Horoskop Panna august 2021

August by každá Panna mala využiť na to, aby sa naučila najprv myslieť a až potom konať. Potreba uznanie, ktorú vám do života prinesie postavenie Marsu v Levovi, vás síce bude motivovať k lepším výkonom, tiež však môže spôsobiť konflikt – obzvlášť ak vám do cesty vstúpi kolega alebo nadriadený.Horoskop sľubuje Pannám hneď na začiatku augusta zaslúžený úspech v kariére. Nebojte sa využiť napríklad vašu precíznosť a dobré organizačné schopnosti. Nadriadený iste šikovných zamestnancov adekvátne ocení. Pochvala vás za váš výkon rozhodne neminie. Voľný čas využijete na odreagovanie alebo plánovanie dovolenky. Navštívte taktiež svoju rodinu, iste im chýbate.f18.8.
Horoskop august 2021 Panna podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Citliví ľudia dávajú na prvé miesto rodinu, tým aj lásku. Berte vzťah aj trochu prakticky. Mincový princ nám prináša budovanie a usporiadanie energií do určitého systému, aby sme sa vyznali v bežnom živote. Niekedy to nejde bez určitej tvrdohlavosti. Hlavne, keď sa potrebujeme presadiť. Všetko však treba robiť s mierou, aby sme nepoškodili svoje partnerstvo.

Peniaze a práca

Princovia nám prinášajú čerstvú energiu, teda môžete začať niečo nové v práci, alebo dokonca po zrelom úsudku začať samostatne podnikať. Nezabúdajte na zdravý sedliacky rozum. Zemský živel mincí čiže diskov, by mal spoľahlivo ovplyvniť i vašu kariéru a výplatnú pásku. Samozrejme, že to nebude platiť, ak budete sedieť len tak, so založenými rukami.

Krása

Pozor na zápchu! Psychická príčina tohto zdravotného neduhu je v lipnutí na minulosti. Pre zdravých platí, že prevencia je lepšia. Pomáha prírodná liečba. Aspoň jeden deň v týždni jedzte len živú stravu. Je bohatá na balastné látky, ktoré túto nepríjemnú poruchu tela upravia.

Kariéra a financie

V pracovnej oblasti, aj keď ste v dovolenkovom období trošku poľavili, nemusíte sa obávať, lebo september bude pre vás kariérne veľmi plodný. Otvoria sa nové finančné toky a možnosti, takže niet sa čoho obávať. Treba si len trošku dať pozor na prístup k vašim podriadeným a kolegom, ktorí vás podporujú a stoja za vami.

Zdravie

Dávajte si pozor na oblasť hrdla – nepite studené nápoje. Celkovo v tomto období Panny majú oslabený krk a hrdlo.

Panna na mesiac september – Odkaz vašej víly

Nová príležitosť Víla vám odkazuje, aby ste boli na pozore – všetky nové príležitosti v každej sfére, ktoré sa vám budú v septembri otvárať, si žiadajú, aby ste na ne reagovali, pretože vám môžu priniesť stabilné príležitosti do budúcnosti.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Panna február 2022

V nadchádzajúcom mesiaci bude Panna aj naďalej prekypovať nápady, čo sa pracovného života týka. Svoje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *