Horoskop Ryby december 2021

Koniec roka by Ryby mali venovať rodine, na ktorú si v priebehu roka nenašli toľko času. Po celý december budete mať veľmi dobrú náladu, čo z vás robí perfektných spoločníkov. Kariéra bude vďaka vášmu celoročnému snaženiu veľmi stabilná, a tak z vašej strany nebude treba žiadnych veľkých zásahov. Pokiaľ ide o prácu, Ryby si v decembri príliš neoddýchnu. Avšak nie je sa čoho báť. Stačí držať krok s ostatnými, a skutočne vám nehrozia žiadne problémy. Na pečenie koláčov si však budete musieť vyhradiť radšej nejaký víkend. Dbať by ste tento mesiac mali taktiež na svoje zdravie, v tomto sychravom počasí nepodceňujte prevenciu.
Horoskop december 2021 Ryby podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Aj napriek názvu karty nenadávajte na osud. Váš vzťah môže prechádzať skúškou samoty. Na prvý pohľad vyzerá táto karta kruto, ale trápenie a strhávanie sa zo sna nás privádza k určitému poznaniu. Vstaňte vtedy a zapíšte si svoj sen. Dobré je mať pero a papier na nočnom stolíku. Stačí si poznačiť zopár slov. Ráno sa ľahšie rozpamätáte, čo sa vám snívalo. Počas dňa si rozoberte, čo vám sen odkazuje. 

Peniaze a práca

Netrestajte sa a nemajte utkvelé predstavy, že tentoraz nezvládnete svoju prácu. Vyjasnite si svoje pracovné pole pôsobnosti. Budete mať menej trápenia v budúcnosti. Väčšinou ide o vážne záležitosti, kedy sa bojíme rizika zlyhania. Najlepším riešením je konať s čistým svedomím, aj keď nás okolnosti tlačia ísť cestou obchádzania pravdy. 

Krása

Neskrývajte sa pred sebou samým! Meče hovoria väčšinou o boľavej duši. Dajte si do poriadku psychiku, prechádzkami prírodou. Pri športe teraz radšej neriskujte. Robte vždy len jednu vec. Jesť, čítať sms a pritom kráčať ulicou to vy síce zvládnete, ale neprospieva to vášmu zdraviu.

Láska

Nezadané Ryby, v tomto období sa okolo vás bude krútiť viac adeptov, ktorí vám budú lichotiť. Vám sa to síce môže páčiť, ale treba si stanoviť mieru súdnosti, aby ste sa nechytili  na návnadu falošnej osoby, ktorá vás bude chcieť len využiť! Ak touto skúškou prejdete, tak ten správny vzťah vás čaká v druhej polovici januára. Je to na vás, či toho človeka budete vnímať len povrchne, alebo mu dáte priestor, nech ukáže svoje vnútorné kvality a hodnoty. Zadané Ryby, ak nie ste spokojní vo vašich vzťahoch a točíte sa stále v jednom kruhu, zamyslite sa nad sebou, čo vlastne chcete. Neviete partnera ani pustiť, ale stále mu vyčítate chyby, o ktorých ste vedeli, že ich má a nedávate mu čas na zmenu. Partnerstvo totiž nie je o tom, aby sme niekoho kompletne prerobili na svoj obraz. Dookola sa sťažujete vašim priateľom, ale problém vlastne neviete riešiť. Je koniec roka a ak tento stav je už neúnosný, musíte vy nabrať tú silu a začať pracovať ohľadom zmien, ktoré budú dobré pre vás a pre vášho partnera, ako aj pre váš nastávajúci život. Tí, ktorí majú vzťah bez mráčika, si užijú šťastie a pohodu.

Kariéra a financie

V pracovnej oblasti máte tiež namáhavé a náročné obdobie. Tí, ktorí sú napriek tomu spokojní, môžu počítať s dlhotrvajúcim pracovným pomerom a s miernym zvýšením platu. Hlavne budú mať istotu. Tí, ktorí rozmýšľajú o zmene, ich čas príde v mesiaci marec, keď môžu dostať nečakané a zaujímavé ponuky – aj na vyšších pozíciách, dokonca aj v zahraničí.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Ryby január 2022

Ryby môžu počítať s tým, že ich začiatok roka bude pokojný a vyvážený. Január vám …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *