Horoskop Ryby február 2021

Február bude priať hlavne láske. Všetky nezadaných Ryby sa v tomto období môžu tešiť na milostné vzplanutia, a ak vytrvajú, tak aj začiatok vážneho vzťahu. Dávajte si však pozor na svoje očakávania. Aj keď si situáciu vopred naplánujete, môže to všetko nakoniec dopadnúť inak, čo by mohlo skončiť horkým sklamaním. Zoznamovať sa v tomto období budú Ryby veľmi ľahko. Vo februári z toho najlepšie vyťažia jedinci, ktorí sú doposiaľ nezadaní a túžia po spriaznenej duši. Čaká vás romantika, ale aj vášeň a dobrodružstvo, nebojte sa odviazať a užite si toto obdobie skutočne naplno. Neskôr by ste mohli svoje zdržanlivosti limitovať. Šance sa už nemusia opakovať.
Horoskop február 2021 Ryby podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Oblečte si nové šaty, ale nemusíte pritom meniť partnera! Pokiaľ nemáte jasno, akým smerom sa má uberať váš vzťah, skúste začať robiť niečo inak, ako doteraz. Verím, že na konci vašej možnej krízy nájdete poklad, ktorý hľadáte. Nemáte ho náhodou doma? Voľní, vy zas prehodnoťte svoju minulosť. Prídete na to, prečo ste sami.

Peniaze a práca

Práca je náš druhý domov, v ktorom strávime veľa času. Patríte medzi tých, ktorí vedia, čo chcú, ale väčšinou k tomu idú okľukou či váhaním? Pre strom možno nevidíte svoje šance na postup! Trochu úprimnosti nezaškodí. Kto je nespokojný v zamestnaní, nech sa zamyslí, či nie je čas dať výpoveď. Karta totiž naznačuje aj nový post, alebo nejakú inú zmenu v práci, po ktorej nastane odľahčenie na tele i duši. 

Krása

Doprajte si preventívnu prehliadku. Navštívte centrum zdravia vo vašom okolí, alebo skúste nové ozdravovacie centrum, ktoré vás osloví niečím výnimočným. Chce to nový prístup k svojmu telu, ale treba sa zamerať i na to, čo chce vaša psychika. 

Láska

Nezadané Ryby, možno už vaši priatelia krútili nad vami hlavou, keď ste im rozprávali o vašej romantickej predstave, že príde niekto, kto vás bude milovať ozajstnou láskou. Tým, že materiálno je pre vás vedľajšie a veríte v osud, táto osoba sa vám teraz, v čase narodenín, v živote nečakane objaví. Môžete ju stretnúť hocikde – v pracovnej oblasti, alebo napríklad niekde, kde si uzimene budete uchlipkávať čaj či kávu a niekto do vás nečakane vrazí… A môže začať romanca ako vystrihnutá z filmu… Vy budete šťastní a priatelia ostanú v nemom úžase…
Zadané Ryby, naopak, sa zmietajú v pochybnostiach a v neistote ohľadom partnerského vzťahu. Prehnane sa poddávajú pocitom, že partner o nich nejaví záujem, ale mali by sa na celú vec pozrieť aj z jeho uhla pohľadu. Možno má len problémy v práci, možno je len vyčerpaný… Bolo by dobré zaujímať sa aj o jeho pocity a myšlienky. Tento váš nepokoj po narodeninách opadne a vy zas budete vidieť veci čisto a reálne.

Financie a kariéra

V kariérnej oblasti ste stabilizovaní a bude sa vám dariť. Môžete čakať postup a finančné zlepšenie. Z jednej strany vám to bude imponovať, že dostávate kompetencie riešiť komplikované záležitosti, ale z druhej strany sa môžete na to sťažovať. Tak treba to vybalansovať tak, aby sa vo vašom pracovnom okolí nezačalo pošepkávať, že len chcete upozorniť na svoju dôležitosť.

Zdravie

Nepodceňujte symptómy, ktoré poukazujú buď na zvýšený alebo skákavý krvný tlak. Ak takéto niečo zistíte, navštívte radšej lekára a počúvnite jeho rady.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Ryby január 2022

Ryby môžu počítať s tým, že ich začiatok roka bude pokojný a vyvážený. Január vám …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *