Horoskop Panna december 2021

December pre vás predstavuje ideálnu dobu k sebareflexii. Každá Panna by si teraz mala spísať svoje chyby a úspechy za celý rok a podľa toho naplánovať svoje ciele na na ten budúci. V kariére už netreba žiadneho extrémneho úsilia, a tak sa môžete plne venovať svojim najbližším. V otázke citov a emócii, bude mať Panna tendenciu uzatvárať sa do seba. Aj vaše vyjadrovanie bude v decembri o niečo ťažkopádnejšie. V kariére vás teraz žiadne významné udalosti nečakajú, preto si drobné spomalenie môžete dovoliť. Tento mesiac navyše praje všetkému stabilnému a nemennému – napríklad teda dlhodobým vzťahom.
Horoskop december 2021 Panna podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Chce to zmenu! Niečo vo vašom živote končí. Oblečte si nové šaty, ale nemusíte pritom meniť partnera! Pokiaľ nemáte jasno, akým smerom sa má uberať váš vzťah, skúste začať robiť niečo inak ako doteraz. Verím, že na konci vašej možnej krízy nájdete poklad, ktorý hľadáte. Nemáte ho náhodou doma? Voľní, vy zas prehodnoťte svoju minulosť. Prídete na to, prečo ste sami.

Peniaze a práca

Práca je náš druhý domov, v ktorom strávime veľa času. Patríte medzi tých, ktorí vedia, čo chcú, ale väčšinou k tomu idú okľukou. Pre strom nevidíte les! Trochu úprimnosti nezaškodí. Kto je nespokojný v zamestnaní, nech sa zamyslí, či nie je čas dať výpoveď. Karta totiž naznačuje aj nový post, alebo nejakú inú zmenu v práci, po ktorej nastane odľahčenie na tele i duši.

Krása

Doprajte si preventívnu prehliadku. Navštívte centrum zdravia vo vašom okolí, alebo skúste nové ozdravovacie centrum, ktoré vás osloví niečím výnimočným. Chce to nový prístup k svojmu telu ale treba sa zamerať i na to, čo chce vaša psychika.

Láska

Nezadané Panny, dôležité upozornenie!:-)  V tomto období skúste povoliť váš pancier opatrnosti, lebo do konca roka by sa vo vašej blízkosti mohla objaviť osoba s vážnym záujmom o vás. Ale práve preto, že tento človek bude na podobnej energetickej frekvencii ako ste vy, bude vás decentne tak trošku skúšať. Tentokrát sa spoľahnite na svoju intuíciu, a nie rozum! Buďte sama sebou – otvorená a úprimná, a môžete sa tešiť, že sa vám začne vyvíjať  dlhodobý a hodnotný partnerský vzťah.
Zadané Panny, vy môžete byť v trvalých partnerských vzťahoch mierne podráždené, ale pripisuje sa to vášmu puntičkárstvu, aby všetko perfektne fungovalo pred ukončením roka – rovnako v domácnosti, ako aj na pracovnej pôde. Treba si len stanoviť hranicu, lebo váš partner a rodina môžu začať rebelovať. Technické záležitosti sa síce môžu dotiahnuť, ale na dušičke budete smutní a unavení, s otázkou, čím ste si zaslúžili tento neochotný postoj zo strany milovaných, pre ktorých vy robíte všetko, ale  možno to všetko ich môže dusiť a hnevať. Stačí len trošku zmierniť tempo…:-)

Kariéra a financie

Do konca roka by ste si mali určite vyčistiť prípadné pracovné nezrovnalosti so svojimi spolupracovníkmi. A vy, ktorí robíte v kolektíve, pozor na medziľudské vzťahy! Toto vám pomôže, aby sa budúci rok naštartoval úspešne a aby sa vám dobre spolupracovalo pri nových výzvach, o ktoré nebude núdza, aby ste si mohli správne vyberať z možností, ktoré vám budú prichádzať a budú aj veľmi finančne zaujímavé. Ale k tomuto všetkému musíte byť v jednote s vašimi spolupracovníkmi a kolegami.

Zdravie

Pozor na tlaky v hrudníku, ako aj na kolísavý krvný tlak. Kontrolujte si ho častejšie než doteraz a preventívne si doprajte aj šumivé magnézium.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Panna január 2022

Január bude pre zrodence tohto racionálne založeného, zemského znamenia, prebiehať v duchu kariérnych úspechov. Panna …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *