Horoskop Panna október 2021

Každá nezadaná Panna by v tejto mala držať na uzde svoj kritický a konzervatívny prístup. Október vám totiž do života privedie zaujímavú osobu a váš strach vystúpiť z komfortnej zóny by vás mohol pripraviť o novú známosť. Ak ste v dlhodobom vzťahu, tak teraz budete zažívať pohodu a harmóniu.Čo sa týka dôležitých životných otázok, bude Panny v októbri doprevádzať nerozhodnosť. Podľa horoskopu najlepšie urobíte, keď svoje dilemy odložíte na neskôr. Čo sa však týka vzťahov, bude situácia skutočne bezproblémová. Harmóniu si môžete užívať ako vo vzťahu, tak aj v rodine. Pri spoločných chvíľach si teraz užijete spustu zábavy. Dobrej nálady mate na rozdávanie.
Horoskop október 2021 Panna podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Vaše partnerstvo sa môže zmeniť na ohnivý vzťah, plný vášne a temperamentu. Nadchne vás možno spoločná neplánovaná dovolenka alebo aspoň víkend v dvojici. Všetko so všetkým súvisí. Vrátite sa do práce ako znovuzrodení. Voľní môžu stretnúť novú lásku. Pozor však, aby ten ohník vášne rýchlo nezhasol, tak ako aj vzplanul. 

Peniaze a práca

Karta prináša zrod nových myšlienok, príjemne iskrivý spôsob života, alebo aspoň dobrú povzbudzujúcu správu. Už aj to, keď sa pozriete na túto kartu vyvoláva dynamiku, životný elán, žiadne ilúzie, ale skutočnosť. Máte strach, že sa vám niečo nevydarí? Uvedomte si, že aj negatívna skúsenosť je skúsenosťou. 

Krása

V zdravom tele sídli i zdravý duch! Novú silu získate z prírody, ktorá je našou prvou liečiteľkou. Plávajte v bazéne, prechádzajte sa jesennou prírodou, hrajte sa obľúbené hry a nalaďte sa optimisticky do nadchádzajúcich dní!

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti v tomto čase nesmiete podceňovať výzvy začínajúcich projektov alebo ponúk – aj keď sa vám to na začiatku bude zdať finančne nezaujímavé, neodmietajte v afekte, lebo by ste to neskôr mohli oľutovať. Vaše znamenie v tomto období do polroka má šancu zarobiť veľké finančné čiastky.

Zdravie

V tomto období by ste nemali zanedbať kontrolu u kožného lekára a dať si prekontrolovať znamienka.

Váš oltárik

Na kovový tanierik položíme zlatú sviečku, vyrezávanú tekvičku, znak pentagramu, tri orechy a tri orechové listy. Po tri večery od Samhainu budeme páliť  vždy jeden orechový list.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Panna február 2022

V nadchádzajúcom mesiaci bude Panna aj naďalej prekypovať nápady, čo sa pracovného života týka. Svoje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *