnou otázkou, je treba si odpoveď poriadne premyslieť a zvážiť všetko pre a proti. Nič nepokazíte ani v prípade, že si túto dilemu odložíte na neskôr.e2.7.
V tomto období by vaša energia mala smerovať hlavne k vašim blízkym alebo k domovu – čiže k zázemiu, ktoré spoločne vytvárate. V týchto dňoch sa tiež najviac prejavia vaše ochranárske sklony. V stresových situáciách sa zrejme uchýlite k obrannému postoju. Ak emócie budete dusiť v sebe, môže to viesť až k horkosti a nepodloženej zlobe. Toto obdobie prináša veľa fyzickej energie, ale aj pevné duševné zdravie. S bežnými dennými problémami sa tak teraz dokážete vysporiadať hravo. S vašou šikovnosťou však prichádza potreba uznania vašej osoby. Tu je treba spozornieť, pretože tu už môže dochádzať ku konfliktu. Sebavedomie vám rozhodne nechýba, avšak na druhej strane niekedy vám môže chýbať zdravá sebakritickosť.
Horoskop júl 2021 Ryby podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Nerobte zbytočne vedu v partnerstve. Zmyselnosť, vernosť, dobrosrdečnosť, veselá myseľ, praktickosť a radosť zo života. To sú dôležité atribúty, ktoré vám prináša táto karta ako posolstvo na zamyslenie sa nad svojím partnerským životom. Pozor však na vypočítavosť. Tá sa k láske nehodí! 

Peniaze a práca

Mincová či disková karta priťahuje peniaze. Buďte však opatrnejší, neriskujte tým, že by ste si nepremysleli dopredu svoje kroky. Vložte do vašej práce zdravý sedliacky rozum, usilovnosť, vytrvalosť a cit pre zodpovednosť. Pozor však na puntičkárstvo. Jednajte profesionálne, potom sa vám bude dariť. 

Krása

Neprejedajte sa! Obmedzte aj sladké, aby netrpel váš pankreas. Dbajte na zdravú výživu, jedzte dostatok zeleniny, najlepšie vypestovanej ekologicky a vo vašom okolí. Pozor si dajte na alergie. Uvedomte si, že za seba a svoje zdravie zodpovedáte predovšetkým vy sami!

Láska

Ryby, počas uplynulých mesiacov ste prekonali náročné očistné a transformačné obdobie a konečne nastáva čas, že sa začínate spamätávať z toho všetkého, čo ste prežili a museli fyzicky i psychicky spracovať. Život konečne začína získavať nové a lákavé chute a vy si ho začínate užívať. Snažte sa vychutnávať si pekné chvíle s partnerom a usmievajte sa na seba, aj na celý svet – aj keď je to niekedy veľmi ťažké, pretože život prináša aj vážne chvíle. Nezadaní majú v tomto mesiaci šancu na horúci flirt i  zoznámenie so zaujímavou osobou a splniť si svoje tajné túžby. Pokiaľ ide o sféru intímneho života, zadaní môžu byť optimistickí – čakajú ich harmonické chvíle – len by nemali byť hluchí k tomu, čo im partner naznačuje…

Financie a kariéra

Je možné, že vo vašich pracovných záležitostiach príde k nejakým zmenám, ale napokon to môže byť aj celkom pozitívne. Vaša kreativita a dobré meno vám môžu priniesť zaujímavú pracovnú príležitosť, a to dokonca takú, o akej ste ani nesnívali. Samozrejme, časom sa to prejaví aj vo vašej finančnej oblasti.

Zdravie

Vaša zdravotná kondícia by mala byť pomerne dobrá, ale potrápiť vás môžu problémy chronického charakteru. Dávajte si pozor na nehody a úrazy, ktoré by mohli byť spôsobené tým, že sa stále ponáhľate. Spomaľte tempo, bude vám lepšie.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Ryby január 2022

Ryby môžu počítať s tým, že ich začiatok roka bude pokojný a vyvážený. Január vám …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *