Horoskop Panna jún 2021

Nástup leta vo vás prebudí hlboké city. Panna vďaka tomu bude na jednu stranu dvojnásobne prežívať každý zážitok, ktorý so sebou jún prinesie, bude však aj oveľa zraniteľnejšie. Dávajte dobrý pozor na to, komu budete dôverovať, mohlo by to pre vás skončiť sklamaním. Radšej sa držte ľudí, ktoré dobre poznáte. V júny sa Panna bude tešiť zo silného vplyvu planéty Venuše. Radi vyrazíte do spoločnosti a budete sa zoznamovať s opačným pohlavím. Možno sa dokonca nebudete chcieť obmedziť len na jedného partnera, láka vás dobrodružstvo. Vo svojich citoch si tým ale zrejme spôsobíte chaos, bude rak treba urobiť si jasno.<< Panna máj
Horoskop jún 2021 Panna podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Podľa karty to máte ťažšie, ale vždy sa dá niečo podniknúť. Palicový ohník totiž predstavuje boj a zdá sa, že treba zabojovať i na poli partnerstva, ale nie vo vojnovom štýle. V láske by sa totiž nemalo pozerať na to, kto z koho. Boj o lepšiu pozíciu si nechajte na športové súťaženie. Napokon, do vzťahu nenechajte zasahovať žiadneho rozhodcu.

Peniaze a práca

Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. Ľudové múdrosti platia, preto sa z nich treba správne poučiť. Kto chce vyhrať, musí mať určitú dávku odvahy! Spory v práci ukončite pokojným, ale jasným rozhovorom. Nerozpitvávajte nepodstatné maličkosti. Postavením sa obidvoma nohami na zem, zvládnete konkurenčný boj, ktorý sa objaví občas aj na tom najlepšom pracovisku.

Krása

Nikdy nie je neskoro! Je jedno v akom stave sa nachádza práve váš zdravotný stav. Všetko sa začína v mysli, teda aj choroby. Predstavte si, že ste postava, ktorá má dobrú pozíciu voči presile šiestich palíc. Prečo? Je predsa cítiacim človekom. Na dôvažok má v rukách tú siedmu palicu, ktorá stelesňuje vôľu popasovať sa, v našom prípade možno aj so zdravotnými ťažkosťami.

Financie a kariéra

V kariérnej oblasti, ak nejde všetko podľa vašich predstáv, a najmä finančne je to slabšie, mali by ste ostať na lodi. Môže sa stať, že do tohto búrkového obdobia vám príde nečakaná ponuka, ale z dlhodobého hľadiska by ste to mohli oľutovať, a to z toho dôvodu, že v tej novej práci by ste museli začať od začiatku. Avšak v tejto stabilnej práci sa v septembri všetko upokojí a otvoria sa vám nové možnosti. Nekonajte teda v afekte a rozmýšľajte v danej situácii chladnou hlavou.

Zdravie

Môžu vás prepadnúť bolesti v krížoch – môže to byť z prechladnutia, ale aj signál toho, že ste si nabrali na seba viac bremena, ako unesiete.

Panna na mesiac jún – Váš amulet

Na čiernom kameni, alebo v striebornom kruhu, vyrytý keltský znak špirály. Taktiež sa odporúča zavesiť na šnúrku z prírodnej kože. Vhodný je aj šperk z labradoritu.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Panna február 2022

V nadchádzajúcom mesiaci bude Panna aj naďalej prekypovať nápady, čo sa pracovného života týka. Svoje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *