Horoskop Ryby 2022 – láska, peniaze

Ak ste darčeky Osudu v roku 2022 prehliadli a nepremenili svoje sny na skutočnosť – je to len a len na vašu škodu, milé Rybičky. Rok 2022 pre vás až tak prajným a štedrým už zďaleka nebude. Mnohé cestičky, ktorými sa pustíte,  budú krivoľaké, kamenisté, a vy budete nútení vynaložiť maximálnu námahu, ak budete chcieť zažívať úspech. Nič nepôjde hladko, ako po masle. Síl však budete mať dostatok, a tak mnohé môže nakoniec predsa len vypáliť vo váš prospech. Neprepadajte preto depresiám, aj ak cesta k vytúženému cieľu bude zdĺhavá a náročná. Nevzdávajte sa! A vaša zvýšená schopnosť – otočiť neblahý vývoj vo svoj prospech – môže dostať zelenú. 
Horoskop 2022 Ryby podľa tém: kariéra, peniaze, zdravie, rodina, láska, vzťahy, krása, práca.

Zdravie

Proti možným ochoreniam je najideálnejšia prevencia. Na tú sa aj v tomto roku 2022 zamerajte. Zdravé telo, to je predovšetkým zdravá myseľ. Zabudnite preto na negatívne myslenie, a naučte sa, ako byť pozitívnejší. Emočné traumy vedú k nervovým poruchám, náchylnosti k infekciám a nákazlivým chorobám. Možno častejšie príliš prepínate svoje sily a telo sa tomu logicky bráni. Nikto cudzí vám nedokáže narobiť taký zmätok v duši, ako si ho narobíte sami. Lieky na cukrovku, vysoký krvný tlak, ale aj antidepresíva, môžu mať ako jeden z vedľajších účinkov aj stratu libida. Vážny nedostatok kalcia môže mať za následok upchaný nos, vredy, zápal pohrudnice, i problémy s obličkami a pečeňou.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2022

Jupiter

Planéta Jupiter je reprezentantom nášho sebahodnotenia a všetko závisí hlavne na vás. Objavuje sa možnosť materiálneho zlepšenia, peniaze, majetok, aj zlepšenie životného postavenia. Naladí vás to optimisticky.
Mali by ste dostať väčšiu dôveru a chuť do ďalšieho života. Na seba aj na vaše okolie budete pôsobiť pozitívnejšie. Držte sa svojej intuície a zotrvajte v čestnom boji. Uprostred leta sa blíži vaše víťazstvo.

Urán

Planéta zvratov Urán sa od jari 2022 bude pohybovať sedem rokov v aktívnom jarnom znamení Býka. Po celý rok podnieti a podporuje vašu spontánnosť a vynaliezavosť.
Hoci je Urán pomalá planéta, prináša rýchle neočakávané, väčšinou pozitívne zmeny. Získate tak nové príležitosti a schopnosti pre utváranie vašej budúcnosti.

Saturn

Pod vplyvom planéty Saturn, ktorý je vo vecnom a rozumnom znamení Kozorožca, nastane obdobie, kedy je lepšie zamyslieť sa nad chybami, ktorých ste sa dopustili, vziať si z nich ponaučenie a utužiť rozumné vzťahy i vlastnú disciplínu.

Magický vplyv Mesiaca

  • Nov Mesiaca v znamení Rýb nastane 6.10.2021 a prinesie výhodnú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu. Vrhnúť sa môžete do nových plánov a aktivít.
  • Nov Mesiaca v znamení Rýb nastane 14.9.2021 a vnesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy a dohody – ukončíte to, čo je nevyhovujúce a snažte sa nastaviť nové pravidlá.

Ročný Horoskop 2022 RYBY

V práci hýri energiou, ktorú im hviezdy budú priať. V rodine vládne pohoda. Mali by sa naučiť pracovať so slovami – buď sú moc citlivé, alebo príliš výbušné. Nutnosťou je nájdenie zlatej strednej cesty, len tak pôjdu správnym smerom.
Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2022 7.1., 23.4., 26.5., 20.12.
Šťastné čísla na rok 2022 18, 29, 68, 82, 93
Šťastný mesiac pre rok 2022 December

Láska a vzťah

Stanete sa prirodzenou autoritou, pokiaľ uvidia že skutočne rozumiete tomu, čo hovoríte a ste aj ochotní poradiť a pomôcť.
V máji sa majte na pozore pred peknými rečičkami, ktoré vás môžu nalákať do fantazijných pascí záletníkov. Celkovo si dávajte pozor na podráždenosť a zbytočne ostré a unáhlené reakcie.
V osobnom živote sa niečo pozmení. Začnete si hľadať aj inú činnosť, nezávislú na partnerovi. Budete skúšať nový zmysel života, nové životné hodnoty, nové odpovede. Prispôsobte svoje myšlienky realite, ktorá nastáva a snažte sa nájsť v tom pre seba čo najviac dobrého.

Financie a kariéra

Viete, že nič také, ako „mať všetko“ neexistuje a uspokojíte sa s tým. Strach vás nebude brzdiť v napredovaní, na poli práce, ste pripravení aj zariskovať. Náročné situácie a výzvy tohto roka – uvidíte skôr ako možnosti pre váš osobnostný rast. Pôjdete si za svojim a to vám prinesie ovocie, po ktorom ste túžili. Už dávno viete, že vyhovieť všetkým, sa nedá a neoplatí sa o to ani snažiť.

Na čo si dať pozor v roku 2022

Pretože prichádza úspech ako v pracovnej, tak vo finančnej a vzťahovej oblasti, čakajú vás problémy so závisťou. Nevšímajte si ju, mohla by všetko pokaziť. Dávajte pozor na svoju komunikáciu voči partnerovi, pretože niekedy vám to môže priniesť zbytočné nepríjemnosti.

Peniaze a práca

Úspech či zisk príde s určitým časovým oneskorením. Budete mať dosť energie, a preto sa budete chcieť realizovať nevšednými spôsobmi. Tak na vás i v tejto sfére bude pôsobiť vaša planéta, Neptún, ktorá bude vo vašom znamení Rýb.
Niektorí budú vedení len prozaickým úspechom v práci so snahou viac vyniknúť. Iní si budú doplňovať vedomosti na zvládnutie zložitejších pracovných úkonov.
Vo februári sa budete brániť novinkám na pracovisku, nepozerajte na ne tak čierno.

Čo vám rok 2022 prinesie

Prináša vám splnenie snu, ktorý ste si už dlhú dobu priali, a budete mať dostatok síl všetko zvládnuť. Naučíte sa myslieť analyticky a všetko si dobre premyslieť, čo vám pomôže v budúcej práci.

Ryby: ročný horoskop 2022

Rybám horoskop 2022 prichystá veľa príležitostí, pri ktorých sa značne posilní ich intuícia. Ľudia narodení v tomto vodnom znamení, ktorému vládne Jupiter a Neptún, totiž obvykle bývajú veľmi nerozhodní, a to aj keď ide len o drobné záležitosti. Rok 2022 by pre nich teda mohol predstavovať dôležité obdobie, v ktorom na tejto slabine intenzívne zapracujú.Od januára až do marca sa Ryby budú môcť tešiť z veľkého prívalu kreativity, ktorú im prinesie postavenie Neptúnu vo Vodnárovi. Uplatnenie pre ňu nájdete nielen pri vašich voľnočasových aktivitách a starostlivosti o domácnosť, ale aj v zamestnaní. Obzvlášť sa vám bude dariť pri tímovej práci, kde sa okrem to prejaví aj vaše praktické myslenie. Partnerské vzťahy budú počas tohto obdobia poväčšinou pokojné a stabilné.S nástupom jarných mesiacov bude treba, aby ste opustili svet fantázie a vrátili sa späť do reality. Horoskop by vám do cesty mohol postaviť nečakané finančné trable, ktoré budú vyžadovať, aby ste poriadne zabrali v práci a možno využili aj niekoľkých nadčasov. Dokonalú odmenou pre vás teraz budú vaše harmonické vzťahy, a to predovšetkým s rodinou a priateľmi. V tých partnerských by Ryby mohli stretnúť menšie zvraty spôsobené postavením Uránu v Býkovi. Všetko však môže zachrániť otvorená a úprimná komunikácia. Leto 2022 pre Ryby nebude tým najšťastnejším obdobím. Kvôli pôsobenie Saturnu v Rakovi sa u vás prejaví silná precitlivenosť, takže bude stačiť aj najmenší problém k tomu, aby ste sa zosypali ako domček z kariet. Svoju náladu aspoň čiastočne udržíte v rozvnováze, keď sa zameriate na rôzne pohybové aktivity, najmä beh či rýchlu chôdzu. Skúste do nich zapojiť aj partnera, treba skrze aktívnu dovolenku vo dvojici. Počas niekoľkých posledných mesiacov tohto roka vám horoskop pravdepodobne prinesie veľa pracovných príležitostí. Ak máte už dlho pocit, že by vaša kariéra mala nabrať iný smer, mohlo by sa vám podariť situáciu skutočne obrátiť. Nezadaným hviezdy zrejme do života privedú zaujímavého jedinca, s ktorým si hneď padnú do oka. Keď mu ukážete svoju pravú tvár, je dosť možné, že sa táto krátkodobá známosť premení vo vážny vzťah.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Ryby január 2022

Ryby môžu počítať s tým, že ich začiatok roka bude pokojný a vyvážený. Január vám …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *