Horoskop Rak september 2021

September vám prinesie obrovskú dávku produktivity. Rak teraz o vzťahy nemá záujem, pretože mu s nimi súvisiace záležitosti budú pripadať zbytočné a nezaujímavé. Dokonalé útočisko pre vás predstavuje práce – nič sa však nemá preháňať. V stresových situáciách vás totiž ľahko ovládne frustrácia, ktorú by ste si filtrovali na svojom okolí.Príchod septembra znamená pre Rakov naďalej pozitívne obdobie. Vaše partnerské aj rodinné vzťahy budú harmonické, nemusíte sa teraz báť riešiť s vašimi blízkymi dokonca ťažšie témy. Stretnete sa u nich s pochopením. Pokiaľ by však potrebovali čas na rozmyslenie, doprajte im ho. Rozhodne na nich teraz nesmiete tlačiť.Rak október >>
Horoskop september 2021 Rak podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Dajte voľný priebeh ušľachtilému citu ktorý drží túto Zem pohromade, láske. Karta vyjadruje ženy, ktoré sú citlivé a starostlivé matky, ale aj láskavé priateľky. Iste budete mať príležitosť prejaviť tieto svoje kladné vlastnosti i pri partnerovi. Muži, hľadajte vo svojej žene tieto cnosti. Má ich každá žena, len ich treba chcieť vidieť! 

Peniaze a práca

Pouvažujte, či treba v práci vždy pritvrdiť. Pokiaľ pracujete na vedúcom mieste, skúste byť viac empatickí. Na druhej strane sa nenechajte využívať kolegami, ktorí zistili, že vždy radi pomôžete. Vy už nájdete svoj spôsob, aby ste nastolili inak harmóniu na pracovisku, než tým, že za všetkých porobíte nepríjemnú prácu. O to ide pri tejto karte. 

Krása

Zajedáte stresy? Chyba! Dávajte teraz pozor na sklony k pohodlnosti, aby ste nezačali priberať. Pite dostatok tekutín a venujte sa športu, napr. plávaniu. Pri chorobách využite aj alternatívnu liečbu, napríklad hydroterapiu. 

Láska

Nezadaní Raci, vaša fantázia pracovala na plné obrátky a možno ste očakávali, že na nejakej letnej dovolenke stretnete svojho princa alebo princeznú… ale ak už letná fantázia vyšumela… J a vy ste už v kolotoči všedných dní, skúste sa poobzerať vo vašom okolí – napríklad na pracovisku… Možno práve tam je ten princ alebo princezná, ktorí možno nemajú v sebe nič tajomné a vášnivé, ale vás poznajú a otvorili by vám srdce, keby ste vy otvorili konečne svoje oči! Zadaní Raci, možno kvôli nepriaznivým okolnostiam váš vzťah s partnerom bol skúšaný v nedávnom období, ale vy ste sa zomkli, zvládli ste veľmi náročné obdobie a riešili ste spolu krízové situácie. Vaša spolupatričnosť a úsilie vďaka tomu, že ste to nevzdali, vám v septembri prinesie šťastie, prosperitu a veľmi dobré vyhliadky ďalej, do spoločnej budúcnosti.

Kariéra a financie

Napriek tomu, že máte istotu v pracovnej oblasti, v ktorej momentálne pôsobíte, vy sa aj tak cítite frustrovane a práca vám pripadá monotónna. Preto Raci budú v tomto období meniť pracovné prostredie – môže to byť aj úplne niečo iné, či uletená zmena, môžu ísť pracovať do zahraničia, alebo robiť niečo, čo doposiaľ nerobili. Ale padne to na úrodnú pôdu, lebo potrebujú dýchať a hlavne – potrebujú zmenu!

Zdravie

Raci, dávajte si pozor na zápalové procesy v tele, na oslabenie imunitného systému, ktoré môžu vyplývať aj z tichého zápalu okolo koreňov zubov…

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Rak február 2022

Prichádzajúce február na sebe pocítite nutkanie zachovať si svoju česť za akýchkoľvek okolností. Rak sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *