Horoskop Rak marec 2021

Zvyšujúce sa teploty na sebe Rak pocíti v podobe zlatej horúčky. Po celý marec budete priťahovaní peniazmi a majetkom, čo vám dodá potrebný elán a sústredenosť na to, aby ste zo seba dostali nadpriemerné pracovné výkony. Ak vytrváte, určite sa to nezaobíde bez povšimnutia a možno bude vo vzduchu aj povýšenie.Čo sa týka kariéry, v marci sa môžete stretnúť s malými ťažkosťami. Každý Rak sa teraz bude potykať s nedostatkom motivácie. Pokiaľ sa k tomu ešte navyše pridá zlé sústredenie, ľahko sa stane, že vám unikne nejaká dôležitá informácia a urobíte chybu. Nemusíte sa však báť, dôsledky budú tento krát mierne, mali by ste sa však poučiť.k30.3.
Horoskop marec 2021 Rak podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Človek je spoločenský tvor. Pokiaľ vás trápi samota, vydajte sa na vandrovku. Ak ste vo vzťahu, možno bude vhodné, aby ste skúsili viac cestovať. Nezáujem o partnera a nuda, to sú aspekty, ktoré môžu končiť neskôr smrťou vzťahu. Preto sa preventívne snažte o pohyb a obohaťte vzťah o nové podnety. 

Peniaze a práca

Nebojte sa nových pracovných ciest! Neprešľapujte v minulosti. Možné sú služobné cesty až za more, či až za oceán. Ak vám vaše pracovné zaradenie nevyhovuje, skúste dať priestor novému, kde by ste sa lepšie realizovali. Najprv sa môžete obávať nových vecí, ale neskôr budete radi, že ste vyplávali do neznámych končín. 

Krása

Odíďte od nezdravého spôsobu stravovania. Jedlo, ktoré jeme nás totiž ovplyvňuje aj po psychickej stránke. Stále platí: živá strava, telo plné vitality! Pridajte k tomu prechádzky prírodou. Skúmajte na nich, čo máte vyhodiť z hlavy, aby ste si uchovali jasnú myseľ, a tým aj pevné zdravie.

Láska

Nezadaní Raci, ak ste si doteraz ešte nenašli partnera a prepadá vás melanchólia, treba si urobiť rekapituláciu, kde v minulosti nastal problém…? A aké boli vaše nároky na budúceho partnera? Či ste dali šance plnohodnotne sa prejaviť osobe, ktorá vám dvorila. Verte, že keď urobíte túto inventúru v sebe samých a stanovíte si priority, čo vlastne naozaj od trvalého vzťahu očakávate, vyslaná energia nenechá na seba dlho čakať a okolo leta už môžete byť vo vážnom partnerskom vzťahu, ktorý môže vydržať až do staroby. Zadaní Raci, u vašich trvalých vzťahov, podľa hviezd, mala by vládnuť harmónia. V tomto období z vás srší zaujímavá iskrivá energia, ktorá môže vo vašom partnerovi vzbudiť žiarlivosť a vy si vychutnáte, že medzi vami je ešte stále ten starý oheň. Je to na vás, či ho touto vašou energiou budete provokovať, čo by neskôr mohlo vyvolávať búrlivé konflikty, alebo to presmerujete naňho a oživíte vášňou váš dlhotrvajúci vzťah.

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti, aj keď sa momentálne cítite ako vo včeľom úli, nepohrávajte sa s myšlienkou na odchod. Skôr si urobte poriadok v medziľudských vzťahoch, komu dôverujete a komu nie. Neriešte zbytočne nič navyše okrem pracovných záležitostí a vaša lojálnosť môže byť onedlho docenená postupom a finančným ohodnotením.

Zdravie

V tomto období vás môžu potrápiť zuby. Lepšia je preventívna prehliadka ako kliešte 🙂

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Rak január 2022

So začiatkom roka vás prepadne túžba po všetkom novom a nepoznanom. Každý Rak sa tak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *