Horoskop Ryby apríl 2021

Nastupujúca apríl by mohol poriadne zatočiť s vaším zdravím. Ryby by teraz mali zapracovať na svojej životospráve, a to ako z hľadiska pohybu, tak i zdravého jedálnička. Ak váš vzťah s partnerom upadá do stereotypu, môžete sa do tejto výzvy pustiť spoločne, a tak vaše trávenie času trošku oživiť.Apríl vám prinesie túžbu po úspechu v kariére, horoskop však radí, aby ste ešte počkali na výhodnejšie obdobie. Motivácia vám síce nechýba, ale postavenie hviezd v tomto ohľade nie je príliš pozitívne. Teraz by sa Ryby mali venovať skôr sebe, rozvoji svojej osobnosti, alebo napríklad aj štúdiu. V oblasti zdravia vám teraz problémy nehrozia.
Horoskop apríl 2021 Ryby podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Tarot uvádza pri tejto karte i svadbu. No čo ak ste sami? Málokedy sa stane, že vám niekto priamo zaklope na okienko či dvere a bude z toho nádherný vzťah! Neseďte preto doma!  Zaujímavé bude vaše stretnutie s Pannou, ktorá je s vami vo večnej opozícii. Tá sa však môže zmeniť na doplnenie toho, čo vy ako Ryby nemáte. 

Peniaze a práca

V bežných činnostiach sa vám môže dariť, a to hlavne tam, kde je potrebná tvorivosť. Pokiaľ vám chýba inšpirácia, nechajte si poradiť niekým, kto je kreatívny. Možno sa stretnete s kolegami aj mimo pracoviska. Pri májovej oslave sa utužia vzťahy a padnú okovy škrobenosti. Príde inšpirácia, ktorá sa neskôr zmení na skutky. 

Krása

Človeka rokmi trápia mnohé veci i telo sa ozýva. Jeden má kilá navyše, iný nejakú závislosť či boľavé kolená. To, že každá choroba má svoju príčinu i v našej psychike ste už iste počuli. Prečítajte si o tom v ezoterickej i odbornej literatúre. Navštívte holistického lekára alebo liečiteľa. 

Láska

V citovej oblasti nie je tento mesiac pre vás práve najvydarenejší. Môže za to smútok a určitý pesimizmus, ktorý sa vám akosi usídlil v duši. Váš vnútorný svet vás opantal až do takej miery, že si ani neuvedomujete, že váš partner alebo ľudia okolo vás vysielajú signály, ako veľmi vás potrebujú. Napriek rozkvitajúcej jari sa čoraz viac vnárate do svojich myšlienok a hoci ste telom pri svojich blízkych, vaša duša akoby bola chvíľami neprítomná. Sú skrátka veci a témy, o ktorých sa vám síce nechce hovoriť, ale pripravte sa na to, že sa onedlho otvoria a budete ich nútení riešiť… To, že si zatiaľ väčšinu toho, čo vás trápi, nechávate pre seba, vôbec nie je dobré pre vašu psychiku, a čo je horšie, ak by to takto malo trvať dlhšie , mohli by ste sa s partnerom odcudziť – dajte si na to pozor! Naučte sa na svet dívať z tej krajšej stránky a tešte sa z vecí, ktoré vám osud doprial. Veci a ľudia okolo vás nie sú samozrejmosťou, tak sa naučte vychutnávať to, čo máte. Je predsa toľko pekných vecí vo vašom živote a okolo vás, len vy ich momentálne akosi nevidíte. Možno ste už postrehli, že v tomto čase sa okolo vás dejú kúzelné a často až záhadné veci, o ktorých musíte premýšľať. Dajte sa viesť svojou intuíciou a uvidíte, že nájdete tú správnu cestu.  Aj v láske sa môžete dočkať príjemných prekvapení.

Financie a kariéra

V práci cítite zvýšený tlak a to isté sa týka aj finančných záležitostí, ktoré teraz treba riešiť. Máte pocit, že je toho na vás veľa a že situácia sa vôbec nemá šancu upokojiť. Dôležité je riešiť veci postupne – vy to zvládnete. Len momentálne je veľa vecí rozrobených, takže máte pocit, že neviete, kam prv stúpiť. Pokiaľ ide o finančné záležitosti, tento mesiac nie je väčším finančným transakciám veľmi naklonený. Ak si beriete pôžičku, veľmi pozorne preskúmajte ponuky bankových inštitúcií, aj zmluvy.

Zdravie

Vaša duša i telo sú unavené a potrebujú vzpruhu. Doprajte si dostatok spánku a skutočný relax. Nájdite si čas na prechádzku pri ktorej sa pokocháte jarnou prírodou, pohľad z okna, príjemný kúpeľ, knižku, film, či hudbu, ktoré potešia dušu. Meditujte a skúste vnímať posolstvá, ktorými sa ku vám prihovára svet duchovnej ríše. Cítite, že okolo vás sa v poslednom čase dejú zvláštne a často až záhadné veci a udalosti. Pokúste sa im porozumieť. Ak sa uzdraví vaša psychika, aj mnohé zdravotné problémy sa vyriešia. Dobrá rada: Svoje problémy si nenechávajte pre seba, ale hovorte o nich s niekým, komu dôverujete.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Ryby marec 2022

Na marec si nič mimoriadne neplánujte, pretože už tak budete mať čo robiť, aby ste …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *