Horoskop Panna november 2021

Počas posledného jesenného mesiaca by si Panna mala dávať pozor na akýkoľvek stres. Akonáhle totiž príde november, budete náchylnejší na rôzne zdravotné ťažkosti, najmä v spojení s tráviacim ústrojenstvom. V práci sa preto radšej nepremáhajte a prípadne vyskúšajte nejaké upokojujúce aktivity ako napríklad meditáciu, rannú jogu alebo čítanie. V kariére majú panny zase raz šancu ukázať čo v nich je. Veľmi bystrá myseľ, ktorú vám prepožičia mesiac november, vám dopomôže pri riešení aj tých najkomplikovanejších úloh. Teraz to pre vás bude hračka. Svoju energiu môžete využiť napríklad aj v športe, vyplatí sa investovať do svojho tela.
Horoskop november 2021 Panna podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Zmyselnosť, vernosť, dobrosrdečnosť, veselá myseľ, praktickosť a radosť zo života. To sú dôležité atribúty, ktoré vám prináša táto karta ako posolstvo na zamyslenie sa nad svojím partnerským životom. Pozor však na vypočítavosť. Tá sa k láske nehodí! 

Peniaze a práca

Mincová karta priťahuje peniaze. Buďte však opatrnejší, neriskujte tým, žeby ste si nepremysleli dopredu svoje kroky. Vložte do vašej práce zdravý sedliacky rozum, usilovnosť, vytrvalosť a cit pre zodpovednosť. Pozor však na puntičkárstvo. Jednajte profesionálne, potom sa vám bude dariť. 

Krása

Dbajte na zdravú výživu, jedzte dostatok zeleniny, najlepšie vypestovanej ekologicky. Pozor si dajte na alergie. Neprejedajte sa. Uvedomte si, že za seba a svoje zdravie zodpovedáte predovšetkým vy sami!

Kariéra a financie

V pracovnej sfére sa vám bude naďalej výborne dariť, zaťažovať vás do konca roka môže len venovanie sa administratívnym záležitostiam, maličkostiam, ktoré vám neprinesú väčšiu finančnú prosperitu, ale práve toto je cesta k rozbehnutiu nových projektov a finančným výhodám.

Zdravie

Nepodceňujte váš tráviaci trakt, dávajte si pozor na výber stravy, nepríjemne a nečakane by mohol začať rebelovať práve váš žlčník…

Panna na mesiac november – Kúzlo so sviečkou: Ak túžite otehotnieť

Ak žena túži otehotnieť a stať sa matkou, mala by si zapaľovať väčší počet žltých a ružových sviečok.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Panna február 2021

V nadchádzajúcom mesiaci bude Panna aj naďalej prekypovať nápady, čo sa pracovného života týka. Svoje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *