Horoskop Lev november 2021

Lev by mal byť počas posledného jesenného mesiaca opatrný na svoju bezohľadnosť, ktorú mu prepožičalo Slnko v Škorpiónovi. Po celý november si preto radšej strážte, ako sa svojím okolím vlastne konáte. Ľahko by ste totiž mohli hlboko raniť niekoho, na kom vám veľmi záleží. Frustráciu si radšej vybite napríklad pri športe. V novembri sa môžete tešiť na prosperitu a harmóniu, ktorú vám hviezd prinesú v oblasti vzťahov. Práve teraz je ten najlepší čas, aby sa Lev odhodlal a urobil ďalší krok. Tešiť sa môžete taktiež na výborné vzťahy v rodine. Drobné hádky, ktoré sa možno vyskytnú, budú rýchlo zažehnané.
Horoskop november 2021 Lev podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Zažili ste krásne chvíle v partnerstve? Vedzte, že tých šedých, obyčajných, je viac. Toto treba vedieť od začiatku, lebo aj tá najväčšia zamilovanosť raz pominie. Vždy je nekonečné množstvo možností, ako obohatiť vašu spoločnú citovú stránku, intelektuálnu i duchovnú. Ak ste voľní, hľadajte si takého partnera, ktorý vás bude dopĺňať a nie provokovať hľadaním chýb. 

Peniaze a práca

Vytýčte si svoj cieľ, napríklad, že budete číslo jeden v práci! Môže to byť aj doslova, že budete dochádzať ako prvý do firmy. Pozoruhodné to bude, ak ste chodili doteraz ako posledný. Nezabúdajte na diplomaciu a kolegiálnosť voči ostatným na pracovisku. Buďte teda tým pravým mágom, ktorý však dopraje sebe i druhým aj malé chyby lebo vie, že nimi sa tiež veľa naučíme. 

Krása

Netreba to preháňať s prísnymi diétami. Pestré stravovanie, ktoré obsahuje všetky zložky potrebné k životu, je časťou správnej životnej filozofie. Doprajte si tak akurát to, čo si vaša duša i telo žiada. Viete, že ak máte dostatok všetkých živín, nebudete sa musieť dokrmovať sladkosťami? 

Kariéra a financie

Levi by už v tomto období nemali brať na seba náročné pracovné úlohy a projekty. Do decembra si doriešte vaše pracovné záväzky a takisto vykomunikujte pracovné a medziľudské vzťahy. Možno prídete na určité veci, o ktorých ste doteraz ani netušili… A toto vás donúti porozmýšľať, či by ste sa v novom roku nepoobzerali iným smerom, alebo či by ste nezačali svoj vlastný biznis. V roku 2021 v týchto záležitostiach budú planéty mimoriadne naklonené!

Zdravie

Vaše zdravie je stabilné, ale môže hroziť nedostatok vitamínov, ktoré môžu spôsobiť vypadávanie vlasov, lámanie nechtov a precitlivenú pokožku.

Lev na mesiac november – Kúzlo so sviečkou: Energia a sila

Ak máte pocit, že potrebujete viac energie, zažnite si červenú sviečku – pomôže to!

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Lev február 2021

Február vo vás prebudí silnú neústupnosť. Lev nebude príliš hľadieť na okolnosti a takmer nikdy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *