Horoskop Lev jún 2021

Dlhé dni, ktoré so sebou prináša mesiac jún, si každý Lev bude užívať skutočne naplno. Intuícia pracuje na plné obrátky a vy sa nechávate riadiť svojím srdcom, čo vás môže priviesť k nezabudnuteľným zážitkom, ale aj ku sklamaním. Občas je lepšie sa na chvíľu zastaviť a všetko si dobre premyslieť.Z pokojného driemania vás vytrhne mesiac jún. Bude potrebné, aby Lev opäť zameral svoju pozornosť na pracovnú oblasť života. Vo vašej rodine sa teraz môžu vyskytnúť drobné problémy. Niekto blízky bude potrebovať vašu pomocnú ruku. Kritiku pre tento krát musíte nechať stranou, pokiaľ nechcete stratiť jeho dôveru.<< Lev máj
Horoskop jún 2021 Lev podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Vojna vo vzťahu, postihne obe strany, kde vlastne niet víťaza. Možné sú hádky a nedorozumenia medzi vami a partnerom, ak sa necháte uniesť emóciami. Vašou dobrou zbraňou bude, nerozčúliť sa za žiadnych okolností. Napojte sa na bezpodmienečnú lásku a zahrňte ňou svojich blízkych. Ak človek nepríčetne vybuchne, nezvládol v konečnom dôsledku boj so sebou samým.

Peniaze a práca

Neverte rečiam kolegov a klientov, dokým si ich neoveríte. Buďte duchaprítomní, hoci by ste svojmu kolegovi prinajmenšom najradšej vynadali. Skúste diplomatické konanie, alebo sa stiahnite a počkajte na priaznivejšie obdobie. Prijmite dokonca aj malú prehru. Zamyslite sa, prečo sa tak stalo. Tento fakt bude pre vás nakoniec výhrou.

Krása

Prvotnou príčinou vašich zdravotných neduhov môže byť neodpustenie tým, ktorí vám ublížili. Môžete sa s dotyčnou osobou porozprávať, ale s tým zámerom, aby to malo priaznivý koniec. Pokiaľ to nejde, dajte na papier všetko, čo vás trápi. Následne nechajte svoje bolesti zhorieť v plameni sviečky. 

Financie a kariéra

Tí, ktorých trápi neadekvátna práca, alebo možno aj nezamestnanosť, vedzte, že toto zlé obdobie je na to, aby ste nabrali silu a zabojovali – najneskôr do septembra vám príde správa o pracovnej pozícii, o ktorú ste sa už dávno uchádzali, ale vtedy to nevyšlo… Váš životopis bude znova vytiahnutý z databázy a vám sa oneskorene môže splniť sen o dobrej práci…

Zdravie

Dávajte si pozor na alergické reakcie. Telo môže týmto signalizovať vašu vnútornú nespokojnosť a problémy s niektorými potravinami.

Lev na mesiac jún – Váš amulet

Náhrdelník s príveskom v tvare srdca, z ruženínu alebo z koralu. Pre vás by som odporúčala, aby prívesok v tvare srdca bol zavesený na šnúrke z prírodnej kože.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Lev február 2022

Február vo vás prebudí silnú neústupnosť. Lev nebude príliš hľadieť na okolnosti a takmer nikdy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *