Horoskop Panna máj 2021

Akonáhle nastúpi mesiac máj, Panna pocíti obrovskú túžbu vyraziť von. Vaša sebadôvera z vás urobí hviezdu v každej spoločnosti. Teraz totiž máte chuť na akékoľvek vyvádzanie a zábavu, ale bohužiaľ aj na hádky. Majte však na pamäti, že vaša potreba si niečo dokazovať by vás mohla stáť nejedno priateľstvo. V osobnom živote v máji stojíte pred veľkou dilemou. Aby ju Panna dokázala efektívnejšie vyriešiť, mala by sa v tomto prípade riadiť svojim srdcom, jedine tak bude šťastná. Nie nadarmo sa hovorí, že neskôr ľutujeme toho čo sme neprežili, ako toho, čo sme urobili zle. Aj zlé skúsenosti pomáhajú rozvíjať vašu osobnosť.
Horoskop máj 2021 Panna podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Niekedy treba byť pevnou nohou na zemi aj vo vzťahoch a nie lietať v ružových oblakoch. Disková princezná prináša niečo nové, hmatateľné. Pokiaľ ste sami, hľadajte, určite niekoho nájdete. Nemusí to byť láska na prvý pohľad! Preto sa nenechajte hneď odradiť, ale pozvanie na kávu prijmite, hoci sa vám dotyčný stopercentne nepozdáva. Pre tých, ktorí žijú v dvojici, sa črtá upevnenie vzťahu a nové krajšie obzory v láske. 

Peniaze a práca

Dajte priestor sedliackemu rozumu, ten nikdy nesklame. Neprináša ohromujúci zisk, ale istotu určite. Podľa karty je príhodný čas na podpisovanie zmlúv a uzatváranie obchodných partnerstiev, ktoré prinesú zisk, ale vy si všetko dobre preverte. Zmluvy a dohody si pozorne a pomaly prečítajte, až potom si spolu vypite oldomáš.

Krása

Myslite viac na seba, nie je to egoistické, ako by to niekto predpokladal. Podniknite aj malé výlety do vášho okolia. Vyberte sa na hory. Nenamáhajte však svoje telo nárazovým športovaním. Cvičte menej, ale zato pravidelne. Doprajte si pestrú stravu, aby ste telu dodali všetko, čo potrebuje.

Láska

Nezadané Panny,  ak vás už trápi pocit samoty, odhrňte z vašej mysle vaše presne stanovené kritériá a požiadavky na budúceho partnera. Zostúpte z oblakov a skúste sa reálne okolo seba poobzerať, lebo vo vašej blízkosti, či už v pracovnej sfére, alebo v susedstve vášho bydliska, vás už dlhšiu dobu pozoruje s veľkým záujmom niekto s tmavými uhrančivými očami. Ak tohto človeka spoznáte a dáte mu priestor, zabudnete na šablóny, ktoré ste si zadali, a pocítite naozajstné šťastie.
Zadané Panny, mali by ste mať relatívne dobré obdobie a partner by vás mal poslúchať „na slovo“. Ale napriek tomu, otvorte svoje city a šiesty zmysel a prejavte viac záujmu ohľadom jeho práce, kariéry, lebo tam môžu byť záležitosti, ktoré ho trápia a nechce vás tým zaťažovať…. S láskou a vďačnosťou bude reagovať na vás trpezlivý záujem.

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti by sa vám naďalej malo dariť. Čakajú vás výzvy, ktoré úspešne budete zvládať. Bude vás to baviť a finančne budete patrične ocenení. Ale netreba zabúdať na ľudí, s ktorými spolupracujete, vypočuť si ich názor, spoznať ich myšlienky… Tí ľudia vás podporujú, preto ak to máte v kompetencii, zabojujte aj o ich finančné ohodnotenie.

Zdravie

Panny, v tomto období sa v tomto období môžu potýkať so zmenami nálad, ktoré môžu vyplývať z hormonálnych výkyvov i vyčerpanosti, ktorú podceňujú, a nedostatočným príjmom tekutín.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Panna február 2022

V nadchádzajúcom mesiaci bude Panna aj naďalej prekypovať nápady, čo sa pracovného života týka. Svoje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *