Horoskop Rak november 2021

Chladný november by vám do života mohol priniesť hádky a spory, čo nebudete zvládať práve najlepšie. Ako každý správny Rak máte citlivú povahu, a tak pred takými situáciami radšej uniknete do sveta kníh a vzdelávania. Svoje emócie však nepotlačujte, mohlo by to vyústiť v nepríjemné zdravotné komplikácie. November bude pre Rakov pozitívnym obdobím, hviezdy budú priať hlavne dlhodobým vzťahom. Tie teraz budú len prekvitať. Vzájomná dôvera medzi vami a vašim partnerom sa bude prehlbovať. Možno je práve teraz čas urobiť ďalší krok. Stačí zahnať obavy a vziať veci do svojich rúk. V športe sa vám teraz bude taktiež dariť.
Horoskop november 2021 Rak podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Karta vám radí myslieť na matku, do partnerského vzťahu si ju nepúšťajte. Napíšte jej, ak je ďaleko od vás alebo jej jednoducho zavolajte. Povedzte jej, že ju máte radi. Odpustite jej, že vás svojimi radami či poznámkami k životu vychováva, hoci ste už dávno dospelí. Chladná kráľovná však veští osamelosť vo vzťahu. Robte všetko pre to, aby to tak nebolo! 

Peniaze a práca

Na rozdiel od súkromia, v práci nám samota niekedy vyhovuje. Urobte si poriadok v záležitostiach vašej kariéry, dajte si do poznámok v bodoch, čo vlastne chcete dosiahnuť. Pozor na kolegyne neprajníčky. Na druhej strane si nechajte poradiť od ženy, ktorú považujete za vysoko inteligentnú a odborníčku vo svojom fachu. Môže to byť právnička, lekárka alebo iná osoba vysoko a odborne vzdelaná. 

Krása

Preventívne treba liečiť nielen telo, ale aj dušu. V období pracovných i osobných stresov pomáha návšteva psychologičky, liečiteľky alebo terapeutky, ako prevencia pred chorobami. Podobnú službu urobí aj porozprávanie so skúsenou staršou ženou, ktorej dôverujete. 

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti by ste do konca roka nemali rozprávať o vašich plánoch, ktoré sa týkajú zmien. Vaši momentálni zamestnávatelia sú s vašou lojálnosťou a pracovitosťou spokojní a nezabudnú na vás pri koncoročnom finančnom ohodnotení. Tak isto aj vy, čo robíte biznis, ostaňte v pokoji, lebo až do jarného obdobia pôjde všetko ako po masle. Ak chcete nejaké zmeny, Rakom odporúčam ich realizovať až od jarného slnovratu, čiže od 21. marca.

Zdravie

Dávajte si pozor na imunitný systém, nízky tlak a žalúdočné kŕče. Tieto zdravotné problémy vám môže spôsobovať stres, prepracovanosť, nevypovedané obavy… Dbajte o seba viac.

Rak na mesiac november – Kúzlo so sviečkou:  Dobrá nálada

Ak čakáte návštevu a chcete, aby bola dobrá nálada, zažnite bielu a ružovú sviečku. Stretnutie sa vydarí!

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Rak február 2021

Prichádzajúce február na sebe pocítite nutkanie zachovať si svoju česť za akýchkoľvek okolností. Rak sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *