Horoskop Panna september 2021

S príchodom jesene sa Panna môže tešiť na príval zodpovednosti, a to hlavne v zamestnaní. Po celý september nebudete mať najmenší problém riešiť problémy, čo vaše vedenie určite ocenie. Od vašich cieľov by vás teraz mohli rozptýliť osobné vzťahy, preto sa snažte za každej situácie oddeliť prácu a zábavu. V septembri vám bude najlepšie v spoločnosti vašich priateľov alebo s partnerom. Každá Panna je v tomto období nerada sama. O samote na vám totiž prídu pochmúrne myšlienky. Medzi ľuďmi sa však rýchlo rozplynú. Venovať by ste sa taktiež mali svojej vitalite, zdravie máte predsa len jedno, tak si ho zbytočne nepodkopávajte.Panna október >>
Horoskop september 2021 Panna podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Karta Cisárovná vyjadruje tú pravú ženu, ako sa hovorí, do koča i do voza. Pozor však, ak chce panovať viac, ako dovoľuje srdce toho druhého. Doma bude asi vládnuť nežnejšie pohlavie, ktoré si možno vyskúša niektoré mužské práce. Pokojne si vymeňte na chvíľu svoje úlohy, ale nakoniec asi pochopíte, že to, čo vám bolo dané od prírody, je predsa len najlepšie. 

Peniaze a práca

Nechajte zaniknúť staré nefunkčné metódy v práci, umožnite zrod novým formám. Pôjde to ako po masle. Podnikatelia by si mali uspokojiť svoje potreby, vyhovieť obchodným partnerom, k plnej spokojnosti. Dosiahnu tak súzvuk oboch strán. Na pracovisku nech vládne družná atmosféra. Občas nezaškodí priniesť kolegom aj domáci koláčik. Veď z jedného sa len tak hneď nepriberie.

Krása

Dbajte na svoje telo, ktoré máme na to, aby sme získavali skúsenosti v hmotnom svete. Veď ako vieme, tých svetov máme viacej. Zdravá výživa, čiže zvýšená konzumácia zeleniny a ovocia bude namieste. Pomôžu vám preklenúť náchylnosť k priberaniu. Vyskúšajte pár dní bez mäsa a iných mastných jedál. Telo sa vám odvďačí vitalitou.

Kariéra a financie

V pracovnej oblasti, aj keď ste v dovolenkovom období trošku poľavili, nemusíte sa obávať, lebo september bude pre vás kariérne veľmi plodný. Otvoria sa nové finančné toky a možnosti, takže niet sa čoho obávať. Treba si len trošku dať pozor na prístup k vašim podriadeným a kolegom, ktorí vás podporujú a stoja za vami.

Zdravie

Dávajte si pozor na oblasť hrdla – nepite studené nápoje. Celkovo v tomto období Panny majú oslabený krk a hrdlo.

Panna na mesiac september – Odkaz vašej víly

Nová príležitosť Víla vám odkazuje, aby ste boli na pozore – všetky nové príležitosti v každej sfére, ktoré sa vám budú v septembri otvárať, si žiadajú, aby ste na ne reagovali, pretože vám môžu priniesť stabilné príležitosti do budúcnosti.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Panna február 2021

V nadchádzajúcom mesiaci bude Panna aj naďalej prekypovať nápady, čo sa pracovného života týka. Svoje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *