Horoskop Lev október 2021

Podľa hviezd sa Lev môže pripraviť na chladný október, a to predovšetkým po stránke emócií. Na jednej strane je to dobre, pretože sa vyhnete problémom, ktoré by vám prinieslo precitlivené správania. Avšak na druhej strane by kvôli tomu mohli zaostávať vaše vzťahy. Nezabúdajte svojej drahej polovičke venovať štipku náklonnosti. Podľa horoskopu je opäť na čase, aby sa Lev venoval medziľudským vzťahom. Doprajte si ničím nerušený večer, alebo rovno celý víkend, s partnerom. Intímny čas, ktorý spolu v októbri strávite, si budete ešte dlho pamätať, navyše tým prehĺbite váš vzťah. Tí, ktorí sú nezadaní, môžu naopak smelo vyraziť na lov a užívať si nočný život.
Horoskop október 2021 Lev podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Máte medzi sebou spor? Podľa karty to máte ťažšie, ale vždy sa dá niečo podniknúť. Palicový ohník totiž predstavuje boj a zdá sa, že aj na poli partnerstva. V láske by sa však nemalo pozerať na to, kto z koho. Boj o lepšiu pozíciu si nechajte na športové súťaženie. Do vzťahu nenechajte zasahovať iných ľudí. Tam máte byť len vy dvaja.

Peniaze a práca

Ľudové múdrosti platia, preto sa z nich treba správne poučiť. Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. Kto chce vyhrať, musí mať určitú dávku odvahy! Spory v práci ukončite pokojným, ale jasným rozhovorom. Nerozpitvávajte nepodstatné maličkosti. Postavením sa obidvoma nohami na zem, zvládnete konkurenčný boj, ktorý sa objaví občas aj na tom najlepšom pracovisku.

Krása

Všetko sa začína v mysli, teda aj choroby. Predstavte si, že ste postava, ktorá má dobrú pozíciu voči presile šiestich palíc. Prečo? Je predsa cítiacim človekom. Na dôvažok má v rukách tú siedmu palicu, ktorá stelesňuje vôľu popasovať sa, v našom prípade možno aj so zdravotnými ťažkosťami. 

Financie a kariéra

V kariérnej a finančnej sfére by malo pretrvávať stabilné obdobie, až na to, že bude veľmi dôležitá vaša rola vyjednávača a diplomata medzi vaším šéfom a spolupracovníkmi. Riaďte sa intuíciou a vaším pacifistickým prístupom dosiahnete to, že každý bude spokojný. Pracovné aktivity a projekty vďaka vám budú prebiehať správnym smerom a ku koncu roka budete odmenení nielen peknou finančnou čiastkou, ale aj dôverou vašich kolegov a šéfa.

Zdravie

V tomto období by ste mohli mať precitlivený žalúdok – naozaj si dávajte pozor na to, čo konzumujete.

Váš oltárik

Na kovový tanierik položíme purpurovú sviečku, vyrezávanú tekvičku, znak pentagramu, lupene červených ruží a na uhlíku budeme po tri večery od Samhainu páliť čierne korenie. Každý večer jednu guľôčku.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Lev február 2021

Február vo vás prebudí silnú neústupnosť. Lev nebude príliš hľadieť na okolnosti a takmer nikdy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *