Horoskop Lev júl 2021

Keďže je Lev slnečným znamením, tak má pred sebou veľmi energický júl, čo znamená, že bude vyhľadávať akákoľvek dobrodružstvo a nové zážitky. Do cesty vám najskôr vstúpi spriaznená duša, nemusí však ísť o novú lásku, ale o dobrého priateľa. Dlhodobé vzťahy teraz budú prekvitať viac ako kedykoľvek predtým. Situácia v osobnom živote sa teraz upokojí. Vášeň tak trochu uhasína, práve teraz sa ale môže zrodiť pevný vzťah na celý život. Júl rozhodne praje dlhodobým vzťahom. Podľa horoskopu by si však Lev mal dať pozor na svoje zdravie. Hrozia mu totiž drobné úrazy z nepozornosti, ale aj také vás môžu, ako sa hovorí, vyhodiť zo sedla.e2.7.
Horoskop júl 2021 Lev podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Urobili ste si okolo seba ochranný pancier? Prečo? Pravdepodobne vám niekto v minulosti ublížil. Prichádzate o veľa, ak s partnerom spolu nekomunikujete, alebo sa aspoň konštruktívne nehádate. Najhoršie je dlhodobé mlčanie, ktoré nič nerieši. Uvedomte si aj, že múdry človek sa poučí na minulých chybách a už ich viacej neopakuje.

Peniaze a práca

Pokiaľ máte problémy, alebo stojíte na jednom mieste, niečo za tým bude. Skúste nielen vyčkávať, ale naučte sa prijímať rady, ktoré voláme sedliackym rozumom. Ten platí vždy, áno aj v ére počítačov a množstve informácií, ktoré na nás chrlí internet. Všetci sme tu prepojení. Raz vy pomôžete kolegom, potom oni vám. Použite túto svoju silu pre svoje blaho i spokojnosť vašich kolegov.

Krása

Palice sú ohnivé a znamenajú pohyb, hoci v prípade deviatich palíc je to skôr hromadenie energie, ktorú treba dať von! V tomto čase to môžu byť pobyty v horách alebo pri mori, kde sa uvoľníte najlepšie. Nerobte však nič nasilu! 

Financie a kariéra

V oblasti financií to nebude až také bezstarostné, ako by ste si želali – to bude asi aj dôvodom, že v prvej časti mesiaca budete spriadať plány o nových pracovných príležitostiach, či projektoch. Aj kvôli tomu sa asi budete snažiť mať povinnosti a úlohy čím skôr splnené, ale ako sa hovorí: Práca chvatná – málo platná… Dávajte si pozor, aby potom iní nemuseli naprávať to, čo ste chceli rýchlo urobiť!

Zdravie

Je možné, že sa v tomto období častejšie začnú objavovať bolesti chrbta a krčnej chrbtice – nepodceňujte ich a vyhľadajte odborníka, ktorý vám poradí vhodné cvičenia a ďalšie potrebné veci, ktoré vám pomôžu. Len nenechajte tento problém zastarať. Ak sa cítite vyčerpaní, naplánujte si dovolenku. Nemusí to byť luxus – stačí aj pár dní voľna, keď si budete môcť robiť to, čo sa vám žiada.

A čo vám radí kúzelný Mačací tarot?

Možno by bolo dobré, keby vo vašom duchovnom živote zavládol väčší pokoj a poriadok. Aj keď ste vo svojom myslení viac-menej nezávislí, aj vám môžu pomôcť rady tých, ktorí poznajú písmo sväté a vedia v ňom čítať. Veľké náboženstvá a mytológie totiž predstavujú obrovské pokladnice múdrosti, ktoré všetky vznikli z jednotnej potreby nájsť zmysel a pochopenie. Pokúste sa oprieť o dôveryhodné zdroje a čerpajte z nich večné pravdy.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Lev január 2022

Zo štartu nového roka si Lev bude pripadať tak trochu zabrzdený. Prakticky po celý január …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *