Horoskop Ryby január 2022

Ryby môžu počítať s tým, že ich začiatok roka bude pokojný a vyvážený. Január vám do života vnesie veľa pozitívnej energie, ktorú najlepšie zužitkujete v zamestnaní. Nadriadení si vášho nadšenia a usilovnosti iste všimnú, a tak sa na obzore môže dokonca blýskať aj povýšenie. Hlavne sa neprestávajte snažiť.Január prinesie pozitívnu energiu taktiež v oblasti medziľudských vzťahov. Tými budú Ryby sa unášať bez najmenších problémov a úplne prirodzene. Bude pre nich veľmi jednoduché nadväzovať kontakty. Nielen vďaka vplyvu hviezd totiž na svoje okolie pôsobia veľmi priateľsky a prirodzene. Svoj elán môžete výborne využívať taktiež pri športe akéhokoľvek druhu.
Horoskop január 2022 Ryby podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Niekedy to ľudia ani nemyslia zle, ak sa medzi vás zamiešajú, ale potom už vo vašom vzťahu nebudete len vy dvaja. Nepustite preto medzi vás a partnera nikoho iného. Hovorí sa, že mnoho kuchárov pokazí aj jednoduchú kašu. Malé nevinné prekáračky medzi vami nevadia, skôr posilnia komunikáciu. Skúste si spolu zašportovať len tak pre radosť! 

Peniaze a práca

Prácu si v dnešnej dobe treba vážiť, hlavne ak vás napĺňa. Skúšaní odvahou a trpezlivosťou sme snáď aj každý deň. Pokiaľ to zvládneme, o to viac nás robota baví. Nechajte si pri rozhodovaní svoj rozum, nešite teda nič horúcou ihlou. Buďte prístupní i novým myšlienkam a tvorivosti. Vložte viac úsilia tam, kde to práve škrípe. Nech však ide ruka v ruke zdravá hravosť a radosť zo súperenia medzi vami i kolegami. 

Krása

Po práci si zaslúžite oddych, najlepšie aktívny. Pomáha odbúrať nerváky či stresy, ktoré si zdravo vybijete z tela i z hlavy. Navyše pôjdu dole kilá, ktoré ste si časom nazbierali. Vhodný je beh, korčuľovanie či bicyklovanie. Nezaškodí meditácia pri zapálenej sviečke, keďže je päť palíc ohnivá karta. 

Prognóza na rok 2022

Ryby, ak máte v pracovnej oblasti pocit, že dlhodobo nie ste docenení, tak by ste v roku 2022, okolo vašich narodenín, mali prejaviť razantne svoju nespokojnosť. Ak to nepadne na úrodnú pôdu, je čas rozhliadnuť sa po nových možnostiach. Tým, že ste lojálni a skvelí pracovníci, na nové pracovné miesto nebudete čakať dlho. Môžete nájsť stabilnú prácu, kde si vás ocenia, budú si vás vážiť a dostanete možnosť na rýchly pracovný rast alebo postup a vy budete sám so sebou v tejto oblasti psychicky vyrovnaný a spokojný.
Ryby v roku prasaťa budú veľmi vyhladovaní po pokoji a harmónii. Preto, ak nie sú spokojní v trvalom partnerskom vzťahu, budú sa sami  sebe čudovať, aké urobia radikálne kroky. Veľa Rýb môže prísť v tomto roku k definitívnym rozchodom – ak sa Ryba takto rozhodne. Vypláva z mútnej rieky do krištáľovo čistého jazera. Je to jediné znamenie vo zverokruhu, ktoré bude potrebovať v každej sfére ukončiť svoje staré nekomfortné záležitosti a čeliť novým výzvam. Partnerské vzťahy, ktoré sú v harmónii, sa budú len utužovať a láskyplne si užívať jeden druhého.
Nezadané Ryby, nemajte hlavy v smútku, prehodnoťte svoje priority ohľadom budúceho partnera. Nie je to len o materializme a o dokonalej vizáži, ale aj o duši. Ak otvoríte svoje tretie oko a srdce, v jarnom období stretnete úžasnú osobu, s ktorou by ste mohli v harmónii zdieľať svoj čas.
Zdravie: Ak máte pocit, že vám vypadávajú vlasy, alebo máte oslabené nechty, znamená to, že vám chýbajú nejaké vitamíny a vnútorne sa s vami niečo deje. Lebo aj ryba stráca šupiny, keď voda, v ktorej sa nachádza, nemá vytvorenú potrebnú a výživnú flóru…

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Ryby marec 2021

Na marec si nič mimoriadne neplánujte, pretože už tak budete mať čo robiť, aby ste …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *