Horoskop Lev december 2021

December bude mať pozitívny vplyv predovšetkým na dlhodobé vzťahy. Lev v tomto období síce bude veľmi vážny, ale tiež zodpovedný, čo jeho partner iste veľmi ocenia. Týchto vlastností teraz využijete aj v zamestnaní, kde napravíte všetko, čo ste v minulosti pokazili, a tak si získate späť rešpekt kolegov aj vedenia. V poslednom mesiaci tohto roku si Lev môže užívať pohody a odpočinku pri dlhodobých zimných večeroch. Spomeniete si taktiež na svojich starých známych a obnovíte kontakty. Koniec koncov, ste predsa od prírody spoločenský a zvedavý typ. December môžete venovať taktiež osobnému rozvoji a zlepšeniu fyzickej kondície.
Horoskop december 2021 Lev podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Berte si príklad od detí. Tie sa vedia tešiť zo života! Láska a tvorivosť prinášajú svoje plody, a to radosť z každého prebudenia sa do jasného rána, hoci padá dážď so snehom. Ani dlhodobé spolužitie v jednej domácnosti nemusí prinášať nudu a nepríjemnosti, ak vládne denne Slnko vo vašom dome. Urobte niečo pekné a optimistické aj pre svoje okolie. Zapojte hravosť do vášho vzťahu! Kto plánuje prírastok do rodiny, môže sa mu to podariť.

Peniaze a práca

Viera v lepšiu budúcnosť by mala byť na programe dňa aj v zamestnaní. Veď Slnko nám vychádza každé ráno a nepýta sa na vašu náladu, alebo či môže vystúpiť na oblohu! Nakazte pozitívnou energiou aj toho večne namrzeného kolegu. Možno sa na neho už dlho nik neusmial, keď je taký! Niekto však musí začať. Presadzujte sa v zamestnaní s úprimnosťou dieťaťa. Dokonca vám môžu vyjsť i malé špekulácie, pokiaľ však budú uskutočňované v medziach zákona. 

Krása

Bolo by hriechom sedieť len doma, hoci je sychravo. Otužujte sa a počas obeda vystavte tvár Slnku! Zacvičte si jógu! Pozdrav Slnku je najznámejšia zostava cvikov, ktorá je aj na internete. Pokiaľ ju však uvidíte naživo, nedá sa to porovnať. Kvalifikovaný učiteľ jógy vás totiž opraví, ak robíte niečo nesprávne. 

Láska

Nezadaní Levi, ste kráľovské znamenie možno v tomto období je mierne urazené vaše ego, že nie ste až tak stredobodom pozornosti, ako ste zvyknutí. Je to preto, lebo zima nabáda k tomu, že každý si hľadá niečo rodinné a trvalé partnerstvo. Je to na vás – ak budete flirtovať, možno nebudete mať taký úspech. Ale ak budete príjemný, úprimný a otvorený, nie je problém, aby ste si pritiahli do života milú, nežnú a chápavú osobu. Zadaní Levi, svojím spôsobom ste pod šťastnou hviezdou, lebo niekedy vaše presné detailné organizovanie – až komandovanie vianočných sviatkov – bude partner a rodina trošku ťažšie zvládať, ale majú vás radi a rešpektujú vás, takže sa prispôsobia. Skúste sa ale aj vy vžiť do ich pocitov, vypočuť si ich názory a požiadavky a týmto môžete zažiť uvoľnené a šťastné Vianoce a koniec roka, kde aj partner a rodina budú spokojní.

Kariéra a financie

Neriskujte v tomto období nejaký unáhlený prestup do novej pracovnej sféry, ktorú nemáte overenú! Po krátkom čase by ste sa mohli sklamať. Len rozmýšľajte nad zmenou a ak máte potrebu zmeniť pracovisko alebo svoj biznis, postupujte pomalými krôčikmi, informujte sa a všetko si preverujte. Do jari váš zámer padne na úrodnú pôdu a zmena vás dovedie k dlhodobému pracovnému miestu, kde aj využijete vašu energiu a organizačné schopnosti. Samozrejme, aj finančné ohodnotenie naplní vaše predstavy.

Zdravie

Potrápiť vás môžu alergické reakcie – v určitých prípadoch si pre istotu dajte urobiť aj testy na intoleranciu, taktiež vnútorná nervozita a zmeny nálad si budú vyžadovať oddych a meditácie.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Lev január 2022

Zo štartu nového roka si Lev bude pripadať tak trochu zabrzdený. Prakticky po celý január …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *