Horoskop Rak apríl 2021

Apríl vnesie nový vietor do vzťahov. Ak ste doteraz mali problémy s komunikáciou, tak sa situácia rýchlo obráti – s partnerom a rodinou si teraz dokážete vymieňať informácie aj bez slov. Rak by však nemal poľavovať ani v kariére. Aj malá chvíľka nepozornosti by teraz mohla končiť fatálnou chybou. Tento mesiac hviezdy pomôžu Rakom predovšetkým rozvíjať ich komunikačné schopnosti. Nebude vám chýbať ani presvedčenie a sebavedomie. Zužitkovať to môžete v mnohých oblastiach. Apríl taktiež sľubuje úspechy v športe. Teraz je napríklad skvelý čas začať ,,držať diétu“ a niečo so sebou robiť, pokiaľ túžite po zmene.
Horoskop apríl 2021 Rak podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Nemusí byť vždy všetko tak, ako chcete vy. V partnerstve sa protiklady priťahujú, takže asi platí aj u vás, že je partner z iného cesta ako vy. Buďte trpezliví a občas pristúpte aj na kompromis. Plánujete jarnú dovolenku? Iný názov karty je Trpezlivosť. Plánujte zavčasu a bez stresu, aby ste pod tlakom okolností nejednali neuvážene. Niekedy je menej viac. 

Peniaze a práca

Uváženým a pokojným jednaním môžete zvládnuť nápor práce, ktorý je okolo vás. Rátajte s tým, že bude možno potrebné trochu počkať, alebo vás niečo zdrží vo vašej práci. Ak chystáte zmeny vo vašej kariére, urobte konečné rozhodnutie opatrne, aby ste sa neunáhlili. Skúste si veci do práce nachystať večer a dopredu poslať pokojnú energiu na vaše pracovisko. 

Krása

Skúste vstať skôr a malou meditáciou pri vhodnej hudbe si obnoviť svoje sily. Predstavte si misky s modrou a červenou vodou, ktoré naznačujú rovnováhu energií, a to negatívnej i pozitívnej, alebo mužskej a ženskej. Chce to cvik a čas, ale výsledok vás prekvapí. Pocítite viac pokoja na tele i duši.

Láska

V apríli vás možno budú viac ako inokedy trápiť pochybnosti o vzťahoch s ľuďmi, ktorých máte okolo seba. Premýšľať a prehodnocovať síce môžete, ale nemalo by to vyústiť do sebaľútosti, ani k pochybnostiam o sebe samotných. Nepodceňujte sa a verte, že láska si nájde cestu aj ku vám. Nemali by ste to však v žiadnom prípade siliť, ani sa nesnažte s nikým zoznamovať – a už vôbec nie cez internet! Láska si vás nájde aj sama – a ani sa nenazdáte… Nezadaní majú v apríli veľké šance na zoznámenie – vyskytnú sa zaujímavé chvíle i príležitosti, v ktorých sa ocitnete – ani neviete ako. Tí, ktorí sú zadaní a chceli by zmeniť niečo vo svojom intímnom živote, mali by pre to niečo urobiť a nečakať, že s iniciatívou by mala prísť druhá strana.

Financie a kariéra

Tento mesiac by vám nemala chýbať energia a dobré nápady. Dokonca až také dobré, že upútate druhých a stúpnete na cene. Pokiaľ ide o peniaze, dobre si premyslite, na čo ich budete míňať – je možné, že z vás niekto bude chcieť vylákať vyššiu cenu za tovar, ktorý možno vôbec nepotrebujete, alebo nemá také kvality, o akých vám hovoria.

Zdravie

Mali by ste popracovať na zlepšení svojej kondície a upraviť svoj jedálniček, aby bol zdravší. Inak vás môže potrápiť žalúdok. A nájdite si čas trochu sa zastaviť a nehrnúť sa do vecí a akcií bez rozmyslenia. Hrozí nepozornosť a jej dôsledkom môžu byť úrazy. Pozor aj na problémy s chrbticou a kĺbami. Popracujte na svojej psychike a snažte sa vliať do svojho života viac optimizmu – bude sa vám lepšie dariť.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Rak január 2022

So začiatkom roka vás prepadne túžba po všetkom novom a nepoznanom. Každý Rak sa tak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *