Horoskop Panna marec 2021

Panna prirodzene patrí medzi pracovitá znamení zverokruhu, čo v extrémnych prípadoch vedie k workoholizmu. Marec však na taký nápor nie je vhodným obdobím. Prílišný stres by totiž mohol mať negatívny vplyv na vaše zdravie. Preto si vo voľných chvíľach doprajte zaslúžený odpočinok a pokojne si cez víkend vyrazte niekam do kúpeľov. Tento mesiac sa bude točiť skôr okolo vašej kariéry, aj keď vaše myšlienky sa možno budú uberať iným smerom. Pre Panny bude veľmi dôležité, aby sa dokázali plne sústrediť na to, čo práve robia. Drobné chyby z nepozornosti totiž vo výsledku môžu spôsobiť veľké problémy. V marci by ste nemali zanedbávať ani svoje zdravie.k30.3.
Toto obdobie najlepšie zužitkujete v kariére. Túžba po materiálnom úspechu či postavenie a uznanie sú pre vás veľmi dôležité a ich vidina vás vo vašej snahe veľmi motivuje. Disponovať môžete tiež vysokou sebakontrolou a riadiacimi schopnosťami. Pokiaľ ide o relax, nevyhľadávate práve čas strávený v spoločnosti, ale výborne si odpočiniete napríklad pri jóge či dychových cvičeniach. V tomto období si budete veľmi ceniť svojich priateľov, rodinu, alebo všeobecne ľudí, ktorí sú k vám lojálni. Za nich vám potom nebude robiť žiadny problém bojovať. Vaše morálne vedomie je v týchto dňoch veľmi vysoké. Preto vás pohľad na netoleranciu či nespravodlivosť zrejme veľmi naštve. Sami zastávate pokrokové názory a vyznačuje sa spravidla veľmi dobrými organizačnými schopnosťami.
Horoskop marec 2021 Panna podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Potrebujete sa oslobodiť od starostí, lebo je toho asi na vás priveľa. Palice značia pohyb, cesty a rôzne aktivity. Možno sa na spoločnej dovolenke vyrieši problém, ktorý vás už dlhšie tlačil. Nebojte sa povedať priamo partnerovi čo vás ťaží. Cestovanie je liekom aj pre osamelých. Jeden nikdy nevie, kde môže stretnúť nového partnera…

Peniaze a práca

Naložili na vás bremeno, pracovať za dvoch či dokonca za troch? Vládzete, ale tie zbytočné malichernosti, ktoré treba tiež riešiť, vám asi vadia. Predneste ich vedeniu. Váš múdry a triezvy pohľad na problém a dobrá pozorovacia schopnosť pomôže aj druhým. Oni to cítili, či vedeli pravdepodobne tiež, ale nemali odvahu vystúpiť s návrhom na zlepšenie. 

Krása

Myslite viac na seba. Ťažkosti, ktoré zažívame v práci sa odrážajú aj na zdraví. Možné sú bolesti hlavy, únava. Pomôžu prechádzky v prírode, koníčky, a hlavne vyhadzovanie zbytočností z mysle, ktoré vás tak ťažia! Škodí aj potlačovanie zlosti, ktorú treba vybiť športom.

Láska

Nezadané Panny, ak ešte nemáte v sebe uzavretú minulosť a idealizujete si niekoho, kto už pri vás nie je, neposuniete sa ďalej a energeticky sa neotvoríte k novému a šťastnému vzťahu. Tak zostúpte dole z oblakov, lebo osoba, ktorá by vám splnila všetko, čo vám vidí na očiach, je už vo vašej blízkosti! Zadané Panny, aj vo vás prevláda nepokoj ohľadom vášho partnera a rodiny. Máte pocit, že všetko musí fungovať ako švajčiarske hodinky a že všetko musíte mať pod kontrolou! 🙂 Vaša rodina vás miluje, ale vy musíte trošku povoliť z vašich nárokov. Domov je domov, a nie riadiace pracovisko!

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti by sa vám naďalej malo stabilne dariť, ale na čo by ste si mali dávať pozor, to je: Vypočuť si aj mienku vašich kolegov, viac prediskutovávať s nimi pracovné záležitosti, stabilizovať váš tím okolo seba v pozitívnom zmysle a naučiť sa pozerať nielen zo svojho uhla pohľadu. Ak sa nad sebou nezamyslíte, medziľudské vzťahy na pracovnom mieste sa môžu zhoršiť a bolo by škoda, aby vašu profesionalitu prevalcovali tieto záležitosti.

Zdravie

Ste najviac náchylné znamenie v tomto období na chrípkové ochorenie, preto nepreceňujte vaše sily – ak sa nebudete cítiť dobre, radšej ostaňte doma, oddýchnite si a posilnite svoj imunitný systém.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Panna január 2022

Január bude pre zrodence tohto racionálne založeného, zemského znamenia, prebiehať v duchu kariérnych úspechov. Panna …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *