Horoskop Rak júl 2021

Júnovú citlivosť so sebou prinesie aj júl, avšak tentoraz bude Rak konať skôr vnímavo a súcitne. Oblasti, v ktorých chýba pocit istoty, vo vás budú vyvolávať nepokoj, a tak sa budete uberať k vašim blízkym, u ktorých sa vám dostáva bezpečia. Dajte však pozor na prehnané a precitlivené reakcie. Júl neprinesie žiadne nové udalosti v oblasti kariéry. Každý Rak tak môže zamerať svoju pozornosť iným smerom. Venujte sa napríklad svojej rodine, siahnite si do svedomia a zrejme zistíte, že ste ich v poslednej dobe tak trochu zanedbávali. Svoj čas môžete venovať taktiež osobnému rozvoju – a to ako po fyzickej, tak aj po psychickej stránke.e2.7.
V tomto období by vaša energia mala smerovať hlavne k vašim blízkym alebo k domovu – čiže k zázemiu, ktoré spoločne vytvárate. V týchto dňoch sa tiež najviac prejavia vaše ochranárske sklony. V stresových situáciách sa zrejme uchýlite k obrannému postoju. Ak emócie budete dusiť v sebe, môže to viesť až k horkosti a nepodloženej zlobe. Toto obdobie prináša veľa fyzickej energie, ale aj pevné duševné zdravie. S bežnými dennými problémami sa tak teraz dokážete vysporiadať hravo. S vašou šikovnosťou však prichádza potreba uznania vašej osoby. Tu je treba spozornieť, pretože tu už môže dochádzať ku konfliktu. Sebavedomie vám rozhodne nechýba, avšak na druhej strane niekedy vám môže chýbať zdravá sebakritickosť.
Horoskop júl 2021 Rak podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Postavte sa pevnými nohami na zem. Obozretnosť má v určitej miere svoje miesto i v láske, aj keď s tým možno niektorí čerství zaľúbenci nebudú súhlasiť. Spoločné záujmy a koníčky spájajú svojim pevným putom dvoch ľudí. Nájdite si niečo, čo vás bude oboch zaujímať a napĺňať, aby ste sa neskôr spolu nenudili. Dlhodobý vzťah bude treba osviežiť nejakým darčekom v podobe tvorivosti. Popustite uzdu fantázie aj v spálni. 

Peniaze a práca

Mince vyjadrujú praktické a hmotné záležitosti. Ak ste v minulosti plánovali prakticky, malo by sa vám dariť i v robote. Svoje miesto tu však má aj stále vzdelávanie sa v odbore, alebo aspoň pozorné preštudovanie noriem, nových zmlúv, zákonov a predpisov. Nerozvážne jednanie sa nevypláca. Buďte opatrní a konajte múdro, pomaly. Až potom nastane rozkvet vašej firmy. 

Krása

Myslite dopredu, hoci sa teraz cítite výborne. Mince sú zemského charakteru. Matka zem nás lieči. Pobytom v prírode načerpáte fyzické i psychické sily. Prechádzky prírodou upevnia vaše zdravie. Nezabúdajte aj na svoje koníčky, aby pookriala duša a rozvíjala sa vaša osobnosť. 

Láska

Raci, mesiac júl bude žičiť láske, citom, vzťahom, krásnym emóciám a všetkému, čo s tým súvisí. Tí, ktorí sú zadaní, môžu prežívať nádherné chvíle so svojimi partnermi, u mnohých môže prísť k upevneniu a oživeniu vzťahu, mladšie ročníky môžu privítať aj potomka. Zaujímavé stretnutie s očarujúcou bytosťou môžu zažiť aj Raci, ktorí boli až doposiaľ nezadaní… Ak máte pocit, že blízkosť tejto osoby robí s vami divy, nebráňte sa svojim citom a otvorte jej svoje srdce. Rozvoju citov a novým zoznámeniam sa bude dariť najmä počas prvých dvoch júlových týždňov. Koncom mesiaca to už môže byť s komunikáciou trochu ťažšie, pretože sa vám veľmi nebude chcieť rozprávať. Dajte si pozor na to, aby si to partner nevysvetľoval nejako zle. Ak potrebujete s partnerom niečo prediskutovať, nájdite si na rozhovor vhodný čas a určite nevyťahuje, ako sa hovorí, „staré hriechy“. Nikomu by to neprospelo – buďte radšej diplomatmi.

Financie a kariéra

Všetko nasvedčuje tomu, že júl bude pre Rakov po pracovnej stránke celkom úspešný. Väčšine z vás nebude chýbať tvorivosť, ani výdrž. Práca vám bude prinášať uspokojenie, len to nepreháňajte – sú aj iné radosti na svete! V prípade, že si potrebujete rozšíriť svoje poznatky, nové vedomosti si ľahko uložíte a tí, ktorí sú na novom pracovisku, mali by si pamätať a všímať všetko, čo považujú za dôležité. Mimochodom, svojím optimistickým prístupom sa vám možno aj podarí uvoľniť napäté vzťahy na pracovisku.

Zdravie

Ak sa cítite unavení a vyčerpaní, môžu vám pomôcť dychové cvičenia, joga alebo meditácie. Váš organizmus však môže byť vyčerpaný a oslabený aj nejakými okolnosťami. Doprajte si kvalitnú stravu a doprajte si čerstvú zeleninu a ovocie. K pocitu pohody pomôže aj kreatívna alebo umelecká činnosť. A ešte niečo – pomáhajte ľuďom, ktorí sú v núdzi.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Rak január 2022

So začiatkom roka vás prepadne túžba po všetkom novom a nepoznanom. Každý Rak sa tak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *