Horoskop Rak október 2021

Ak už sa od svojich blízkych cítite vzdialení, október predstavuje ideálny čas na to, aby ste to napravili. Rak bude v túto dobu vynakladať všetku energiu na to, aby do vzťahov vniesol harmóniu a pokoj. V tomto snažení vám bude výhodou vaše sympatické vystupovanie. Závažná rozhodnutie ale radšej odložte na neskôr. Hviezdy vás v októbri obdaria vysokou dávkou sebakontroly, budete ju taktiež potrebovať. Tí z Rakov, ktorí sú nezadaní, majú v tomto období vysokú šancu zoznámiť sa so svojou spriaznenou dušou. Horoskop radí, aby ste nič neurýchlili. Je možné, že ďalšiu šancu už tohto roku nedostanete. Čo sa týka rodiny, tu bude situácia pokojná.
Horoskop október 2021 Rak podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Táto príjemná karta poukazuje na možnosť zmeny v partnerstve, niekedy aj sťahovanie a bývanie spolu bez sobáša. Dnes je to bežná vec. Zamerajte sa aj na zmenu nábytku alebo jeho premiestnenie. Nové usporiadanie bytu zmení energetické vibrácie v priestore a následne sa dejú malé zázraky! Do zóny partnerstva si môžete dať vašu spoločnú fotografiu alebo sošku objímajúcich sa zaľúbencov. 

Peniaze a práca

Prostredie, kde trávime aspoň osem hodín denne, vplýva na našu výkonnosť. Preto sa poobzerajte okolo seba. Ako to vyzerá na vašom pracovisku? Povyhadzujte staré, nepotrebné papiere a vymažte maily, ktoré už nemienite otvárať, ak ste to už dávno nespravili. Prídu nové, inšpiratívne myšlienky i správy a s nimi aj nové peniaze do firmy. 

Krása

Viete už dávno, ktoré jedlo škodí vášmu telu. Obmedzte konzumovanie sladkostí a živočíšnych tukov. V každom veku sa dá urobiť niečo pre svoje telo. Jedzte je dostatok zeleniny i ovocia. Pite ovocné šťavy, najlepšie čerstvo vylisované a jedzte prevažne zeleninové jedlá.

Financie a kariéra

Samhainovské obdobie aj vám prináša ukončenie v pracovnej oblasti. Nebude sa to týkať toho, že by s vami niekto rozviazal pracovnú zmluvu, alebo by vám nešiel biznis, ale bude to prepojené s tým, že budete nasledovať svojho partnera, alebo budete meniť bývanie a k tomuto sa vám vykryštalizujú nové možnosti pracovnej realizácie, aj s dobrým finančným ohodnotením. Väčšie šance sú väčšie v tom prípade, ak sa táto zmena bude týkať zahraničia.

Zdravie

Pozor na kožné ekzémy, vyrážky, ktoré môžu signalizovať, že v krvi môže byť zápal.

Váš oltárik

Na kovový tanierik položíme bledomodrú sviečku, vyrezávanú tekvičku, zopár bobuliek modrého hrozna, znak pentagramu a na uhlíku budeme po tri večery od Samhainu páliť levanduľu.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Rak február 2022

Prichádzajúce február na sebe pocítite nutkanie zachovať si svoju česť za akýchkoľvek okolností. Rak sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *