Horoskop Lev máj 2021

Máj vo vás prebudí obrovský hlad po informáciách, a tak ho budete zrejme tráviť ponorenie v knihách. To vám ale nevadí, pretože sami dobre viete, že tieto informácie v budúcnosti veľmi dobre zužitkujete. Spoločnosti ostatných sa Lev bude skôr vyhýbať, pretože by do nej nedokázal naplno vložiť svoje emócie. Aj v máji si Lev bude užívať života. Vplyv planéty Venuše na toto znamenie zverokruhu je teraz veľmi silný, preto váš čaká spustu dobrodružstva a flirtu. To platí nielen pre čerstvé a práve vznikajúce vzťahy, ale taktiež aj pre tie dlhodobé. Znovu sa budete cítiť ako čerstvo zamilovaní. Nezanedbávajte ale ani svoju rodinu.
Horoskop máj 2021 Lev podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Večný zápas negatívnej energie s pozitívnou. Nemusíme to tak brať doslova. Môže to byť aj spojením ženy a muža, spoločnou cestou, pri ktorej to síce vyzerá občas ako boj, ale aspoň nestojíte na mŕtvom bode. Nuda vo vzťahu je totiž dosť nebezpečná. Často je predzvesťou skončenej spoločnej cesty životom. Preto sa radšej občas konštruktívne pohádajte, akoby ste mlčali a trpeli. 

Peniaze a práca

Klasický výklad tejto karty je úsilie alebo boj za lepšiu budúcnosť, postupne vedúci k víťazstvu. To znamená, že nič nedostanete zadarmo, ale pri trpezlivosti, tvrdej práci a vytrvalosti dôjdete úspešne do cieľa. Možné sú cesty, a to pracovné. Na druhej strane, žeby sa vám črtala konečne zaslúžená dovolenka vaším autom? 

Krása

Cesty do hôr vám pomôžu k zlepšeniu vášho zdravotného stavu. Energie by ste mali mať dosť. Snažte sa ju harmonicky usmerniť tak, aby ste svoj cieľ dosiahli bez nebezpečných výkyvov. Doprajte si dostatok spánku, aby ste boli počas dňa vyrovnaní a tým aj zdravší. 

Láska

Nezadaní Levi, prvé slnečné lúče vás nabili energiou, a vaše znamenie je známe tým, že ak niečo chcete, tak to musí byť hneď a zaraz!  Ak v tomto období silou-mocou a za každú cenu budete chcieť niekoho uloviť na trvalý partnerský vzťah, zažijete sklamanie! Bude to len ilúzia… Keď sa upokojíte, hviezdy vám diktujú, že trpezlivosťou a spoľahnutím sa na vesmír vám do jesenného obdobia na mieste, kde to najviac nebudete čakať, vstúpi do života osoba, ktorá vám bude rozumieť. Špecifický symbol vášho stretnutia bude dážď… Narazíte totiž do seba práve v tom najväčšom lejaku!
Zadaní Levi,  na vás tiež platí, že prekypujete energiou! Nezavaľte partnera so všetkým, čo máte naplánované. Nemôžete odrazu meniť alebo prerábať bydlisko, plánovať dovolenku, a k tomu plus ďalších desať aktivít…, lebo pod spŕškou tejto vašej energie sa partner môže vyhovoriť na pracovné aktivity a obchádzať vás. To, čo od neho chcete, nadávkujte pomaly, s humorom a vo forme, že to bude zábava… Ináč, váš partnerský vzťah a rodinný život sa bude niesť v harmonickom duchu.

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti si budete môcť posilni pozíciu, ktorú máte. Finančné vyhliadky sú veľmi priaznivé. Nemali by ste nič meniť na pracovnom systéme, ale pokračovať v tom, v čom ste aj doteraz boli úspešní. Spolupracovníkom dôverujte, ale preverujte, ale hlavne sa spoliehajte sami na seba! Týmto spôsobom budete mať vynikajúce dlhodobé vyhliadky v kariérnej aj finančnej oblasti.

Zdravie

Mimoriadnu pozornosť venujte svojim očiam – budú citlivé, niektorí môžu porozmýšľať aj nad silnejšími dioptriami. Nezabúdajte si doma slnečné okuliare. Z psychického hľadiska, ak máte problém s očami, znamená to, že nechcete vidieť niečo, čo by ste mali vidieť… Tak sa nad tým zamyslite!

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Lev február 2022

Február vo vás prebudí silnú neústupnosť. Lev nebude príliš hľadieť na okolnosti a takmer nikdy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *