Horoskop Lev február 2021

Február vo vás prebudí silnú neústupnosť. Lev nebude príliš hľadieť na okolnosti a takmer nikdy neodolá potrebe stáť si pevne za svojím, čo môže skončiť konfliktom, ktorý by mohol rozvrátiť nejedno priateľstvo. Na druhej strane vám ale nechýba nadhľad, kvôli ktorému si za vami ľudia radi prídu pre úprimnú radu. Hoci to Lev často považuje za neschodné riešenie, vo februári by sa skutočne mal naučiť robiť kompromisy. Aj keď v osobnom živote teraz môže zažívať útlm, v kariére sa vám naopak bude dariť. Taktiež budete spokojní, ak svoj voľný čas budete tráviť s rodinou. V spoločnosti blízkych prídete na iné myšlienky.
Horoskop február 2021 Lev podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Deväť pohárov je veľmi dobrá karta, preto si svoje šťastie neodplašte. Pokiaľ ste sa systematicky, ale i citlivo venovali partnerstvu, oslavujete pohodu. Vzájomná pozornosť vedie vzťah k harmónii. Tí z vás, ktorí sú v partnerskej kríze, radím pohybovať sa v tejto oblasti jemne a neprevrhnúť ponúknutú čašu lásky. Lásku si často začneme vážiť vtedy, až keď navždy odchádza. 

Peniaze a práca

Možno si uvedomíte, že je pre vás najlepšie, aby ste viac spolupracovali s vašimi kolegami. Názov karty je Šťastie. Preto verte, že vám naznačuje, ba prikazuje povzbudenie do práce! Nevšimli ste si, že kolega potrebuje vašu pomoc? Ak je človeku dobre, často si to ani neuvedomí. Skúste viac využívať slová povzbudenia pre tých, ktorým sa nedarí. 

Krása

Pohyb a športovanie sú nielen zdravými činnosťami, ale navyše vyvolávajú v tele endorfíny, zvané aj hormónmi šťastia. Dokonca sa vtedy človek nepotrebuje najesť sladkého. Keďže máme na zamyslenie príjemnú pohárovú kartu, v tomto prípade bude asi vhodné plávanie a ostatné vodné športy. Pohár vínka si dajte len pre povzbudenie, teda len v malom množstve. 

Láska

Nezadaní Levi, ak máte pocit osamotenia, a náhodou ste sa zaplietli do zoznamovacieho víru internetu, budete sa len rozčuľovať…Tento rok praje trvalým vzťahom a vy sa onedlho osobne zoznámite s príjemným človekom, ktorý bude mať pokojnú povahu. Môže tam byť aj nejaké prepojenie s cudzinou, vycíti vašu povahu, prispôsobí sa jej a toto pohladí vašu rozorvanú dušičku. Budete si užívať pokojný vzťah, kde budete zahrnutí láskou a stálou pozornosťou.
Zadaní Levi, ak máte vo vzťahu pocit, že si vás partner už tak nevšíma, stačí, keď zahráte trošku divadlo, jemnou formou v ňom vyvoláte žiarlivosť a uvidíte, že tento váš ťah nechá rozhorieť staré plamene vášne a lásky. A vy budete mať zas ten pocit, že ste krásni a obdivovaní. Hádky nebudú viesť k ničomu, vzbuďte pozornosť inou formou. Pomôže napríklad zmena obliekania, parfumu a zmiernenie oneskorených príchodov…

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti v tomto období musíte mať všetko silno pod kontrolou a vládnuť železnou rukou. Prinesie vám to patričnú vďaku a ocenenie vášho nadriadeného, úspech – ak robíte biznis. Riaďte sa príslovím zákona džungle „Zjem všetko, čo nezje mňa“. Ak si teraz vytvoríte tento systém, po celý rok budete žať tantiémy, úspech a financie.

Zdravie

V zdravotnej oblasti si dávajte pozor na zaseknutie krčnej chrbtice, zápaly a zaseknutia v tejto oblasti. Doprajte si čas na masáže a relaxačné kúpele

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Lev január 2022

Zo štartu nového roka si Lev bude pripadať tak trochu zabrzdený. Prakticky po celý január …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *