Horoskop Lev marec 2021

Nastupujúca marec vám obráti život hore nohami a vám sa tak začne opäť dariť. Každý Lev teraz pôsobí veľmi sebavedomo. Tým nezadaným to do života zrejme privedie novú známosť, ktorá by mohla skončiť veľkou láskou. Hviezdy prajú aj dlhodobým vzťahom, kde nastáva ideálny čas na urobenie plánovaných veľkých krokov. Marec prinesie podľa horoskopu veľký obrat. Konečne nastane obdobie, kedy sa Levom začne dariť v osobnom živote. Naopak v kariére to teraz ale môže pokyvkávať. Stačí chvíľková nepozornosť a urobíte chybu. Musíte sa veľmi sústrediť, čo je pochopiteľne vysiľujúce. Baterky najlepšie dobijete napríklad pri kolektívnom športe.k30.3.
Horoskop marec 2021 Lev podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Pokiaľ vám manželstvo nevychádza podľa vašich predstáv, prvom rade sa treba pozrieť na seba, kde robíte chyby. Ak je vzťah založený len na fyzickom kontakte, nevydrží dlho. Človek potrebuje v partnerstve porozumenie na tele i duši. Nikto však netvrdí, že sa sexu treba vyhýbať! Hľadáte svoj večný ideál lásky? Vedzte, že na tomto svete neexistuje! Upriamte preto svoju pozornosť na pozemské možnosti.

Peniaze a práca

Budete sa možno čudovať, ale ak človek chce, skrotí aj leva. Pokiaľ si vybudujete svoju stratégiu v kariére, treba si veriť! Úspech asi nenechá dlho na seba čakať. Nezaškodí aj trochu risku, ale spôsobom takým, aby ste situáciu zvládli bez zbytočných negatívnych emócií. Počas kritickejších a stresových dní však neriskujte. Robte veci s láskou, múdrosťou a statočnosťou. 

Krása

Poučte sa z chýb, ktoré ste robili. Viac ich už neopakujte. Napríklad, ak viete, že vám škodí nejaká potravina, nejedzte ju! Zapisujte si svoje úspechy, hoci budú len malé. Zamyslite sa, prečo sa musíte obaľovať tukom. Je to na vás, ako sa budete pozerať na tento svet. Koho sa bojíte? Dúfam, že nie seba samého.

Láska

Nezadaní Levi, vy máte svoje pravidlá a predstavy, aký by mal byť váš nastávajúci partner a táto osoba sa vám do mája môže objaviť v živote. Očarí vás na plnej čiare, len to bude mať jeden háčik, a to taký, že ešte nebude mať vysporiadané svoje vzťahy z minulosti. Je to na vašom uvážení, či sa vám oplatí zabojovať s vašou silou a hrdosťou Leva, alebo to vzdáte. Ak to vzdáte, tak v auguste je na scéne nový voľný kandidát… 🙂 Zadaní Levi, ak vo vašom vzťahu nevládne harmónia, zamyslite sa nad sebou, či zbytočne neprenášate svoj vnútorný nepokoj na partnera. S obviňovaním všetkého možného len nepomenujete priamo to, čo vás naozaj trápi. Týmto spôsobom by ste ho mohli od seba odohnať, tak nepodceňujte situáciu!

Financie a kariéra

Levi v tomto období uzatvárajú jednu pracovnú etapu. Otvárajú sa im nové možnosti, spojené aj s cestovaním, s právomocou voľného rozhodovania sa. Aj keď na začiatku financie na vašej pracovnej zmluve sa nebudú pohybovať v číslach podľa vašich predstáv, nech vás to nemýli, lebo to raketovo môže začať stúpať.

Zdravie

Potrápiť vás môžu bolesti hlavy, migrény, ktoré sú prepojené so zmenou počasia a tlakovými výkyvmi. Nesiahajte hneď po tabletke, pite veľa tekutín a choďte do prírody na čerstvý vzduch.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Lev január 2022

Zo štartu nového roka si Lev bude pripadať tak trochu zabrzdený. Prakticky po celý január …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *