Horoskop Panna február 2021

V nadchádzajúcom mesiaci bude Panna aj naďalej prekypovať nápady, čo sa pracovného života týka. Svoje vízie si len tak nenecháte vyhovoriť a naopak si za nimi dokážete pevne stáť, čo by vám mohlo priniesť veľmi úspešný február. Dajte však pozor na prílišnú neústupnosť, aj ostatní majú právo na svoj názor.Čo sa týka vzťahov, bude mať Panna vo Februári tendenciu uprednostňovať cit pred rozumom. V takej to chvíli budete zraniteľní, preto obzvlášť pokiaľ ide o nové známosti, dajte pozor, komu svoje srdce otvárate. V prípade dlhodobých vzťahov však táto otvorenosť môže naopak znamenať prehĺbenie vášho puta s partnerom a upevnenie dôvery.
Horoskop február 2021 Panna podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Nerobte zbytočne vedu v partnerstve. Zmyselnosť, vernosť, dobrosrdečnosť, veselá myseľ, praktickosť a radosť zo života. To sú dôležité atribúty, ktoré vám prináša táto karta ako posolstvo na zamyslenie sa nad svojím partnerským životom. Pozor však na vypočítavosť. Tá sa k láske nehodí! 

Peniaze a práca

Mincová či disková karta priťahuje peniaze. Buďte však opatrnejší, neriskujte tým, že by ste si nepremysleli dopredu svoje kroky. Vložte do vašej práce zdravý sedliacky rozum, usilovnosť, vytrvalosť a cit pre zodpovednosť. Pozor však na puntičkárstvo. Jednajte profesionálne, potom sa vám bude dariť. 

Krása

Neprejedajte sa! Obmedzte aj sladké, aby netrpel váš pankreas. Dbajte na zdravú výživu, jedzte dostatok zeleniny, najlepšie vypestovanej ekologicky. Inak lepšia je živá, surová zelenina a ovocie, hoci aj z hypermarketov, ako chemicky konzervovaná v konzervách. Pozor si dajte na alergie. Uvedomte si, že za seba a svoje zdravie zodpovedáte predovšetkým vy sami!

Láska a vzťahy: 

Osamelé Panny, nie je problém, aby ste na svoju silnú energiu nepritiahli kandidátov na partnerský vzťah, ale možno malá chybička je v tom, že hľadáte dokonalosť. Premyslite si, čo je pre vás prioritou. Je to vizáž? Alebo finančné zázemie? Uberte trošku z vašich nárokov a zostúpte z oblakov do reality. Láska nenechá na seba dlho čakať.
Zadané Panny, v tomto období ste stále vo vnútornom nepokoji a máte náročné požiadavky na svojho partnera. Uberte trošku z pary, zmiernite svoje nároky a hlavne vy sa nastavte na duševnú harmonizáciu, ktorú keď začnete vysielať v partnerstve a vo vašej rodine, zrazu všetky tie záležitosti, ktoré vás hnevali, sa budú zdať malichernými a vy si budete užívať lásku a istotu v náručí vášho partnera.

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti, ak máte pocit, že sa nemáte kam ďalej pohnúť, trošku ešte vydržte, pozorujte situáciu a okolnosti. Ak sa to do augusta nezmení, budete mať veľmi dobré obdobie začať podnikať, alebo nájsť si zamestnanie, kde dostanete voľné kompetencie a môžete sa k vašej spokojnosti realizovať.

Zdravie

Dávajte si pozor na črevá, nepite v tomto období veľmi studené nápoje, nepúšťajte sa do drastických diét a držte sa stravy, ktorú váš organizmus prijíma.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Panna január 2022

Január bude pre zrodence tohto racionálne založeného, zemského znamenia, prebiehať v duchu kariérnych úspechov. Panna …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *