Horoskop Ryby august 2021

August bude pre Ryby veľmi šťastným obdobím. Čokoľvek vás doteraz trápilo, sa v tomto období vyrieši prakticky samo, vďaka čomu svoju energiu budete môcť smerovať k zhutneniu osobných vzťahov. Postavenie Merkúru v Rakovi z vás urobí skvelé poslucháčov, a tak sa na vás okolie najskôr bude obracať s ich problémami. Veľký zvrat môžete očakávať v auguste. Konečne sa situácia obráti, a to ako v kariére, tak aj v osobnom živote každej Ryby. Obzvlášť v nezadaných jedincoch sa teraz prebudí kopec nežných emócií, ktoré by radi s niekým zdieľali. Tento mesiac navyše máte najväčšiu šancu nájsť svoju polovičku, ktorá zmýšľa rovnako ako vy. Harmónia je zaručená.f18.8.
Toto obdobie prináša veľa fyzickej energie, ale aj pevné duševné zdravie. S bežnými dennými problémami sa tak teraz dokážete vysporiadať hravo. S vašou šikovnosťou však prichádza potreba uznania vašej osoby. Tu je treba spozornieť, pretože tu už môže dochádzať ku konfliktu. Sebavedomie vám rozhodne nechýba, avšak na druhej strane niekedy vám môže chýbať zdravá sebakritickosť.V tomto období sa rozhodne oplatí investovať svoju energiu do práce. Po citovej stránke teraz budete zažívať skôr útlm. Záležitosti týkajúce sa vzťahov vám možno dokonca budú pripadať príliš malicherné a nezaujímavé. Napĺňať vás bude zamestnanie, pokiaľ však niekto bude napríklad brániť vášmu výkonu a vy sa ocitnete v strese, môžu sa vyskytnúť tendencie ku kritickosti a podráždenosti.
Horoskop august 2021 Ryby podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Mečové karty majú intelektuálne zafarbenie. Všetko začína v mysli. Ten, kto manipuluje druhým človekom a nedáva mu priestor, aby bol sebou samým, je vlastne zlodejom. Neoberá iných teda len o majetok, to sa dá zvládnuť, ale stratiť seba samého? To je horšie. Ako je to u vás? Na ktorej strane ste? Koľko energie dávate partnerovi, alebo nebodaj beriete? Pozor na neveru!

Peniaze a práca

Pozor na neúprimných ľudí! Človek často horúcou hlavou a nepremysleným konaním narobí škody, ktoré ho poznačia na dlhý čas. Opatrní buďte aj pri podpisovaní zmlúv, kde si treba prečítať pozorne i tie šibalské malé písmenká! Niekedy sú dôležité veci zámerne odsúvané na vedľajšiu koľaj. Myslite na to!

Krása

Skúste si pred spaním premyslieť dopredu celý váš nasledujúci deň. Nerozvážnym jednaním by ste si mohli byť sami sebe zlodejom! Získate tak viac času. Buďte pozornejší k svojej nervovej sústave. Majte sa radi! Dodajte si viacej sebadôvery tým, že budete pravdiví. 

Financie a kariéra

Aj keď ste v letnom období trošku pokrivkávali a v pracovnej oblasti sa veľmi nič nedialo, jesenné obdobie vám to vynahradí, idú vám nové ponuky a práce. Podnikateľov budú preferovať ľudia, ktorí boli s ich prácou spokojní. Tí, ktorí sú na stabilných miestach, môžu mať nové predĺžené zmluvy, môžu byť povýšení. Znamenie Rýb v jesennom období určite nájde istotu, radosť a finančné zadosťučinenie v kariérnej oblasti.

Zdravie

Dávajte si pozor na zápal dutín, alergie a odporúčala by som prečistiť aj krv vhodnými bylinnými čajmi.

Ryby na mesiac september – Odkaz vašej víly

Zázračné uzdravenie V tomto období vám víly odkazujú, že všetko, čo vás doteraz trápilo a bolelo, sa vymaže (či je to fyzicky, alebo psychicky) a čakajú vás krásne udalosti, ktoré uzdravia nepeknú a ťažkú minulosť.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Ryby november 2021

Prichádzajúci november vo vás najskôr prebudí tendencia k majetnickému alebo dokonca žiarlivému správaniu. To by …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *