Horoskop Rak január 2022

So začiatkom roka vás prepadne túžba po všetkom novom a nepoznanom. Každý Rak sa tak môže tešiť na január plný neočakávaných udalostí a mimo to tiež intenzívnych emócií. Do cesty vám však vstúpi všadeprítomné ego, a tak svoje pocity budete pred okolím skrývať, hoci im nebudete schopní vzdorovať.V tomto mesiaci sa každý rak môže tešiť na harmóniu, čo sa týka medziľudských vzťahov. Pokiaľ sa medzi vami a vaším partnerom objavia drobné hádky, budú čoskoro zažehnané. V januári sa taktiež budete tešiť pevnému zdraviu, stačí svedomite dbať na prevenciu. Relaxovať sa vám výborne bude napríklad v teplej vani.
Horoskop január 2022 Rak podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Na obzore sú zmeny, dúfajme, že k lepšiemu. Mať dobrý, stabilný vzťah je najväčšie šťastie v osobnom živote. Hovorí sa, že ten pravý partner je ten, u ktorého máme pocit, že sme doma. Vsaďte na svoju božskú iskru vo vašom srdci! Tá vás povedie k šťastiu, ktoré každý hľadá. Predtým odpustite, keď vám niekto ublížil, a to bez podmienok! Hrdosť či pýcha má ísť v láske bokom. 

Peniaze a práca

Pri názve karty vás môže napadnúť aj slovo výhra. Môže byť, jeden teda nikdy nevie! Koleso sa však často zastaví aj na nule, a to znamená stagnáciu, až stratu. Kto chce vsadiť na istotu a bude na nej lipnúť, môže prísť taktiež o všetko. Život je ustavičný pohyb, preto sa nebráňte novotám v práci, aby vás nedali bokom ako neflexibilného kolegu. Buďte teda radšej prezieraví, ako by ste sa mali dopredu veľmi tešiť. 

Krása

Neduhy trápia mnohých. Nečakajte pokým sa „koleso šťastia“ pohne a niekto vás posunie dopredu! Urobte sami čo najviac pre svoje zdravie! Pite teraz dostatok tekutín a nejedzte zbytočne veľa sladkostí. Dýchajte správne a pohybujte sa v prírode zakaždým, pokiaľ to len ide. 

Prognóza na rok 2022

Raci v trvalých vzťahoch, začali ste bilancovať, analyzovať a vidieť svojho partnera bez ružových okuliarov. Ako keby ste sa prebudili z nejakého sna… Váš partner mal síce vždy tieto svoje mínusy, ale váš vnútorný nepokoj otvoril vašu nečakanú vlnu kritiky voči jeho osobe. Nechoďte do extrémov, začnite rozprávať, čo by ste chceli a čo by ste nechceli, týmto spôsobom máte šancu posunúť váš vzťah do vyššieho levelu a partner radšej zapracuje na sebe, ako by stratil vašu priazeň a lásku.
Nezadaní Raci tiež žijú v určitom sebaklame, že takto im je dobre, majú slobodu, ale z tej veľkej slobody budú stále viac a viac smutní. Ako by chceli obísť bolesť zo sklamania, preto sa radšej utiahli pod svoj pancier, ale tiež je to len určitý sebaklam, lebo Rak je stvorený pre lásku, partnerský vzťah a rodinu. Ale tento rok v šiestom a siedmom mesiaci sa objaví niekto so silným charakterom, kto vás bude brať takých, akí ste a ponúkne vám všetko, čo vo vzťahu potrebujete…
V pracovnej oblasti pochytia Raci zvláštnu energiu. Vyjdú zo svojho panciera, zabojujú o seba, ukážu, čo v nich je, zabojujú o svoje nároky. V tomto roku môžu urobiť radikálne zmeny, postúpiť v pracovných pozíciách a zabezpečiť si týmto dlhodobé prosperujúce dobré pracovné miesto, kde sa budú komfortne cítiť. Výborný čas aj na začatie podnikania.
Všetci Raci práve pre tieto uvedené dôvody dávajte si pozor na chrup, zuby, k všetkému dobrému, čo vás čaká, potrebujete čarokrásny úsmev a dokonalý chrup.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Rak február 2021

Prichádzajúce február na sebe pocítite nutkanie zachovať si svoju česť za akýchkoľvek okolností. Rak sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *