Horoskop Rak jún 2021

Jún roznesie emócie do každej oblasti vášho života, a preto si niektoré veci budete brať príliš osobne. Rak sa bude stresu vyhýbať tak, že prenesie svoju pozornosť smerom k rodine a domovu. A to je dobre, svojim obrannými postojom by ste svoje emócie len udusili a kvôli tomu by ste mohli zahořknout. V júni hviezdy Rakom pomôžu sa trochu ,,odviazať“. Už nebudete mať tak veľký strach z neznámeho, s ktorým ste sa ešte skôr v mnohých situáciách zrejme nemuseli stretnúť. Nebojte sa cestovať, poznávať nové krajiny, ale aj nových ľudí. Aktívna dovolenka pre vás bude v tomto období tým pravým odpočinkom.<< Rak máj
Horoskop jún 2021 Rak podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Majte sa radi. Platí pravidlo, že ako zmýšľame o sebe, takí partneri nám prídu do cesty. Rozhodujte sa najprv srdcom, až potom rozumom. Voľní možno konečne stretnú toho pravého a zažijú nielen zamilovanie, ale aj ušľachtilý cit, prerastajúci do trvalej lásky. Karta aj hovorí, že budete mať na výber. Stáva sa aj, že dlhodobo nemáte partnera, a zrazu prídu dvaja. 

Peniaze a práca

Môže sa vám prihodiť, že sa budete rozhodovať medzi dvoma prácami. Keďže u vás často víťazí zdravý úsudok, nemali by ste mať problém vybrať si tú najlepšiu pracovnú variantu. Pokiaľ berieme do úvahy aj názov karty, iste bude najlepšie, ak si svoju robotu zamilujete. Najlepšie sa má ten, komu mu je zamestnanie zároveň aj koníčkom. Vyberajte si tak, aby sa vám to splnilo.

Krása

Kto svoje telo miluje, dáva mu veľa živej stravy a pohybu. K zdravému životu však patrí aj láska a objatie blízkeho človeka. Pokiaľ nemáte partnera, alebo dokonca žijete úplne sami, zadovážte si zvieratko, ktorému sa budete venovať. Láska, ktorú mu dáte, sa vám viacnásobne vráti. Odrazí sa vám to aj na tele i duši. 

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti by sa vám relatívne malo dariť, ale pozor na neúprimných a falošných kolegov, ktorým by vaše úspechy a úsmev na tvári mohli prekážať. Najskôr od jesene sa vám aj tak rysujú nečakané nové ponuky, kde by ste mohli svoje pracovné kvality viac realizovať. Ak táto ponuka príde, nesmiete zaváhať, lebo bolo by to niečo perspektívne a na dlhšiu dobu.

Zdravie

Môžu sa prejaviť problémy s vypadávaním vlasov – preťaženie, únava, depresia. Čo poukazuje na to, že by ste mali dbať na dostatočný spánok a oddych, a nie v kuse riešiť rodinné a pracovné problémy.

Rak na mesiac jún – Váš amulet

Strieborný šperk starožitného výzoru, kde by mohol byť vsadený Mesačný kameň alebo biely matovaný kryštál.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Rak február 2021

Prichádzajúce február na sebe pocítite nutkanie zachovať si svoju česť za akýchkoľvek okolností. Rak sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *