Horoskop Rak máj 2021

Máj vo vás vyvolá chuť tráviť všetok čas čítaním a rozširovaním svojich obzorov. Každý Rak teraz urobí najlepšie, keď sa oddá čerpaniu nových znalostí, ktoré neskôr využije vo svoj prospech. Vaša momentálna náladovosť by mohla vyvolať hádku s blízkou osobou, vy ale nemáte problém sa z každého konfliktu hravo vyhovoriť.Každému Rakovi sa v máji oplatí, keď svoj čas a úsilie bude investovať do kariéry. Slnko v Býkovi vám prináša veľmi plodné obdobie, ale aj vytrvalosť. Radostné chvíle si tento mesiac užijete s priateľmi. Vyhraďte si na ne aspoň jeden večer. Je dôležité sa odreagovať a nabrať nové sily do ďalšieho pracovného týždňa.
Horoskop máj 2021 Rak podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Cítite ochladenie vo vzťahu? Práve, keď sa človek venuje naplno len práci, môže to vo vzťahoch začať haprovať. Skúste sa zamyslieť, či ste k nepríjemným situáciám medzi vami neprispeli aj vy. Buďte opatrní i v komunikácii s okolím. Nepočúvajte klebety o vašom partnerovi. Verte len tomu, o čom ste sa ozaj presvedčili.

Peniaze a práca

Rytieri nám prinášajú posolstvá na svojich koňoch, ktoré sú rýchle. Mečový môže priniesť nie veľmi hrejivú správu, ktorá môže zamraziť svojou kritickosťou. Dokonca sa môžete cítiť, akoby ste zažili podraz od kolegov. Pokiaľ sa chce niekto vyšplhať hore po vašom chrbte, náležite mu to treba vysvetliť, kde sú jeho a vaše mantinely.

Krása

Buďte opatrní pri jazde autom, zachovajte pokoj a rozvahu za každú cenu. Nepodceňujte správnu životosprávu a dýchajte zhlboka. Skúste cvičiť cviky na dýchanie a venujte sa svojmu telu. Konzumujte viac mandlí, ktoré obsahujú vápnik v prirodzenej forme. Cvičte pravidelne!

Láska vzťahy

Nezadaní Raci, v tomto období už prestaňte snívať o niekom, kto neopätuje vaše city. Či je to na pracovnej pôde, alebo v nejakej inej sfére, zobuďte sa do reality, lebo si zaslúžite viac… Poobzerajte sa okolo seba v reálnom živote a do augusta príde niekto, kto ocení vašu lásku, citlivú dušu a dobré srdiečko. Niekto, kto by chcel každý deň s vami zdieľať vaše starosti a radosti.
Zadaní Raci, ak vás v tomto období trápi stereotyp partnerského života, alebo vaša citlivá duša je smutná, že vám partner neprejavuje toľko priazne, koľko by ste potrebovali, nezačnite utekať myšlienkami do minulosti a nenechajte sa zlákať do osídiel niekoho, kto voči vašej osobe prejaví záujem. Je to pasca, ktorá by vám skomplikovala život. Radšej sa otvorene porozprávajte s partnerom, pomenujte veci, ktoré vás trápia a uvidíte, že ho zobudíte a istota trvalého partnerského vzťahu sa znova stabilizuje.

Financie a kariéra

Po narodeninách vás čakajú pracovné zmeny a nové pracovné príležitosti, ktoré v niektorých prípadoch napríklad môžu byť prepojené aj do zmenou bydliska, alebo odchodom do zahraničia. Musíte byť silní – nesmie vás prepadnúť strach, lebo nové výzvy a pracovné možnosti vám prinesú ozdravenie a finančnú prosperitu vo vašom živote.

Zdravie

Máte dlhodobo oslabený imunitný systém. Prechodené chrípky a zápaly môžu robiť šarapatu vo vašom organizme. Využite silu jarnej čerstvej zeleniny a ovocia, posilní vás aj užívanie laktobacilov a dostatočný spánok a utužovanie.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Rak február 2022

Prichádzajúce február na sebe pocítite nutkanie zachovať si svoju česť za akýchkoľvek okolností. Rak sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *