Horoskop Rak február 2021

Prichádzajúce február na sebe pocítite nutkanie zachovať si svoju česť za akýchkoľvek okolností. Rak sa v tomto mesiaci bude na svet pozerať veľmi realisticky a v prípade, že ho nejaká osoba alebo udalosť citovo zraní, nedá to na sebe pred okolím poznať. Prejavy lásky si taktiež radšej necháte na doma. Február bude doprevádzať silný vplyv planéty Venuše. To znamená, že pre Rakov bude v tomto období veľmi ľahké vyjsť s ľuďmi. Využiť to môžu prevažne nezadaní jedinci, tým sa bude dariť nadväzovať kontakty s opačným pohlavím. Horoskop sľubuje spustu lásky a romantiky aj tým, ktorí sú v dlhodobom vzťahu.
Horoskop február 2021 Rak podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Postupom času vznikne v partnerstve situácia, že si trochu potrebujete od seba oddýchnuť, i keď ste spolu relatívne spokojní. Všetko má svoj čas. Doprajte si ho! Uvažujte pomaly, ako ďalej. Možno by vám prospel pobyt v kúpeľoch alebo dovolenka, kde by ste zapojili svoj intelekt, napríklad poznávací zájazd. Meče sú vzdušného elementu, ten vám možno chýba…

Peniaze a práca

Nastalo určité zmrazenie vašich aktivít? Neznamená to, že sa nedá nič podniknúť, ale podľa karty ani urýchliť. Vystavili by ste sa veľkému riziku. Nebolo by od veci, naplánovať si viac pracovného voľna. Prekonáte ľahšie určitú stagnáciu. Možno sa vám medzitým objaví riešenie vášho posunu v kariére smerom nahor. 

Krása

Dávajte si pozor na zdravie. Pri prvých príznakoch choroby zahájte liečbu. Pomôžu aj preventívne liečebné metódy, napr. pobyt pri mori či v horách. Otužovanie studenou vodou však treba začať vtedy, ak ešte choroba neprepukla. Doprajte si dostatok spánku.

Láska

Nezadaní Raci, ak máte pocit, že aj napriek tomu, že ste si už všetko zabezpečili, tak máte domov, ktorý nemáte s kým zdieľať, neprepadajte smútku z osamelosti. S prvým jarným slnkom uvidíte osobu, ktorá je už možno dlhšie pri vás a myslí na vás s láskou. Treba sa len poobzerať okolo seba… možno toho človeka stretávate každý deň v pracovnej oblasti…
Zadaní Raci mohli v nedávnom období bravúrne zvládnuť partnerskú krízu. Ich zmysel pre rodinu a vytrvalosť im v tom pomohla, ale je načase, aby do liečenia vzťahu zapojili viac aj partnera. Naplánujte si spoločné aktivity aj spolu s vašimi deťmi. Je to vhodný čas aj na zmenu spoločného bydliska. Začnite so svojím partnerom v súčasnosti po novom a budete šťastní, že vás nerozdelili zlé energie, ktoré vládli v nedávnej minulosti.

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti Rakom tento rok budú hviezdy mimoriadne priať. Budú sa im otvárať nové možnosti, dokonca aj v zahraničí. Odložte svoj strach, pracujte na sebarealizácii a zdokonaľujte sa v jazykoch a verte, že vaša lojálnosť a úsilie vám otvorí úplne nové možnosti, o ktorých ste ani nesnívali.

Zdravie

V tomto období si dávajte pozor na oči – budete ich mať mimoriadne citlivé. Pozor aj na alergie v týchto partiách!

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Rak január 2022

So začiatkom roka vás prepadne túžba po všetkom novom a nepoznanom. Každý Rak sa tak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *