Horoskop Panna 2022 – láska, peniaze

Vždy a na všetko nájdete vhodné riešenia. Nebojte sa preto púšťať aj do veľkých výziev a zdolávania vysokých prekážok. Možno pristúpite aj na niektoré riziká. Stačí, ak budete otvorení vo všetkých dôležitých vzťahoch, a úspech budete mať na dosah ruky. Samozrejme, že trpezlivosť, bude musieť byť u vás na prvom mieste, pretože nové ponuky a množstvo práce – si ju bude vyžadovať. Na nikoho sa príliš neviažte, presvedčili ste sa, už v predchádzajúcich rokoch, že tým nakoniec len utrpíte. Od leta ale bude okrem trpezlivosti nutná i vaša opatrnosť. Vlády nad vami sa ujme Saturn a ten nenadeľuje nič zadarmo. A tým, že sa bude nachádzať priamo v Kozorožcovi, opatrnosti bude treba dvojnásobok. Neurobte nijaké zbrklé rozhodnutia.
Horoskop 2022 Panna podľa tém: kariéra, peniaze, zdravie, rodina, láska, vzťahy, krása, práca.

Zdravie

Sila vášho znamenia nie je len v tele, ale aj v mysli. Vaším svetom je aj svet duchovný. Analytickým orgánom, strážiacim v tele imunitu a zdravie sú hlavne črevá, ktoré majú Panny, zvlášť tie nespokojné, najchúlostivejšie. Nezanedbávajte vleklé zdravotné problémy. Riešte ich čo najintenzívnejšie hneď od začiatku roka, aby vás nebrzdili. Upokojte sa, a trochu zvoľnite. Vaše telo a myseľ sú predsa prepojené. Snažte sa neprepadnúť pesimizmu. Myslite na zadné vrátka aj v roku 2022. K nepravidelnému poklesu energie vám dopomôže niekto cudzí, viac ako vy sami.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2022

Jupiter

Planéta Jupiter vám požičia vhodné náhody, vytrvalosť, odvahu a schopnosť presvedčovať. Mali by ste svoju energiu sústrediť na veľkú úlohu, ak ste o jej význame skutočne presvedčení. Práve toto obdobie je vhodné, aby ste svoje plány zmenili na činy.

Urán

Planéta Urán vás bude povzbudzovať k originalite a nečakaným, neobvyklým nápadom. Do vášho života sa dostáva švih. Budete mať možnosť stretnúť sa s neobyčajnými ľuďmi.
Hoci je Urán pomalá planéta, prináša rýchle neočakávané aktivity, prevažne materiálneho rázu. Od jari 2022 sa bude pohybovať sedem rokov vo vašom živle Zeme, v znamení Býka. Posuny sa budú týkať vašej práce, aj akékoľvek inej oblasti vášho života, kde máte nejaké záväzky.

Magický vplyv Mesiaca

  • Spln Mesiaca v znamení Panny nastane 19.2.2021 a prinesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy, dohody, a všetko nevyhovujúce.
  • Nov Mesiaca v znamení Panny nastane 30.8.2021 a prináša zosilnenú energiu do nových začiatkov. Môžete realizovať nové projekty. Začať podnikať. Začínate novú životnú kapitolu.

Ročný Horoskop 2022 PANNA

Dajte si pozor na kritizovanie blízkych osôb, mohli by ste niekoho stratiť. Možno by ste mali viac pôsobiť v práci, ostatným udávate nadštandardné tempo. Všetko vidíte buď zle, alebo výborne. Tento rok se naučíte vidieť i to medzi tým.
Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2022 23.2., 3.4., 25.7., 1.12.
Šťastné čísla na rok 2022 4, 24, 49, 77, 96
Šťastný mesiac pre rok 2022 Apríl

Láska a vzťah

V oblasti vzťahov môže dôjsť k citovému vyjasneniu a prehĺbeniu vnímania.
Ste znamenie ženské, uzavreté a konzervatívne, kritické, ale aj sebakritické. Neradi improvizujete, ale tento i najbližších sedem rokov sa tomu, vďaka zosilnenej energii planéty Urán, nevyhnete. Nebude to však až také zlé. Urán bude v znamení Býka, ktorý s vami ladí. Bude rôznymi náhodami a nečakanými situáciami a možnosťami podporovať váš spoločný živel Zem.
Získate nový pohľad na staré skutočnosti a vzťahy. Máme dosť optimizmu, ste ochotní sa pre niečo nadchnúť a veríte, že to dosiahnete. Pocit, že vám šťastie praje, vám dá krídla.

Financie a kariéra

Urobíte všetko pre to, aby ste v profesnej sfére nemuseli prechádzať neustálymi starosťami a pocitmi podrazov. Vlaňajší rok i tie predchádzajúce – vám nič neuľahčili. Práve naopak. Udalosti vás prinútili k radikálnym obratom. Našťastie, vaša vnútorná sila je obrovská a opierajúc sa o ňu ste zvládli aj neočakávané údery pod pás. Teraz sa presadíte, vďaka dokázateľným a vysokým kvalitám. Financie budú pribúdať pomaly ale isto.

Na čo si dať pozor v roku 2022

Veľa odpočívajte, v súvislosti s vašou pracou to budete potrebovať. Na dovolenke si strážte svoje veci. Mohlo by sa stať, že prídete o niečo, čo je vám veľmi cenné a máte s tým spojenú nejakú spomienku.

Peniaze a práca

Začiatkom roka 2022 bude na vás naložené viac požiadaviek ako môžete, i pri vašej starostlivosti a výkonnosti, zvládať. V práci budú, aj pod vplyvom Uránu, pravdepodobné konflikty so zamestnávateľom, s nadriadenými, ktorým sa musíme podriadiť.
Máte vlastné predstavy, čo je dobré a čo nie. Premyslite si to, môžete mať úspech. Veď planéta expanzie a kariéry, Jupiter, bude vo svojom domovskom znamení Strelca. Všetkým to podnieti aj pracovnú aktivitu a snaženie.
Pravdepodobne nájdete priestor pre ďalšie uplatnenie pre to, aby ste žili trochu lepšie. Zapojenie do nejakých spoločenstiev môže priniesť očakávaný úžitok.

Čo vám rok 2022 prinesie

Rok 2022 vám prináša veľa lásky a energie. Silu budete čerpať predovšetkým z vášho partnera, ktorý je plný energie a bude vám pomáhať. Rok 2022 vám tiež prinesie viac majetníckych pocitov k niekomu, kto sa snaží od vás odpútať. Možno by bolo dobré dať mu viac priestoru.

Panna: ročný horoskop 2022

Postavenie Jupitera a Saturnu spôsobí, že Panne horoskop 2022 prinesie skôr osamelé obdobie, a to primárne počas prvých niekoľkých mesiacov. Ľudia tohto zemského znamenia, ktoré ovláda planéta Merkúr, si zakladajú predovšetkým na poriadku a organizácii. Preto sú veľmi praktickí, čo im spravidla prináša mnoho úspechov v kariére. Ich zmysel pre detail im však zabraňuje pozerať sa na veci z väčšej perspektívy, a to pre nich často býva kameňom úrazu. Ako už bolo spomenuté, počas počiatočných mesiacov roku 2022 sa Panna takmer kompletne izoluje od všetkých svojich priateľov i rodiny. Máte pocit, že sa nemáte komu zveriť, a tak pravdepodobne strávite celé hodiny analyzovaním vašich negatívnych emócií, čo vaše trápenie ešte prehĺbi. Uvedomte si, že ste dostatočne silní a schopní na to, aby ste svoju situáciu opäť obrátili. Nikto iný to za vás predsa neurobí.Príchod jari sa váš horoskop obráti späť k lepšiemu a vy zase budete schopní ukázať okoliu to najlepšie, čo vo vás je. Čokoľvek vo vzťahoch s rodinou, priateľmi a vaším partnerom nefungovalo, si v pokoji vysvetlíte, vďaka čomu budete schopní posunúť sa o krok vpred. Vďaka predchádzajúcej samote si ich prítomnosti skutočne vážite, a tak nedovolíte, aby vaše predsudky akokoľvek ovplyvnili vašu novo nadobudnutou harmóniu. Leto 2022 vám prinesie obrovskú vlnu energie, ktorú sa oplatí investovať do vášho fyzického aj psychického zdravia. Panna tak získa perfektnú príležitosť k tomu, aby do svojho režimu zaradila pravidelný pohyb a zapracovala na svojom jedálničku. Ak kvôli práci nemáte čas, voľte aktivity, ktoré sú z hľadiska času efektívne, ako napríklad Tabata alebo HIIT.V jesenných a zimných mesiacoch sa váš horoskop bude opäť orientovať na kariérnu oblasť vášho života. Dokážete rozoznať a riešiť aj tie najmenšie chyby a dokonale plniť zadané úlohy, čo vám v zamestnaní prinesie obdiv kolegov aj vedenie a možno prinesie aj vyšší plat. Žiadna Panna by však nemala zabúdať ani na rodinu a partnera. Ukážte blízkym, že vám na nich záleží, ak to totiž neurobíte, môžete tým vyvolať staré konflikty, ktoré vás od nich na začiatku roka oddelili.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Panna január 2022

Január bude pre zrodence tohto racionálne založeného, zemského znamenia, prebiehať v duchu kariérnych úspechov. Panna …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *