Horoskop Rak december 2021

Ku koncu roka urobí každý Rak najlepšie, keď december využije k starostlivosti o vlastné zdravie. Aktívnym pohybom sa nielen hodíte do formy, ale tiež odplavíte všetok stres, ktorý sa vo vás za celý rok stihol nahromadiť. Neupínajte však pozornosť len na seba, rodina a partner si ju predsa zaslúžia tiež.Hoci na prvý pohľad budú v decembri vaše vzťahy harmonické a pevné, mali by ste si dať pozor na prílišnú a očividnú závislosť na vašom partnerovi. Obzvlášť v prípadoch, kedy si nie ste istý, že sú vaše city stopercentne opätované. Každý Rak by sa taktiež mal vyhýbať malicherným hádkam, tie totiž môžu ľahko prerásť v oveľa viac.
Horoskop december 2021 Rak podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Hoci sa to na prvý pohľad nezdá, porážka vzťahu, postihne obe strany. Možné sú hádky a nedorozumenia medzi vami a partnerom, ak sa necháte uniesť emóciami. Vašou dobrou zbraňou bude, ak sa nenecháte rozčúliť za žiadnych okolností. Vyžarujte bezpodmienečnú lásku okolo svojich blízkych. Ak človek nepríčetne vybuchne, nezvládol v konečnom dôsledku boj so sebou samým. 

Peniaze a práca

Vyjasnite si záležitosti na pracovisku, ktoré vás dlho trápia. Buďte duchaprítomní, hoci by ste svojmu kolegovi prinajmenšom najradšej vynadali. Skúste diplomatické konanie, alebo sa stiahnite a počkajte na priaznivejšie obdobie. Prijmite malú prehru. Zamyslite sa, prečo sa tak stalo. Tento fakt bude pre vás nakoniec výhrou. Neverte rečiam kolegov a klientov, dokým si ich neoveríte. 

Krása

Pokiaľ sa pozrieme na svoje možné zdravotné problémy z duchovnej úrovne, pomôže odpustenie tým, ktorí nám ublížili. Môžete sa s dotyčnou osobou porozprávať, ale s tým zámerom, aby to malo zmysel. Pokiaľ to nejde, dajte na papier všetko, čo vás trápi, potom to nechajte zhorieť v plameni sviečky. 

Láska

Nezadaní Raci, možno v tomto zimnom období vaše srdiečko je smutné a citlivé zo samoty. Nevháňajte však týmito myšlienkami sami seba do extrémov! Patríte medzi najcitlivejšie vodné znamenia a táto zvláštna energia, ktorú teraz vyžarujete, vám privedie do cesty, medzi prvými snehovými vločkami, vášho vysnívaného princa, alebo princeznú.  Moje vízie ma smerujú niekde na voľné priestranstvo – napríklad námestie, park… niekde, kde je historická budova. Tak veľa šťastia…  🙂
Zadaní Raci, koniec roka bude pre vás veľmi hektický. Nečakane sa môžu udiať udalosti, na ktoré ste už so svojím partnerom (rodinou) dlhodobo čakali: Sťahovanie sa, možno aj do zahraničia, práca v zahraničí… Tým, že ste na to tak dlho čakali, a teraz je to tu, môže byť napätie v partnerskom vzťahu z organizovania toľkých udalostí. Ale na dlhšie hádky nebude čas, ani energia. Musíte sa skonsolidovať a na konci roka si uvedomíte, že vám začína nový život, ktorý váš vzťah len zocelí.

Kariéra a financie

Jednoznačne budete prechádzať zmenou – buďte otvorení novým možnostiam, aj v trvalej pracovnej sfére, ale veľmi dobré vyhliadky na zmenu sú aj možno aj v profesii, ktorá ani nie je až tak celkom vaša… Ale pre vás to bude zaujímavá výzva naučiť sa niečo nové a vypracovať sa v novej oblasti. Určite nezanedbajte učenie sa cudzích jazykov!

Zdravie

Dávajte si pozor na žalúdok, môžete mať pocit kŕčov alebo kŕčovitosti, čo môže byť spôsobené vašou vnútornou nervozitou. Treba sa upokojiť, vyrozprávať sa a odporučila by som v malej dávke aj popíjať čaj z paliny.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Rak január 2022

So začiatkom roka vás prepadne túžba po všetkom novom a nepoznanom. Každý Rak sa tak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *