Horoskop Rak 2022 – láska, peniaze

Neraz sa vám bude stávať, že si budete priam vychutnávať hádky a spory, vašej hádavej nálade – nebude tento rok v zamestnaní – konca. Potrebujete nutne pravidelne dobíjať energiu z toho správneho a vám prínosného zdroja. Ibaže sa vo vašej blízkosti žiaden taký nenachádza. Pozor na dokazovanie svojej pravdy nadriadeným. Nebolo by to po prvýkrát a nemuselo by to vždy dopadnúť ako doteraz. Vaše pravdy a presvedčenia bývajú neomylné, ale nie každý to dokáže prijať. Zlosť si nevylievajte na partnerke/partnerovi… Vaše spolužitie – by mohlo mať aj len veľmi krátke trvanie.
Horoskop 2022 Rak podľa tém: kariéra, peniaze, zdravie, rodina, láska, vzťahy, krása, práca.

Zdravie

Vaša nálada sa odráža aj na vašej fyzickej kondícii. Vaše zdravotné ťažkosti sú vyvolané predovšetkým stresom, obavami a psychickým napätím. Aj v roku 2022 si dajte pozor na trávenie, gastritídu, žalúdočné ťažkosti a slabé vylučovanie. Všetky tieto poruchy zdravia môžete odstrániť opačnými emóciami, než cez aké vznikli. Napríklad namiesto podozrievania by ste mali rozvíjať dôveru, namiesto starostí – optimizmus, namiesto závisti a pomsty – odpúšťanie. Najchúlostivejšími orgánmi bude žalúdok a pečeň, ak v roku 2022 nebudete vedieť „stráviť“ vonkajšie podnety. Zvlášť disharmonické podmienky v domácností sú následok porúch trávenia. Zamerajte sa aj na svoje vlastné možnosti. Je potrebné venovať sa aj sám sebe, dostatku voľného času a očiste mysle. Zistíte, že ste oveľa silnejší, než ste si mysleli.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2022

Jupiter

Jupiter, planéta úspechov, vám zabezpečí, že šťastie vám prichádza v ústrety. Čakajú vás výhodne ponuky. Neprídu z nenazdajky, ale ako určité ocenenia vášho doterajšieho úsilia.
Možno narazíte na niekoho, kto rozšíri vaše obzory a otvorí vám dvere k novým možnostiam. Ale aj vy by ste mali pomôcť tým, ktorí to potrebujú.

Urán

Planéta Urán pôsobí ako urýchľovač. Hoci je Urán pomalá planéta, prináša rýchle neočakávané zmeny. Od jari 2022 sa bude pohybovať sedem rokov v silnom znamení Býka. Dlhodobo vám to prinesie praktický úžitok.
Dospejete k vážnemu prehodnoteniu vášho postoja k vonkajšiemu svetu. Mnohé nevhodné sa úspešne skončí.

Magický vplyv Mesiaca

  • Nov Mesiaca v znamení Raka nastane 23.7.2021 a prinesie novú energiu do nových začiatkov. Začínate žiť novú životnú kapitolu. Zrealizujete svoje plány a aktivity.

Ročný Horoskop 2022 RAK

Tento rok by ste mali trocha ubrať, nech si neprivodíte zbytočné zdravotné problémy. Riskovať sa vo vašom prípade neoplatí, čo platí vo všetkých smeroch. S rodinou budete vychádzať v roku 2022 dobre, až na drobné nedorozumenia.
Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2022 29.1., 6.5., 7.11., 5.12.
Šťastné čísla na rok 2022 4, 24, 65, 83, 97
Šťastný mesiac pre rok 2022 Máj

Láska a vzťah

Staré trápenia, ktoré ste si so sebou niesli životom, dokonca ešte z detstva, pozvoľna v roku 2022 zmiznú. Umožní vám to samým sebe úplne porozumieť. Vaše sebavedomie porastie. Zbavíte sa svojich zlých démonov. Nasmerujete sa k uspokojivému, dlhotrvajúcemu cyklu svojho života.
V existujúcich vzťahoch sa bude predovšetkým preverovať pevnosť, spoľahlivosť a stabilita. Vaše vzťahy, ktoré ale nemajú byť trvalé, kde sa pomaly ale isto dlhšiu dobu niečo vytráca, budú prinášať stále dokola sa opakujúce komplikácie, starosti, nervozitu, napätie a v konečnej fáze sa, pre vaše dobro, budú rozpadať.

Financie a kariéra

Najprínosnejším obdobím v oblasti kariéry bude obdobie marca a septembra. Vplyv Uránu slabne a vám bude život pod nohy hádzať stále menej polien. Jar odštartuje obdobie vzostupu, napredovania. Vaši nadriadení si všimnú a náležite okomentujú i ohodnotia vašu snaživosť a posunú vás možno i o priečku vyššie. Nesnažte sa byť sólo hráčom, tento rok bude pre vás veľmi dôležitá spolupráca s tými správnymi ľuďmi.

Na čo si dať pozor v roku 2022

Stagnácie a ilúzie sú u vás časté. Niekedy sa vám jednoducho nechce nič robiť, a tak sa schováte do svojej ulity a tam aj zostanete. Niekdy to však trvá až moc dlho a môžete niečo dôležité premeškať!

Peniaze a práca

Vplyv Jupitera sa v tomto roku 2022 pozitívne dotkne všetkých hlavných oblastí vášho života. Dostanete šancu sa odraziť, vyniesť svoj život do vyššej a finančne uspokojivejšej roviny. Prinesie vám dar príležitosti.
Občas vám postaví do cesty prekážky alebo nezdary. Potom budete musieť vymyslieť, ako im čeliť. Akékoľvek zvraty, zmeny a náhody budú na prospech.
Neuspokojte sa teraz s tým, čo vám stačilo predtým. Pocítite a uvidíte, že trpezlivosť a poučenie sa z vlastných chýb vám prinesie rozkvitnuté ruže. Prichádza dobrý rok pre vašu prácu a peniaze, tak sa nebojte a začnite tomu aj veriť. Budete spokojní.

Čo vám rok 2022 prinesie

Veľa práce, ktorá vás bude baviť a naplňovať, a naviac v nej budete úspešný. V oblasti vzťahov aj práce vám budú celoročne prichádzať ponuky, medzi ktorými sa musíte rozhodovať.

Rak: ročný horoskop 2022

Rakov horoskop 2022 bude tak trochu pripomínať horskú dráhu. Ľudia, ktorí sa narodili v tomto vodnom znamení ovládanom Mesiacom, sú totiž prirodzene veľmi citliví, a tak budú každú udalosť prežívať veľmi intenzívne. Veľmi si zakladajú na rodine, v ktorej prítomnosti sa cíti úplne najlepšie. Svojim blízkym sa snaží pomáhať, kedykoľvek to ide, ale na druhú stranu dokážu byť vo svojom konaní aj celkom bezohľadní.Rak na sebe po celý rok 2022 ucíti silný vplyv Saturnu, ktorý bude počas prvých mesiacov bohužiaľ skôr negatívny. Vyvolá vo vás totiž pocit, že nič z toho, čo urobíte, nemá žiadny význam, a tak ľahko upadnete do depresívnych stavov. Skúste si nájsť nejakú aktivitu, ktorá vás bude baviť a spoľahlivo vás rozptýli. Horoskop praje rôznym formám pohybu ako napríklad joge, posilňovaniu s činkami či kalistenice. Od začiatku marca už sa vaša nálada začne zlepšovať, čo by ste ako správny Rak mali využiť na zhutneniu rodinných i partnerských vzťahov. Vonku už sa otepľuje, tak vytiahnite bicykel alebo sadnite do auta a vyrazte na spoločný výlet. V práci vás teraz žiadne zvraty nečakajú, takže sa môžete uvoľniť a vychutnať si chvíľky strávené s tými najbližšími. Leto so sebou prinesie spoločenskú náladu, čo Rak využije na trávenie času s priateľmi. Podľa horoskopu to ale vyzerá, že neprídete skrátka ani v láske. Možno sa konečne odhodláte vyjadriť svoje city aj za cenu toho, že by ich druhá osoba nemusela opätovať. Vo vzťahoch sa teraz prebudí sexualita a vášeň, a tak dôjde k tomu, že vás vaša drahá polovička bude mimoriadne priťahovať. Nebojte sa opustiť stereotyp a doprajte si romantickú dovolenku vo dvojici. Posledné tohtoročné mesiace vás zatiahnu do víru pracovného života, ktorému ste sa v priebehu roka 2022 príliš nevenovali. Vaše mentálne kapacita teraz dosahuje maximum, vďaka čomu dokážete pracovať, riešiť problémy a hltať nové informácie skoro bez námahy. S nadčasy a smenami navyše to ale nepreháňajte, obzvlášť ak by ste kvôli tomu mali zanedbávať rodinu. Vás i vašich blízkych by to mohlo dosť mrzieť.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Rak január 2022

So začiatkom roka vás prepadne túžba po všetkom novom a nepoznanom. Každý Rak sa tak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *