Horoskop Lev september 2021

September bude pre vás znamenať docela stresujúcu fázu roka. Vzťahy budú mať teraz útlm, Lev totiž bude v práci doháňať všetko, čo za celé leto zameškal. Merkúr v Panne vám našťastie dodá analytické schopnosti, a tak každému problému ľahko prídete na kĺb, čo vám situáciu podstatne uľahčí.V septembri sa opäť zmení postavenie hviezd a tak Levy čaká opäť pozitívne obdobie. Nezabudnite ľuďom, ktorí vám v núdzi podali pomocnú ruku poriadne poďakovať a pri najbližšej príležitosti láskavosť oplatiť. Teraz budete mať čas sa konečne venovať aj relaxu. Predsa len si teraz odpočinok zaslúžite.Lev október >>
Horoskop september 2021 Lev podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Keď sa zaľúbime, najprv sa cítime akoby sme dosiahli vrchol šťastia. Poznáte ten pocit, z vlastnej skúsenosti i z románov. Svojim spôsobom to tak je, pokiaľ je náš cit opätovaný. Čo s tým však budete ďalej robiť, je vo vašich rukách! Vložte časť tej príjemnej energie aj do nejakej spoločnej zmysluplnej činnosti. Neskôr, keď ošiaľ lásky pominie, budete mať na čom stavať. 

Peniaze a práca

Šťastie a naplnenie v práci je dôležité. Výhrou v oblasti kariéry môže byť nové zamestnanie, jedinečné perspektívy do budúcna a šanca na získanie hmotného zabezpečenia z iných zdrojov ako doteraz. Do práce však chodíme nielen kvôli zárobku. Obohacuje náš život o rôzne skúsenosti, veď stretávame nových ľudí a navzájom sa učíme. 

Krása

Svoj zdravotný stav si často sami ovplyvňujeme a zaručujeme svojim správaním a postojom k sebe samému! Jedzte zdravo, športujte a každý večer zaspávajte s odpustením tým ľuďom, ktorí vám ublížili. Nezaťažujte sa nenávisťou a závisťou. Prajte hojnosť a šťastie všetkým ľuďom.

Kariéra a financie

Ak ste v pracovnej oblasti nespokojní a máte potrebu niečo zmeniť, nerobte ešte v tomto období neuvážené rozhodnutia a nemajte silné výroky. Nejaká osoba by to veľa rada prekrútila a zneužila proti vám. Zamyslite sa, čo by ste chceli zmeniť, akou cestou by ste sa chceli vybrať a oslovte dôverných známych, ktorí by vedeli posunúť váš životopis. Tí, ktorí podnikáte, urobte nejaké zmeny vo vašej pracovnej štruktúre – napríklad vynovte si svoju internetovú reklamu. Všetko toto do dvoch mesiacov padne na úrodnú pôdu.

Zdravie

Dávajte si pozor na zápal močového ústrojenstva, ktorý môže vzniknúť z oslabenej imunity, z nachladnutia. Neriskujte už kúpanie v studenej vode.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Lev február 2021

Február vo vás prebudí silnú neústupnosť. Lev nebude príliš hľadieť na okolnosti a takmer nikdy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *