Horoskop Lev január 2022

Zo štartu nového roka si Lev bude pripadať tak trochu zabrzdený. Prakticky po celý január sa vám bude zdať, že sa čas zastavil, čo najviac pocítite v zamestnaní. Nie je ale treba zúfať, svoju pozornosť totiž môžete presunúť na vzťahy, ktorým sa teraz bude naopak veľmi dariť.V komunikácii budete v januári pociťovať silnú túžbu stáť si za svojim názorom. To môže Lev brať ako výhodu – teraz totiž dokáže, obzvlášť čo sa týka pracovného života, dosiahnuť to svoje. Problém môže nastať, pokiaľ narazí na rovnako autoritatívneho človeka. Takýto nevinný rozhovor sa potom môže jednoducho zmeniť na nepeknú hádku.
Horoskop január 2022 Lev podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Nepretvárajte nikoho nasilu, ale jemne sa snažte o premenu. Urobte niečo, čo pohne váš vzťah k väčšej blízkosti a novým obzorom. Nech aj u vás znovu vyjde jasné Slnko! Partnerstvo potrebuje občasnú zmenu, aby nezastalo na mŕtvom bode, kedy si dvaja uvedomia, že už si nemajú čo povedať. Až vtedy môžeme povedať, že vzťah umrel, keď sme mu vôbec nedali šancu na znovuzrodenie!

Peniaze a práca

Neobávajte sa prosím! Karta Smrť, by vo vás nemala vyvolávať strach. Znamená to, že staré odchádza, aby prišlo nové. Je to prirodzené. Skúste začať po novom i vo svojej práci. Začínajte tento mesiac s nádejou sľubnej kariéry. Dokonca možno niektorí zmeníte svoje miesto, alebo sa začnete na vašu robotu pozerať inak!

Krása

Chce to zmenu aj na úrovni tela i duše. Skúste sa pred spaním pozitívne naladiť na ďalší deň. Funguje to, len to treba robiť pravidelne. Jedzte menej mäsa, hlavne údenín a viac ovocia a zeleniny. Pite prevažne čistú vodu alebo bylinkové čaje, a to aspoň pätnásť minút pred jedlom. 

Prognóza na rok 2022

Levi tento rok prejdú veľmi silnou transformáciou. Vnútorná neviditeľná energia ich bude viesť k tomu, aby odsekli všetko, čo bráni ich vnútornému rozvoju, slobode a rozletu. V trvalých partnerských vzťahoch budú otvorení a budú si vyžadovať úctu, pochopenie a otvorený dialóg. Budú hrať s otvorenými kartami, ale keď partner nebude férový, vydajú sa vlastnou cestou.
Levi, ktorí zatúžia po stabilnom vzťahu, vložia celú svoju energiu do toho, aby prevládala láska, prosperita a harmónia, ale od svojho budúceho partnera budú vyžadovať tradičné rodinné hodnoty. Ak v tomto roku stretnete nezadaného Leva, pripraveného založiť si rodinu, budete mať veľké šťastie.
V pracovnej oblasti budú Levi potrebovať tiež voľnosť a budú chcieť spolupracovať s ľuďmi, ktorí budú rozumieť ich originálnym nápadom. Budú vyžadovať rešpekt a veľmi silno sa zvýši ich sociálne cítenie. Budú mať potrebu pomáhať slabším, mierne padne ich ego a otvorí sa ich duchovné videnie.
Tieto zmeny sa môžu dotknúť najmä oblasti hlavy a končatín, cez ktoré budú tieto nové energie prúdiť. Práve preto si tieto časti tela mimoriadne chráňte. Ak sa nebudete dobre cítiť, očistite si tieto partie tela vodou, do ktorej ste pridali soľ.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Lev február 2021

Február vo vás prebudí silnú neústupnosť. Lev nebude príliš hľadieť na okolnosti a takmer nikdy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *