Horoskop Panna júl 2021

Júl, najmä jeho posledné dni, vám do života prinesie nečakané ponuky. Panna by ich určite nemala odmietať, či už pôjde o víkend v spoločnosti priateľov, pozvanie na romantickú večeru alebo nejaký adrenalínový zážitok. Skrátka sa naučte postaviť novým výzvam čelom, aj keby ste sa kvôli tomu mali postaviť vlastnému strachu. Pod vplyvom silného morálneho vedomia si Panny v júli konečne usporiadajú svoje priority. A to ako v kariére, tak aj v osobnom živote. Čaká vás oslobodzujúci pocit. Konečne máte svoje hodnoty utriedené a môžete začať postupovať podľa plánu. Keď sa ho budete držať, určite svojho vysneného cieľa dosiahnete.e2.7.
Horoskop júl 2021 Panna podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Ak sa vám zdá už váš vzťah neúnosný, dajte si ešte jednu šancu. Komunikujte spolu. Skúste sa zhovárať rôznymi spôsobmi, ktoré ste ešte nevyužili. Píšte si listy, alebo trebárs aj maily. Tam vám nebude nikto skákať do reči. Pochopte toho druhého. Ak neviete ako, prečítajte si o tom literatúru. Psychologických kníh je na túto tému dosť. Stačí si vybrať a napokon aj naozaj chcieť zlepšiť svoj vzťah. 

Peniaze a práca

To, čo sa odohráva v povestiach, z časti platí aj v živote, len si to musíme prispôsobiť. Dvorní blázni boli často múdrejší, ako ich páni. Za ich výstrelkami sa skrývala diplomacia. Svojimi žartmi a piesňami umožnili pánom, aby sa uvideli v pravom svetle, lebo tí si pre svoju pýchu nevideli ďalej od nosa. Skúste hrať aj vy občas túto úlohu blázna. Na druhej strane, si do svojho pracovného batohu nabaľte len toľko, koľko budete vládať urobiť. 

Krása

Doprajte si poriadny odpočinok. Neriskujte zbytočne tam, kde si nie ste istí. Nakoniec by ste si mohli naraziť nos, dokonca by mohlo skolabovať vaše srdce. V období letných horúčav je to skôr možné, aj pre silného jedinca. Dajte si teda pozor na chaos a stres. Pokúste sa spojiť so svojou intuíciou. Má ju každý, len si treba veriť.

Láska

Panny, júl bude pre vás veľmi zvláštny mesiac, ktorý vám môže priniesť veľa podnetov, ale aj zaujímavých zvratov. Môžu prísť krízy vo vzťahu, túžba po obdive, flirt, aj prudká vášeň. Dôležité je len to, aby ste pri tom všetkom ostali pevne stáť oboma nohami na zemi a aby ste sa nezamotávali do klamstiev. Toto platí nielen pre vzťahy partnerské, ale aj priateľské, či kolegiálne. Lož sa rýchlo odhalí a mohli by ste sa cítiť trápne. Pokiaľ ide o nároky týkajúce sa obdivu, buďte vo svojich očakávanich reálni, aby ste sa vyhli neskorším sklamaniam. Vo veciach lásky sa vám bude dariť skôr začiatkom a potom úplne na záver mesiaca.  Medzitým sa v partnerskom živote môžu vyskytnúť rôzne rozruchy, možno aj preto, že sa vám tak trochu začnú zapaľovať lýtka… Pokiaľ patríte k nezadaným, lýtka sa vám pokojne zapaľovať môžu a vychutnajte si toto obdobie. Vhodnejší mesiac na lásku a ľúbostné opojenie už tohto roku asi len ťažko nájdete. Zadaní dobre urobia, ak svoju pozornosť a láskyplné city zamerajú na svojho partnera. V prípade, že máte v tomto čase pocit, že sa vám lepí smola na päty, alebo vás niečo ťaží, nezabúdajte, že máte dobrých priateľov, ktorí vás pochopia, vypočujú a pomôžu, ak treba. Čas všetko vyrieši.

Financie a kariéra

Vyzerá to tak, že ku vám môžu prísť nové a dobré možnosti zárobku. Ak niekto známy príde za vami s takouto ponukou a osloví vás, prijmite ju a nepremýšľajte dlho, aby ste o túto šancu neprišli. Mohli ste takto celkom nečakane vylepšiť rodinný rozpočet….

Zdravie

Ak máte zlú náladu a depresie, neduste ich v sebe. A najmä: Zbavte sa zlozvyku naplánovať si priveľa akcií a aktivít, ktoré potom nielenže nestíhate, ale môžu sa prejaviť negatívne aj na vašom zdraví – telesnom i duševnom. Zrejme vás okrem toho aj niečo trápi, s čím si neviete rady – zdôverte sa ľuďom, ktorým veríte. A dobrá rada: Všetko nasvedčuje tomu, že asi nastal čas, aby ste vo svojom živote zvolili pokojnejšie tempo a väčší pokoj.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Panna január 2022

Január bude pre zrodence tohto racionálne založeného, zemského znamenia, prebiehať v duchu kariérnych úspechov. Panna …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *