Horoskop Panna január 2022

Január bude pre zrodence tohto racionálne založeného, zemského znamenia, prebiehať v duchu kariérnych úspechov. Panna bude ľahko dosahovať vytýčené ciele a jej iniciatívy a profesionality si všimne aj jej okolie – vo vzduchu je aj možnosť povýšenie. V oblasti vzťahov očakávajte po minuloročných komplikáciách pokoj a harmóniu. V oblasti vzťahov si Panna bude v januári užívať pozitívne obdobie. Vďaka výbornému postaveniu hviezd sa bude dariť ako nezadaným, tak aj tým, ktorí sú vo vzťahu. Spoľahnúť sa môžete taktiež na svoju rodinu a najbližších priateľov. Pokiaľ budete potrebovať, radi vám podajú pomocnú ruku. Nezabudnite túto láskavosť vo vhodnej chvíli oplatiť.
Horoskop január 2022 Panna podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Nezabúdajte, že príjemné chvíle vo vzťahu nemusia byť náhodné. Občas si ich treba pragmaticky naplánovať. Pozor si však dajte na to, aby ste sa neukazovali v lepšom svetle, v akom ste. Partner si to iste všimne, preto buďte úprimní v svojom prejave. Láska nemusí byť len cukríkovo romantická, môže mať aj rozumnejší podtón. 

Peniaze a práca

Urobte si v dobrom reklamu, na tom nie je nič zlé. Ukážte svoju dobrú vôľu i na pracovisku. Môžete urobiť aj nejakú dobročinnú akciu, ale bez okázalej pompéznosti. Problémy z minulosti by mali byť zažehnané. Ak to myslíte s vašimi kolegami úprimne, iste sa vám to neskôr zúročí v podobe dobrého pocitu. Ruka v ruke s tým prídu i financie. 

Krása

Stará známa pravda platí aj dnes: V zdravom sídli tele zdravý duch! Doprajte si vitamíny vo forme živej stravy a zdravé doplnky výživy, tie bez chemikálií. Užite si dostatok pohybu pri potulkách prírodou. Organizmus si oddýchne a vám sa bude dariť lepšie v práci i súkromí, lebo získate určitý nadhľad nad všetkým.

Prognóza na rok 2022

Panna bude pociťovať v trvalom partnerskom vzťahu nadradenosť, nepochopenie a určitú bariéru v komunikácii. Bude bojovať a snažiť sa napraviť vzťah, ale je to na partnerovi, ako sa k nemu zachová a koľko bude skúšať jeho trpezlivosť, lebo Panna veľa vydrží a ľudia v tomto znamení sú rodinne založení, ale tiež majú svoje hranice.
Panny to tento rok môžu mať nahnuté vo vzťahoch, ale, samozrejme, nie vždy sa to musí končiť rozchodom.
Nezadané Panny, vy budete mať úspešný a dobrý rok. Záujem opačného pohlavia bude priťahovať vaša intelektuálna energia. Ak túžite po trvalom partnerstve, môžete tú správnu osobu stretnúť v auguste alebo v septembri, len ju nesmiete prehliadnuť, nesmiete ju hodnotiť podľa materiálneho zázemia… počúvajte len vaše srdce a ono vás bude viesť tým správnym smerom ku šťastiu.
V pracovnej oblasti si môžete dovoliť riskovať, hrať na viac strán, kariérne bude o vašu osobu veľký záujem. Vy sa budete rozhodovať, či si vyberiete niečo, čo vás napĺňa, alebo postavenie, či možnosť vysokého zárobku. Bude to pokušenie z toho dôvodu, že nebude všetko v jednom… J
V tomto roku môžete mať problémy s ušami, môžu sa vyskytnúť zápaly, problémy prepojené so zubami a zo psychickej energie to môže mať význam, že nepočujete to, čo nechcete počuť.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Panna február 2021

V nadchádzajúcom mesiaci bude Panna aj naďalej prekypovať nápady, čo sa pracovného života týka. Svoje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *