Horoskop Rak august 2021

Vďaka Slnku v Levovi sa Rak môže tešiť na august nabitý príležitosťami k vedeniu ostatných. Prepožičia vám totiž poriadnu dávku zodpovednosti a schopnosť rozdávať úlohy. Ak týchto predností využijete v zamestnaní, určite sa to nezaobíde bez povšimnutia. Cesta za vaším kariérnym cieľom je možná kratšia, než ste si mysleli. Tento žhavý letný mesiac Rakom prinesie úspech v kariére. Zatiaľ čo ostatní poľavili, vy sa naopak dokážete plne sústrediť. Ani zaujímavé nápady vám nechýbajú. Horoskop odporúča, aby ste sa v auguste nebáli svoje názory prejaviť. Novo nabitú sebaistotu môžete využiť v osobnom živote a prevziať iniciatívu, partner to iste ocení.f18.8.
Toto obdobie prináša veľa fyzickej energie, ale aj pevné duševné zdravie. S bežnými dennými problémami sa tak teraz dokážete vysporiadať hravo. S vašou šikovnosťou však prichádza potreba uznania vašej osoby. Tu je treba spozornieť, pretože tu už môže dochádzať ku konfliktu. Sebavedomie vám rozhodne nechýba, avšak na druhej strane niekedy vám môže chýbať zdravá sebakritickosť.V tomto období sa rozhodne oplatí investovať svoju energiu do práce. Po citovej stránke teraz budete zažívať skôr útlm. Záležitosti týkajúce sa vzťahov vám možno dokonca budú pripadať príliš malicherné a nezaujímavé. Napĺňať vás bude zamestnanie, pokiaľ však niekto bude napríklad brániť vášmu výkonu a vy sa ocitnete v strese, môžu sa vyskytnúť tendencie ku kritickosti a podráždenosti.
Horoskop august 2021 Rak podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Tvrdohlavosť a nekompromisnosť nemajú v dlhodobom vzťahu miesto! Pre šťastný a spoločný život vo vzťahu je potrebné všeličo obetovať. Možno vás trápi niečo z minulosti. Nevypovedané musí ísť von, ináč hrozia problémy, dokonca až osamelosť. Je veľa párov, ktorí sú spolu a predsa sú sami. Pokiaľ vám to niečo hovorí, jednajte, lebo je práve o päť minút dvanásť!

Peniaze a práca

Máte radi svoju prácu? Urobte si malú rekapituláciu vašej kariéry. Stagnácia, len akési prešľapovanie na jednom mieste, to nie je nič pre vás. Začalo to maličkosťami. Zrazu je tu brzda, brániaca pohybu vpred. Ešte je čas to vyriešiť, nuž konajte, ale s rozmyslom! Viselec sa sám zavesil za nohu, aby mal čas na rozmyslenie. Pri fyzickej nehybnosti sa môže rozvinúť viacej vnútorná sloboda.

Krása

Pokiaľ niečo robíme nesprávne, telo nám vysiela signály pomocou bolesti až chorôb. Pozor na možnosť ochorenia u tých, ktorí preceňovali svoje sily v minulosti, alebo prehliadali príznaky nejakej choroby. Je čas zastaviť sa a viacej oddychovať, samozrejme najlepšie aktívne pri vhodnom športe. 

Láska

Nezadaní Raci, vaša fantázia pracovala na plné obrátky a možno ste očakávali, že na nejakej letnej dovolenke stretnete svojho princa alebo princeznú… ale ak už letná fantázia vyšumela… J a vy ste už v kolotoči všedných dní, skúste sa poobzerať vo vašom okolí – napríklad na pracovisku… Možno práve tam je ten princ alebo princezná, ktorí možno nemajú v sebe nič tajomné a vášnivé, ale vás poznajú a otvorili by vám srdce, keby ste vy otvorili konečne svoje oči! Zadaní Raci, možno kvôli nepriaznivým okolnostiam váš vzťah s partnerom bol skúšaný v nedávnom období, ale vy ste sa zomkli, zvládli ste veľmi náročné obdobie a riešili ste spolu krízové situácie. Vaša spolupatričnosť a úsilie vďaka tomu, že ste to nevzdali, vám v septembri prinesie šťastie, prosperitu a veľmi dobré vyhliadky ďalej, do spoločnej budúcnosti.

Kariéra a financie

Napriek tomu, že máte istotu v pracovnej oblasti, v ktorej momentálne pôsobíte, vy sa aj tak cítite frustrovane a práca vám pripadá monotónna. Preto Raci budú v tomto období meniť pracovné prostredie – môže to byť aj úplne niečo iné, či uletená zmena, môžu ísť pracovať do zahraničia, alebo robiť niečo, čo doposiaľ nerobili. Ale padne to na úrodnú pôdu, lebo potrebujú dýchať a hlavne – potrebujú zmenu!

Zdravie

Raci, dávajte si pozor na zápalové procesy v tele, na oslabenie imunitného systému, ktoré môžu vyplývať aj z tichého zápalu okolo koreňov zubov…

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Rak december 2021

Ku koncu roka urobí každý Rak najlepšie, keď december využije k starostlivosti o vlastné zdravie. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *